Poradňa

Máte otázky k produktom? Radi by ste sa poradili ohľadom vašich zdravotných problémov? Nech sa páči, napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Dobrý deň p. Lucia, Ďakujeme za Vašu otázku, počas onkologickej liečby je možné užívať viac výživových doplnkov. Závisí od druhu onkologického ochorenia- ktorá časť tela je zasiahnutá, štádia, problému, ktorý sa má riešiť. Všeobecne je vhodné podporiť činnosť imunitného systému, aby si telo dokázalo s ochorením lepšie poradiť, a postihnuté bunky po ich zlikvidovaní z tela vylúčiť. K tomuto je veľmi vhodný prípravok z čínskych húb Mai-rei Shiitake Star - https://www.zdravienamieru.sk/p/202/vyzivovy-dopln ok-mai-rei-shiitake-star-starlife alebo Beta-Glucan Star - https://www.zdravienamieru.sk/p/173/vyzivovy-dopln ok-beta-glucan-star-pre-podporu-a-stimulaciu-imuni tneho-systemu-s-protinadorovym-ucinkom-60tbl. Oba prípravky sú zdrojom betaglukánov, ktoré podporujú činnosť imunitného systému v boji proti nádorovému ochoreniu. Odporúčaná denná dávka pri onko ochorení je 1000-1500 mg účinnej látky. Ďalej je vhodné pri onko-ochorení vhodné riešiť otázku krvotvorby, nakoľko pri chemoterapii dochádza k poklesu červených krviniek, je vhodné podporiť tvorbu prípravkom Chlorophyll Juice Star - https://www.zdravienamieru.sk/p/157/vyzivovy-dopln ok-chlorophyll-juice-star-pre-tvorbu-hemoglobinu alebo Chlorella Star - https://www.zdravienamieru.sk/p/185/vyzivovy-dopln ok-chlorella-star-zelena-sladkovodna-riasa-120-tbl . Ďalšie podrobnosti je možné prekonzultovať na konzultácii osobne alebo telefonicky na čísle 0903163934. Osobné konzultácie sú v Malom Čepčíne, je potrebné objednať sa vopred. Cena konzultácie (osobnej, telefonickej - 20 eur/hod.)

Lucia 15.9.2019 11:10:08

Dobrý deň! Mohla by som poprosiť o radu - je možné niektorý z produktov užívať pri onkologickej liečbe? Ďakujem

Dobrý deň p. Bartošovičová, ďakujeme za Vašu otázku, odpoveď sme Vám poslali e-mailom. So želaním príjemného dňa Ing. Tatiana Feriančiková Lojková.

Alexandra Bartošovičová 12.3.2019 13:00:58

Prosím akú kombináciu prípravkov a v akom množstve, by ste doporučili pri rakovine prostaty s metastázami a rakovine prsníka? Ďakujem.

Tatiana Feriančiková Lojková www 14.2.2019 20:57:26

Dobrý večer p. Karolína, ďakujeme za Vašu otázku. Áno, je možná doprava produktov aj do Českej republiky, ceny a podmienky dopravy je možné upresniť e-mailom na adrese: obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

KAROLINA 14.2.2019 20:49:11

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné produkt OSTE STAR dopravit i do ČR. Děkuji

Tatiana Feriančiková Lojková 3.2.2019 18:25:23

Naše telo reaguje na naše myšlienky, emócie a presvedčenia. Na základe toho, sa potom cítime ako rybička vo vode, alebo práve naopak môžeme trpieť bolesťami alebo inými zdravotnými problémami. Veľký vplyv na zdravotný stav má vzťah, ktorý máme sami k sebe, ale aj k iným ľuďom. Veľmi dôležité sú vzťahy s rodičmi, partnermi, kolegami, alebo inými významnými ľuďmi v našom živote. Pri problémoch detí do 11 rokov je vhodné hľadať odpovede na otázky ich zdravotného stavu alebo poruchy správania predovšetkým v emočných a vzťahových vzorcoch rodiny. Za každým ochorením je možné nájsť duchovnú príčinu problému, či už je to len ľahké prechladnutie a chrípka, alebo chronické ochorenie, ako je artritída, vysoký krvný tlak, rôzne zápalové ochorenia či psychické problémy. Chcete sa dozvedieť viac? Neviete, prečo sa vám v istom čase opakuje istý druh zdravotných problémov? Máte problémy vo vzťahoch? Objednajte na sa konzultáciu. Osobné konzultácie alebo na diaľku telefonicky alebo prostredníctvom Facebooku. Sprevádza: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, od r. 2011 sa venuje práci s energiou, alternatívnej medicíne, bylinkám, aromaterapii, je certifikovanou terapeuktou Duše, komunikuje s anjelskými bytosťami na úrovni Duše a sprostredkuje ich vedenie iným ľuďom, je autorkou handmade tvorby, venuje sa harmonizačným pobytom v prírode.Informácie, objednanie: 0903163934, e-mail: obchod@zdravienamieru.sk

Tatiana Feriančiková Lojková www 9.1.2019 14:47:29

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku. V tomto prípade by sme Vám odporučili užívať výživový doplnok Multi Star-koloidný roztok pre posilnenie imunitného systému dieťatka, viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/155/vyzivovy-dopln ok-multi-star-pre-doplnenie-vitaminov-a-mineralov- 1000ml odporúčame nakvapkať pár kvapiek do čajíku, plus výživový doplnok Colostrum Star, tento doplnok nie je v bežnej ponuke e-shopu, avšak je možné si ho objednať na vyžiadanie. Tento prípravok obsahuje protilátky a imunostimulačné faktory pre vybudovanie správneho imunitného systému. Oba prípravky je vhodné užívať aj u takýchto maličkých detí. Colostrum odporúčam dávkovať 2-0-2 kapsulky denne, ktoré je možné vysypať do mliečka. V balení je 60 ks, cena je 55 eur. Taktiež odporúčam riešiť emočné a vzťahové otázky v rodine, nakoľko tieto veci sa premietajú v zdravotnom stave dieťatka, to je možné prekonzultovať so mnou osobne alebo na diaľku telefonicky alebo prostredníctvom služby Messenger cez Facebook. V prípade otázok som Vám k dispozícii na tel. čísle 0903163934 alebo e-mailom na adrese: obchod@zdravienamieru.sk

Anna Klušáková 7.1.2019 13:34:48

Dobry den chcela by som sa vás opýtať čo by ste mi odporučili pre 9 mesačné dieťa keď je stale chorá a na antibiotikach väčšinou dýchacie cesty a uz bola v nemocnici na obličky taktiež aj uši ju stale bolia dakujem za skorú odpoveď

Tatiana Feriančiková Lojková 16.11.2018 11:50:34

Áno, p. Beňová, odporučila by som Vám užívať súčasne s Anti-parasitom aj Acidophillus Star, nakoľko sa podieľa na vytvorení správnej črevnej mikroflóry.

 

Máte otázky?

Potrebujete poradiť?

Využite KONTAKTNÝ FORMULÁR!

                         

 

 

 

TelefónOBJEDNÁVKY A PORADENSTVO

0903 163 934

Certifikát kvality

  GMP Certifikát

Good Manufacturing Practises - Správna výrobná prax

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.