Poradňa

Máte otázky k produktom? Radi by ste sa poradili ohľadom vašich zdravotných problémov? Nech sa páči, napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Dobrý deň p. Beata, ďakujeme za Vašu otázku. Je vhodné komplexné riešenie problému-na celostnej úrovni. Nakoľko sme tvorení nielen našim telom, ale i dušou a duchom. Na telesnej úrovni je vhodné podporiť činnosť obličiek, a ich vylučovanie. Je potrebné piť dostatok tekutín, ideálne pramenitú vodu, bylinkové čaje. Je vhodný pravidelný pitný režim cca 1 l tekutín na 20 kg váhy denne. Činnosť obličiek je vhodné podporiť výživovým doplnkom Silica Star – ktorý obsahuje výťažok z prasličky roľnej. Nakoľko tento výživový doplnok nie je súčasťou bežnej ponuky e-shopu, ale je možné si ho objednať na vyžiadanie, pripájame jeho popis: Extrakt prasličky roľnej obsahuje kyselinu kremičitú (koloidný oxid kremičitý). Kremík v tejto optimálne vstrebateľnej forme je vhodným doplnkom k udržaniu kolagénových a elastínových vlákien, štruktúr na stavbu kostí, chrupaviek, kĺbov, zubov, vlasov a nechtov a pevnosti a pružnosti šliach, kože i tkanív vnútorných orgánov, hlavne ciev. Praslička je označovaná ako najdostupnejší zdroj prírodného kremíka. S pribúdajúcim vekom ubúda množstvo kremíka v organizme a to sa prejavuje na pleti, ktorá je menej pružná, suchá a vráskovitá, vlasy a nechty sú lámavé a strapkajú sa. Doplnením tejto optimálnej formy organického kremíka dochádza k významnej podpore dobrej kvality vlasov, nechtov a kože. Tým, že koloidný oxid kremičitý viaže na seba vodu, pomáha udržovať a zlepšovať pružnosť pleti, vlasov a nechtov a prináša svieži a mladistvý vzhľad. Praslička chráni obličky a podporuje ich vylučovaciu činnosť. Obsahuje equisetonín, ktorý podporuje produkciu moču a močenie a pomáha odstraňovať škodlivé metabolity z tela. Má blahodarné účinky na cievne steny a ich pružnosť. Podporuje funkcie obličiek a močového mechúra. Doporučené dávkovanie pre Vás je: 1-1-1 tabliet denne. Celkovú detoxikačnú činnosť organizmu by sme taktiež odporučili podporiť výživovým doplnkom Cell Guard - https://www.zdravienamieru.sk/p/164/vyzivovy-dopln ok-cell-guard-starlife. Doporučené dávkovanie 1-0-1 tabliet denne. Na úrovni duše je vhodné si odpovedať na otázku: Čo ti milá Duša spôsobuje bolesť chodiť po Zemi? Čo ti chce Tvoja Duša týmto povedať? Aký je v tom pre Teba skrytý odkaz? Aké emócie, aké prežívanie je s tým u Teba spojené? Viac sa je možné dozvedieť na konzultácii s Ing. Tatianou Feriančikovou Lojkovou-https://www.zdravienamieru.sk/katalog-pro duktov-starlife/poradenstvo-a-liecba. Výživové doplnky je možné objednať v e-shope alebo telefonicky 09031639314, e-mailom na adrese: obchod@zdravienamieru.sk

Beáta 19.4.2020 10:31:33

Dobrý deň chcem sa spýtať...mám bolesti päty (výrastky) bol by aj na tento problém nejaký produkt? Ďakujem

Dobrý deň p. Ľubica, ďakujeme za Vašu otázku. Vami popisované príznaky nie sú prejavom užívania výživových doplnkov Starlife. V tomto prípade by sme odporúčali pravidelnú kontrolu krvného tlaku, dostatočné množstvo tekutín – 1l tekutín na 20 kg váhy denne. Odporúčame piť pramenitú vodu, bylinkové čaje. Neodporúčame piť kávu, sladené bublinkové vody. Taktiež by sme odporučili chiropraktické napravenie chrbtice, nakoľko sa môže jednať o zablokovanú krčnú chrbticu. Viac o napravení chrbtice sa dozviete tu: https://www.zdravienamieru.sk/katalog-produktov-st arlife/poradenstvo-a-liecba . V prípade otázok sme Vám k dispozícii e-mailom obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

Ľubica 3.2.2020 20:36:45

Dobrý deň.Chcem sa spýtať či Chlorofil tekutý môže reagovať aj na chrbticu ,ked ho večer vypijem 1 lyžicu tak ako keby ma matalo a citím ako keby blok na chrbtici ,ked stanem ide mi to do nôh,slabosť,beriem sice ešte aj resverator,carnosine,teraz som si dala arthimax.Chcem len vedieť či môžu sa prejavovať tieto reakcie celkovo na organizmus.

Dobrý deň p. Jana, ďakujeme za Vašu otázku. Výživový doplnok Aloe Vera + Chlorophyll Star je vhodný pre deti od 3 rokov. Pre 5-ročné dieťa by som odporučila dávkovanie 15 ml ráno nalačno. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky na čísle 0903163934.

jana 7.1.2020 09:41:15

zdravim, chcela by som sa informovat na prodipukr Aloe Vera + Chlorophyll Star ci je vhodny pre deti (5 rokov) a ak je ake davkovanie. Bol mi odporucany. Dakujem

Dobrý deň p. Anna, Ďakujeme za Vašu otázku. Čo sa týka Vášho dotazu na Saloos masážny olej a karité balzam ATOPIKDERM, sú kozmetické prípravky v bio kvalite vhodné aj pre deti. V prípade kojenca, teda dieťa do pol roka by však bolo vhodnejšie siahnuť po prípravkoch z rady detskej biokozmetiky, ktorú nájdete tu: https://www.zdravienamieru.sk/c/bio-kozmetika-pre- deti a to najmä detský bio balzam: https://www.zdravienamieru.sk/p/212/bio-detsky-bal zam-saloos-50-ml alebo detský nechtíkový olej: https://www.zdravienamieru.sk/p/215/detsky-nechtik ovy-olej-saloos-50-ml . Tieto prípravky sú vhodné pre deti a sú v maximálnej kvalite a čistote. Sú bez parfumov, konzervantov silikónov a parafínov. Okrem vyššie uvedeného by sme odporučili podľa toho, či je dieťa kojené alebo nie, vhodne upraviť stravu kojacej matky prípadne zistiť alergie u dieťaťa na potraviny, ako aj vylúčiť používanie inej syntetickej kozmetiky a pracích prípravkov. Odporúčame pracie prípravky bez fosfátov ideálne v biokvalite napr. značka Ecover alebo mydlové pracie orechy. V rámci celostného poradenstva – telo-duša-duch, ktoré je zamerané na rovnováhu týchto jednotlivých častí a má priamy vplyv na zdravie dieťatka, by sme odporučili riešiť emočnú stránku matky. Podrobnejšie informácie je možné zistiť na konzulácii s Ing. Tatianou Feriančikovou Lojkovou či už osobne v Malom Čepčíne (okres Turčianske Teplice) alebo telefonicky prípadne cez fb Messenger – videohovor. Cena krátkej konzultácie je 17 eur/30 min. alebo 25 eur/hod. V prípade záujmu o konzultáciu nás prosím kontaktujte e-mailom obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

Anna 25.12.2019 19:27:11

Dobrý večer prajem chcela by si od vas objednať atopikderm balzam aj olej ale neviem ci by bol vhodný pre 5mesačné dieťa z atopickym ekzemom

Dobrý deň p. Mirka,ďakujeme za Vašu otázku. Výživový doplnok Kelp je možné užívať aj popri Euthyroxe88, nakoľko ide o výživový doplnok na prírodnej báze. Skôr by sme Vám však odporučili pri nerovnováhe štítnej žľazy výživový doplnok Angelica Star - https://www.zdravienamieru.sk/p/194/vyzivovy-dopln ok-angelica-star-pre-harmonizaciu-zenskych-problem ov-60-tbl s dávkovaním 1-0-1 tabliet denne alebo výživový doplnok Life Star - https://www.zdravienamieru.sk/p/166/vyzivovy-dopln ok-life-star-pre-celkovu-harmonizaciu-organizmu-pr oti-stresu-60-tbl ktoré obidva pôsobia komplexnejšie a okrem štítnej žľazy harmonizujú činnosť všetkých žliaz s vnútorným vylučovaním, nakoľko činnosť štítnej žľazy je úzko prepojená aj s fungovaním ostatných týchto žliaz. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok sme Vám k dispozícii e-mailom alebo telefonicky na čísle 0903163934.

Mirka 11.12.2019 15:57:47

Dobry den chcem sa informovat ak lekarka mi predpisala euthyrox88 mozem uzivat aj vas doplnok Kelp? Dakujem za odpoved

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.