Poradňa

Máte otázky k produktom? Radi by ste sa poradili ohľadom vašich zdravotných problémov? Nech sa páči, napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nikola 11.2.2024 12:25:44

Dobrý deň,Chcem sa opýtať, môže sa kombinovať anatomax, antiparazit s betaglukanom a horčíkom? + 2x do týždňa B komplex. A či stačí užívať anatomax a antiparazit po dobu 1 mesiaca. Beriem len preventívne.

Odpoveď administrátora:

Pekný deň p. Nikola,


ďakujeme za Vašu otázku. K Vašej otázke by som potrebovala viac informácií. Minimálne, aká je vaša výška a váha, aké lieky užívate od lekára? Čo by ste potrebovala riešiť výživovými doplnkami STARLIFE, ktoré spomínate? Na základe toho by som Vám potom poslala odpoveď.

S pozdravom

 

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková

https://www.zdravienamieru.sk

 

Daniela Marcinova www 23.11.2023 18:27:27

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či môže brať syn nematodle star proti parazitom ma 4r ďakujem pekne.

Odpoveď administrátora:

Pekný deň p. Daniela, 

ďakujem za Vašu otázku. Áno, syn môže užívať Nematodle Star proti parazitom 5ml-0-5ml denne, odporučila by som ho ešte doplniť užívaním výživového doplnku Colostrum Star 2-0-2 tabliet denne. Tento výživový doplnok obsahuje látky, ktoré podporujú imunitný systém dieťaťa nakoľko je oslabené prítomnosťou parazitov v tele. Balenie obsahuje 60 ks v cene 55 eur. Tento výživový doplnok nie je súčasťou bežnej ponuky e-shopu, avšak je k dispozícii na vyžiadanie. 

Taktiež by som odporučila doplniť synovi vitamíny a minerály v tele výživovým doplnkom Multi Star, nakoľko prítomnosť parazitov v tele ho o tieto látky ochudobňuje. Jeho prednosťou je vysoká až 96% vstebateľnosť do tela, to znamená, že látky v tele dopĺňa okamžite. Kyselina fulvová, ktorú obsahuje má jedinečnú schopnosť priťahovať a viazať minerály a transportovať a dodávať tieto živiny bunkovou membránou a zároveň odvádzať toxíny bunkového odpadu, pesticídy a ťažké kovy. Denná dávka pre syna je 15ml-0-0ml. 

 

Aktuálne platí najvýhodnejšia ponuka do konca roka 20% zľava z celého sortimentu. Takže ju odporúčam využiť.

 

V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte.

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková
tel.: 0903163934

 

 

Magdalena Brandoburova 6.11.2023 10:12:11

Dobrý deň,chcem sa poradiť ohľadom môjho ochorenia osteoporózy. Mám 54 rokov a po hormonálnej liečbe Mám riedke kosti.Navštevujem ortopéda ,ten mi predpísal muskularne inj.Proliu raz za polrok.K tomu ešte užívam Biomin H.Chcem sa poradiť, že či mi táto liečba postačuje, alebo by som ešte mala nejaké vyzivove doplnky uzivat.s Pozdravom . Brandoburová

Odpoveď administrátora:

Dobrý deň p. Brandoburová,

Ďakujem za Vašu otázku. Posielam nasledovnú odpoveď. Na doplnenie potrebných minerálov do kostí pri osteoporóze by som odporučila:

Výživový doplnok Coral Calcium Star - obsahuje vápnik z morských koralov, ktorý zabezpečuje vysokú vstrebateľnosť do organizmu. Ďalej obsahuje horčík, vitamín D a vitamín C, ktoré prispievajú k čo najlepšiemu využitiu vápnika v organizme. Odporúčam dávkovanie 1-0-1 tabliet denne. 

Proti degeneratívnym zmenám v kostiach a svaloch súvisiacich s hormonálnymi zmenami by som Vám odporučila užívať výživový doplnok Wild Yam, ktorý obsahuje výťažok z „divého zemiaka", ktorý navodzuje v tele hormonálnu rovnováhu. Dávkovanie 1-0-1 tabliet denne. 

 

Výživový doplnok Silica Star - extrakt prasličky roľnej obsahuje kyselinu kremičitú (koloidný oxid kremičitý). Kremík v tejto optimálne vstrebateľnej forme je vhodným doplnkom k udržaniu kolagénových a elastínových vlákien, štruktúr na stavbu kostí, chrupaviek, kĺbov, zubov, vlasov a nechtov a pevnosti a pružnosti šliach, kože i tkanív vnútorných orgánov, hlavne ciev. Užívanie je 1-0-1 tabliet denne. Tento výživový doplnok nie je súčasťou bežnej ponuky v e-shope, avšak je k dispozícii na vyžiadanie. V prípade záujmu o tento prípravok, stačí to viesť v poznámke objednávky. Balenie obsahuje 60 ks v cene 27 eur.

 

Čo hovoria naši zákazníci o výživových doplnkoch STARLIFE ASTRAVIA? 

Prečo užívať výživové doplnky STARLIFE ASTRAVIA? 

 

V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte.

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková
tel.: 0903163934

Edita Páleníková 5.10.2023 11:55:28

Mojej neteri 33 rokov zistili karcinóm štátnej žľazy. Je teraz na materskej a má ročného syna. Na operáciu má ísť až 6.11.2023. Viete mi poradiť, či dovtedy treba ako prevenciu užívať niektorý z vašich výrobkov alebo niečo iné, resp. čo navrhujete užívať po operácii?

Odpoveď administrátora:

Dobrý deň p. Edita, 

ďakujeme za Vašu otázku. Poslali sme Vám e-mail s odpoveďou. Prosím, skontrolujte si mailovú schránku. 

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková

Laura www 14.11.2022 17:47:39

Dobry den,Prosim o radu aké prípravky by som mala uzivat pri výskyte cysty v prsníku. Mam 46 rokov. Už som si kúpila produkt BOUNTY STAR, HERBAL STAR, CELL GUARD STAR. vedeli by ste mi prosim odporučiť davkovanie?Ďakujem veľmi pekne

Odpoveď administrátora:

Pekný deň Laura,


Ďakujeme za Vašu otázku. Výživové doplnky Starlife Bounty Star a Cell Guard Star, by som Vám odporučila aj ja, avšak je vhodné k nim doplniť výživový doplnok Anti-parasite a Cordyceps Star. Výživový doplnok Anti-parasite je zostavený na báze bylín podľa tradičnej čínskej medicíny a slúži na očistu od parazitov – známych i neznámych a detoxikáciu od plesní. Viac k tejto problematike nájdete v článku: https://www.zdravienamieru.sk/skusenosti-vyzivove-doplnky-starlife/ocista-tela-od-parazitov-a-plesni. Dávkovanie prípravku je 1-0-1 tabliet denne. 

Cordyceps Star je výťažok z čínskej huby cordyceps sinensis, ktorý pozitívne pôsobí pri ochorení cýst, obsahuje betaglukány, ktoré posilňujú činnosť organizmu v súvislosti s týmto ochorením. Viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/169/doplnok-vyzivy-cordyceps-star-s-protinadorovym-ucinkom-pre-zvysenie-potencie-120-tbl Dávkovanie je 2-0-2 tabliet denne. Odporúčame dlhodobejšie užívanie a následne opätovnú konzultáciu. 

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková

tel. 0903163934

Laura www 12.10.2022 14:13:09

Pekny den mam diagnostikovanu chorobu Lupus (SLE)Od novembra 2021 sa liecim na trombozu nohy.mam aj Antifosfolipidovy syndrom Prosim vas co by bolo premna najvhodnejsie na liecbu? Hladam nieco prirodne aj na imunituDakujem mam 26 rokov

Odpoveď administrátora:

Pekný deň p. Laura, ospravedlňujem sa, že píšem až teraz, ale bola som PN. Odporučila by som vyčistiť si telo od parazitov a plesní výživovým doplnkom Anti-parasite, ktorý obsahuje 19 druhov bylín podľa tradičnej čínskej medicíny. Dávkovanie je 1-0-1 tabliet denne. Viac o prípravku je tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/165/vyzivovy-doplnok-anti-parasite-s-detoxikacnymi-a-protiparazitarnymi-ucinkami-60tbl

Ďalej posilniť protizápalovú aktivitu organizmu a imunitný systém s výživovým doplnok Cordyceps Star. Je to výťažok z čínskej huby Cordyceps sinensis s dávkovaním 2-0-2 tabliet denne. Viac info: https://www.zdravienamieru.sk/p/169/doplnok-vyzivy-cordyceps-star-s-protinadorovym-ucinkom-pre-zvysenie-potencie-120-tbl

Taktiež zharmonizovať hormonálny systém s výživovým doplnkom Wild Yam, ktorý obsahuje výťažok z tzv. divého zemiaka. Dávkovanie je 1-0-1 tabliet denne. Viac info: https://www.zdravienamieru.sk/p/153/vyzivovy-doplnok-wild-yam-pre-mladost-a-vitalitu-60-tbl

A posledným prípravkom je Colostrum Star, dáva ho do súladu imunitný systém. Dávkovanie je 2-0-2 tabliet denne. Tento výživový doplnok je možné objednať na vyžiadanie. 

Tieto výživové doplnky Starlife je vhodné užívať dlhodobo spolu s liečbou, ktorú Vám predpísal lekár. Medzi užitím liekov od lekára a výživových doplnkov je vhodné spraviť aspoň 1 hod. pauzu. Po 3-4 mesiacoch užívania odporúčam opätovne skonzultovať aktuálny stav. Pri dlhodobejšom užívaní výživových doplnkov Starlife je možné získať výhodnejšie ceny.


Čo sa týka doporučenia stravy, zmeny postojov k životu a vnútorného nastavenia, duchovných príčin ochorení je možná konzultácia s Ing. Tatiana Feriančikovou Lojkovou. Konzultáciu si dohodnete na tel. čísle 0903163934 alebo e-mailom na obchod@zdravienamieru.sk.

Martina Figurová 15.11.2021 22:14:15

Dobrý deň. Môj dospelý syn má stafíokoka v nose má neustále upchatý nos prosím poradte mi aké produkty by som mu mala zakúpiť a ako sa užívajú Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

Odpoveď administrátora:

Pekný deň p. Figurová,

Ďakujeme za Vašu otázku. Pri stafylokokovi by som odporučila užívať výživový doplnok Cordyceps Star Starlife - https://www.zdravienamieru.sk/p/169/doplnok-vyzivy-cordyceps-star-s-protinadorovym-ucinkom-pre-zvysenie-potencie-120-tbl, ktorý pôsobí celkove proti baktériám, má podobný účinok ako antibiotiká, ale na prírodnej báze. Užívanie odporučené je 2-0-2 tabliet denne. Odporúčam skombinovať s výživovým doplnkom Anti-parasite - https://www.zdravienamieru.sk/p/165/vyzivovy-doplnok-anti-parasite-s-detoxikacnymi-a-protiparazitarnymi-ucinkami-60tbl s dávkovaním 2-0-2 tabliet denne. Je vhodné užívať produkty dva mesiace. Následne odporúčam konzultáciu.

Taktiež je vhodné dezinfikovať a zvlhčiť vzduch v priestore, v ktorom sa syn pohybuje pomocou difuzéra, do ktorého sa kvapkajú éterické oleje Saloos – konkrétne by som odporučila difúzovať eucalyptus, mätu piepornú a Litseu Cubebu – nakvapkať 5-6 kvapiek oleja do difuzéra a zapnúť. Ponuku diruzérov nájdete tu: https://www.zdravienamieru.sk/c/aroma-difuzery , ponuka bio éterických olejov tu: https://www.zdravienamieru.sk/c/bio-etericke-oleje

Prečo užívať výživové doplnky Starlife sa dozviete: https://www.zdravienamieru.sk/a/2/preco-uzivat-vyzivove-doplnky-starlife-

Psychosomatické príčiny problémov, celostný pohľad zameraný na rovnováhu telo-duša-duch, alternatívne terapie na mieru je možné prebrať v rámci konzultácie s Ing. Tatianou Feriančikovou Lojkovou – viac sa o nej dozviete tu: https://www.zdravienamieru.sk/katalog-produktov-st arlife/poradenstvo-a-liecba

 

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii.

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková

 

Ingrid Šajtrochová 17.8.2021 22:47:13

cĎakujem za dorucenie objednavky.Prosim poradite mi ako ma moja mama uvedene pripravky uzivat.Ona ma klostridiu,po troch tyzdnoch uz ju neprehana,ale musime davat velky pozor co zje.Ona je aj po operacii kolena,nechodi,je leziak 5 tyzdnov.Vek 78 a vaha cca 85.Berie lieky rano a vecer,a to Eliguis,Simuacard,Nitresan,Vasocardin,Maltofer,Aci dum folicum a ked jej pojde hore tlak tak TEZEO,ale to jej davam zatial tinkturu z medvedieho cesnaku.Dakujem za info .S pozdravom.Ingrid Šajtrochová

Odpoveď administrátora:

Dobrý deň p. Šajtrochová,


dávkovanie bolo napísané v predchádzajúcom príspevku. Anti-parasite užívať prvý deň 2 tablety, každé 3 hodinky (ale iba cez deň), druhý deň 2-0-2. Následne pokračovať v tomto dávkovaní až do zlepšenia stavu. Ostatné prípravky:


NEMATODLE STAR 5ml-0-5ml
INULINE STAR 2-0-1 tabliet denne


Medzi užitím výživového doplnku a chemických liekov je vhodné spraviť aspoň 1 hod. pauzu.


So želaním pevného zdravia


Ing. Tatiana Feriančiková Lojková

Ingrid Šajtrochová 8.8.2021 22:20:14

Dobrý deń,prosím Vás mala som záujem o Multistar,máte podobnú bunkovú výživu?Hľadám vhodný produkt,pre moju mamu po operácii kolena a schytania klostrídiovej infekcie v doliečovaku,leží už vyše mesiaca.Ďakujem.

Odpoveď administrátora:

Dobrý deň p. Šajtrochová,

Ďakujeme za Vašu otázku. Multi Star aktuálne nie je skladom, ale pri Vami opísaných problémoch, by som odporučila začať s inými výživovými doplnkami Starlife. Clostridia je veľmi odolná baktéria, ale veľmi dobre zaberá na ňu produkt Anti-parasite Star. Odporúčam podávať každé 3 hodiny 2 tablety, ale iba cez prvý deň! Druhý deň pokračovať dávkovaním 2-0-2 tabliet denne. O výživovom doplnku Anti-parasite sa viac dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/165/vyzivovy-doplnok-anti-parasite-s-detoxikacnymi-a-protiparazitarnymi-ucinkami-60tbl

Ďalšie doporučené produkty:
NEMATODLE STAR 5ml-0-5ml
INULINE STAR 2-0-1 tabliet denne
VITAMIN D3 STAR 3-0-0 tabliet denne

Nematodle Star – nie je bežnou súčasťou ponuky v e-shope, avšak je možné si ho zakúpiť na vyžiadanie. Je to sirup, ktorý obsahuje zložky podporujúce činnosť tráviaceho traktu, močových ciest a obranyschopnosť organizmu.

Patrí medzi ne:
Bedrovník anízový – latinsky Pimpinella anisum – podporuje trávenie a prispieva k normálnej funkcii črevného traktu a prietoku tráviacich štiav. Blahodarne pôsobí v ústach a v hrdle, na funkcie dýchacieho systému, má upokojujúci a príjemný účinok v krku, na hltan a hlasivky. V ľudovej medicíne bol používaný odjakživa. Je pridávaný aj do detských bylinných čajov.

Koriander siaty – Koriandrum sativum – je antioxidant, podporuje chuť do jedla, normálne trávenie a normálnu produkciu plynov. Je významný aj pre kardiovaskulárny systém a správnu hladinu cholesterolu v krvi. Prispieva k normálnej činnosti močových ciest, nervovej sústavy a jeho účinky sú nezanedbateľné aj pre pokožku.

Rumanček kamilkový – Chamomilla – má blahodarný účinok na gastrointestinálnu činnosť. Podporuje funkcie dýchania, uvoľňuje dýchacie cesty pri nádche s upokojujúcim a príjemným efektom na hrdlo, hltan a hlasivky. Rumanček je známy ako prostriedok k optimálnej relaxácii, k duševnej a fyzickej pohode a k podpore zdravého spánku.

Tekvica obyčajná – Cucurbita pepo – podporuje zdravie dolných močových ciest a pomáha udržiavať zdravú funkciu prostaty.

Objem: 120 ml
Cena: 21 eur


Inulin Star - podporuje trávenie a prispieva ku stimulácii produkcie tráviacich telových tekutín a gastrointestinálnemu pohybu. Viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/203/vyzivovy-doplnok-inulin-star-starlife


VITAMIN D3 je doplnok vitamínu D na správnu funkciu kostí, zubov a svalov, viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/201/vyzivovy-doplnok-vitamin-d3-star-starlife

Vyššie uvedené výživové doplnky odporúčame užívať 1 mesiac, mali by maminku naštartovať, následne by sme odporučili opätovnú konzultáciu. Produkty si objednáte v e-shope, e-mailom na adrese obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

Prečo užívať výživové doplnky Starlife sa dozviete: https://www.zdravienamieru.sk/a/2/preco-uzivat-vyzivove-doplnky-starlife-

Psychosomatické príčiny problémov, celostný pohľad zameraný na rovnováhu telo-duša-duch, alternatívne terapie na mieru je možné prebrať v rámci konzultácie s Ing. Tatianou Feriančikovou Lojkovou – viac sa o nej dozviete tu: https://www.zdravienamieru.sk/katalog-produktov-st arlife/poradenstvo-a-liecba

So želaním pevného zdravia

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková

 

Anna Jankovicova 8.8.2021 11:24:43

Dobrý deň, prosim vás mám 13.roc syna, ktorý má vitiligo od 11rokov a ma nechut do Jedla, je dosť chudý. Uziva Vitistop to su vitaminy a teraz som mu kupila Omegu 3. Zacali sme liečbu plazmou, kde mu zistili baktérie a vírusy, touto plazmou by sa to malo vsetko zničiť. Chcem poprosit o radu pre mojho syna, ohľadom chuti do jedla a tiež vitiliga, co by bolo pre nho najvhodnejšie, niečo, kde by viac neschudol, dakujem.

Odpoveď administrátora:

Dobrý deň p. Jankovičová,

ďakujeme za Vašu otázku. Mrzí nás, že synček prechádza takýmto ochorením. Z našich produktov by sme mu radi odporučili nižšie uvedenú kombináciu výživových doplnkov Starlife.

CORDYCEPS STAR 2-0-0 tabliet denne
INULIN STAR 1-0-1 tabliet denne
NEMATODLE STAR 5ml-0-5ml – výživový doplnok v tekutej podobe

Výživový doplnok Cordyceps Star obsahuje vysoko účinné výťažky z čínskej huby Cordyceps sinensis a Reishi, ktoré významne podporujú obranyschopnosť organizmu a iné zložky, ktoré podporujú trávenie, prispievajú k normálnej činnosti žalúdka a čriev. Viac sa o ňom dočítate tu:

https://www.zdravienamieru.sk/p/169/doplnok-vyzivy-cordyceps-star-s-protinadorovym-ucinkom-pre-zvysenie-potencie-120-tbl


Inulin Star - podporuje trávenie a prispieva ku stimulácii produkcie tráviacich telových tekutín a gastrointestinálnemu pohybu. Viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/203/vyzivovy-doplnok-inulin-star-starlife


Nematodle Star – nie je bežnou súčasťou ponuky v e-shope, avšak je možné si ho zakúpiť na vyžiadanie. Je to sirup, ktorý obsahuje zložky podporujúce činnosť tráviaceho traktu, močových ciest a obranyschopnosť organizmu.


Patrí medzi ne:
Bedrovník anízový – latinsky Pimpinella anisum – podporuje trávenie a prispieva k normálnej funkcii črevného traktu a prietoku tráviacich štiav. Blahodarne pôsobí v ústach a v hrdle, na funkcie dýchacieho systému, má upokojujúci a príjemný účinok v krku, na hltan a hlasivky. V ľudovej medicíne bol používaný odjakživa. Je pridávaný aj do detských bylinných čajov.


Koriander siaty – Koriandrum sativum – je antioxidant, podporuje chuť do jedla, normálne trávenie a normálnu produkciu plynov. Je významný aj pre kardiovaskulárny systém a správnu hladinu cholesterolu v krvi. Prispieva k normálnej činnosti močových ciest, nervovej sústavy a jeho účinky sú nezanedbateľné aj pre pokožku.


Rumanček kamilkový – Chamomilla – má blahodarný účinok na gastrointestinálnu činnosť. Podporuje funkcie dýchania, uvoľňuje dýchacie cesty pri nádche s upokojujúcim a príjemným efektom na hrdlo, hltan a hlasivky. Rumanček je známy ako prostriedok k optimálnej relaxácii, k duševnej a fyzickej pohode a k podpore zdravého spánku.


Tekvica obyčajná – Cucurbita pepo – podporuje zdravie dolných močových ciest a pomáha udržiavať zdravú funkciu prostaty.


Objem: 120 ml
Cena: 21 eur

Vyššie uvedené výživové doplnky odporúčame užívať 2 mesiace, následne by sme odporučili opätovnú konzultáciu. Produkty si objednáte v e-shope, e-mailom na adrese obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

So želaním pevného zdravia

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie