Poradňa

Máte otázky k produktom? Radi by ste sa poradili ohľadom vašich zdravotných problémov? Nech sa páči, napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Dobrý deň p. Jana, ďakujeme za Vašu otázku. Výživový doplnok Aloe Vera + Chlorophyll Star je vhodný pre deti od 3 rokov. Pre 5-ročné dieťa by som odporučila dávkovanie 15 ml ráno nalačno. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky na čísle 0903163934.

jana 7.1.2020 09:41:15

zdravim, chcela by som sa informovat na prodipukr Aloe Vera + Chlorophyll Star ci je vhodny pre deti (5 rokov) a ak je ake davkovanie. Bol mi odporucany. Dakujem

Dobrý deň p. Anna, Ďakujeme za Vašu otázku. Čo sa týka Vášho dotazu na Saloos masážny olej a karité balzam ATOPIKDERM, sú kozmetické prípravky v bio kvalite vhodné aj pre deti. V prípade kojenca, teda dieťa do pol roka by však bolo vhodnejšie siahnuť po prípravkoch z rady detskej biokozmetiky, ktorú nájdete tu: https://www.zdravienamieru.sk/c/bio-kozmetika-pre- deti a to najmä detský bio balzam: https://www.zdravienamieru.sk/p/212/bio-detsky-bal zam-saloos-50-ml alebo detský nechtíkový olej: https://www.zdravienamieru.sk/p/215/detsky-nechtik ovy-olej-saloos-50-ml . Tieto prípravky sú vhodné pre deti a sú v maximálnej kvalite a čistote. Sú bez parfumov, konzervantov silikónov a parafínov. Okrem vyššie uvedeného by sme odporučili podľa toho, či je dieťa kojené alebo nie, vhodne upraviť stravu kojacej matky prípadne zistiť alergie u dieťaťa na potraviny, ako aj vylúčiť používanie inej syntetickej kozmetiky a pracích prípravkov. Odporúčame pracie prípravky bez fosfátov ideálne v biokvalite napr. značka Ecover alebo mydlové pracie orechy. V rámci celostného poradenstva – telo-duša-duch, ktoré je zamerané na rovnováhu týchto jednotlivých častí a má priamy vplyv na zdravie dieťatka, by sme odporučili riešiť emočnú stránku matky. Podrobnejšie informácie je možné zistiť na konzulácii s Ing. Tatianou Feriančikovou Lojkovou či už osobne v Malom Čepčíne (okres Turčianske Teplice) alebo telefonicky prípadne cez fb Messenger – videohovor. Cena krátkej konzultácie je 17 eur/30 min. alebo 25 eur/hod. V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte e-mailom obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

Anna 25.12.2019 19:27:11

Dobrý večer prajem chcela by si od vas objednať atopikderm balzam aj olej ale neviem ci by bol vhodný pre 5mesačné dieťa z atopickym ekzemom

Dobrý deň p. Mirka,ďakujeme za Vašu otázku. Výživový doplnok Kelp je možné užívať aj popri Euthyroxe88, nakoľko ide o výživový doplnok na prírodnej báze. Skôr by sme Vám však odporučili pri nerovnováhe štítnej žľazy výživový doplnok Angelica Star - https://www.zdravienamieru.sk/p/194/vyzivovy-dopln ok-angelica-star-pre-harmonizaciu-zenskych-problem ov-60-tbl s dávkovaním 1-0-1 tabliet denne alebo výživový doplnok Life Star - https://www.zdravienamieru.sk/p/166/vyzivovy-dopln ok-life-star-pre-celkovu-harmonizaciu-organizmu-pr oti-stresu-60-tbl ktoré obidva pôsobia komplexnejšie a okrem štítnej žľazy harmonizujú činnosť všetkých žliaz s vnútorným vylučovaním, nakoľko činnosť štítnej žľazy je úzko prepojená aj s fungovaním ostatných týchto žliaz. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok sme Vám k dispozícii e-mailom alebo telefonicky na čísle 0903163934.

Mirka 11.12.2019 15:57:47

Dobry den chcem sa informovat ak lekarka mi predpisala euthyrox88 mozem uzivat aj vas doplnok Kelp? Dakujem za odpoved

Dobrý deň p. Anna, ďakujeme za Vašu otázku. Vo všeobecnosti je najrýchlejším zdrojom pre doplnenie železa v krvi výživový doplnok Multi Star, ktorý krvný obraz normalizuje, dá sa povedať ihneď, vďaka jeho vysokej vstrebateľnosti do tela. Viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/155/vyzivovy-dopln ok-multi-star-pre-doplnenie-vitaminov-a-mineralov- 1000ml je možné užívať ho od 1 roka života, je vhodný aj pre tehotné a kojace ženy, kde veľmi vhodne dopĺňa chýbajúce vitamíny a minerály. Alternatívou doplnku železa je aj Chlorella Star, ktorý má okrem iného aj detoxikačný účinok. Tento prípravok je vhodný od 3 rokov. Viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/185/vyzivovy-dopln ok-chlorella-star-zelena-sladkovodna-riasa-120-tbl . V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím kontaktujte e-mailom na adrese: obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934. Veľa zdravia prajeme :)

Anna 3.12.2019 23:39:17

Dobrý deň aky vas produkt by ste mi vedeli odporučiť pri nízkej hladine železa v krvi ďakujem

Dobrý deň p. Miroslava, ďakujeme za Vašu otázku. Užívanie výživového doplnku Kelp Star s Euthyroxom je možné, avšak je vhodné medzi užitím týchto dvoch prípravkov spraviť cca 1 hod. pauzu. Odporučené dávkovanie Kelp Star v tomto prípade je pol tablety denne. Príjemný deň prajeme :)

Miroslava 11.11.2019 07:46:56

Dobry den poprosim o radu.Objednala som si u vas vyzivovy doplnok Kelp mozem ho kombinovat s liekom na stitnu zlazu (euthyrox 75) alebo ho mam vylucit? Dakujem za odpoved

 

Máte otázky?

Potrebujete poradiť?

Využite KONTAKTNÝ FORMULÁR!

                         

 

 

 

TelefónOBJEDNÁVKY A PORADENSTVO

0903 163 934

Certifikát kvality

  GMP Certifikát

Good Manufacturing Practises - Správna výrobná prax

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.