Poradenstvo a liečba

Alternatívne liečenie

Holistický celostný prístup zameraný na rovnováhu tela, duše a ducha, alebo inými slovami, ako sa cítime po fyzickej stránke, je veľakrát spojené s tým, ako sa cíti naša Duša. Uvoľnením blokovanej energie, poznaním príčin problémov na úrovni Duše, dochádza veľakrát k uvoľneniu aj po stránke fyzickej...práca s energiou na úrovni Duše, riešenie otázok vzťahov i práce, psychosomatika, bylinky, aromaterapia, sviečkovanie, doplnky čínskej a tibetskej medicíny. Osobné konzultácie zamerané na liečenie fyzických, psychických problémov v Malom Čepčíne (okres Turčianske Teplice), je potrebné sa vopred objednať na čísle 0903163934, alebo e-mailom: obchod@zdravienamieru.sk. Možnosť konzultácie cez Skype, facebook alebo telefonicky. Je možné poradiť sa ohľadom prírodnej liečby vašich zvieracích miláčikov, vaše otázky nám píšte tu.


Sprevádza: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, od r. 2011 sa venuje práci s energiou, 2 roky spolupracovala s MUDR. Krasulovou (venuje sa alternatívnej medicíne a biorezonancii) bylinkám, aromaterapii, alternatívnej medicíne, osobnému a duchovnému rozvoju, je cerifikovanou terapeutkou Duše, komunikuje s anjelskými bytosťami na úrovni Duše a sprostredkuje ich vedenie iným ľuďom.

 

OBJEDNAŤ KONZULTÁCIU
                     

Z vašich reakcií:

Pani Petra:

8-mesačný synček mal na chrbte vyrážky. Lekárka mu predpísala masť, ktorá ale nepomáhala. Po konzultácii s pani Tatianou sme spoločne odhalili príčinu ekzému, a ekzém sa stratil. Ďakujeme.

 

Júlia:

Dobrý deň p. Feriančiková, chcem sa vám poďakovať. Vždy ste mi dobre a účinne odporučila svoje produkty, ktoré mi pomohli a nemusela som siahnuť po liekoch.

 

Pani Anna:
Dvadsať ročná dcéra trpela nepravidelnou a bolestivou menštruáciou. Po doporučeniach p. Tatiany, ktoré sme spravili sa menštruácia upravila, ďakujeme vám veľmi pekne.

 

Janka túžila po zmene v oblasti práce...po spoločnom stretnutí mi napísala: „To stretnutie s Tebou mi super pomohlo. Dva dni potom mi prišiel impulz pozrieť si stránku tanečného konzervatória, kde som si poslala životopis. Pozvali ma na pohovor, a bola som prijatá. Splnila sa aj tvoja predpoveď ohľadom nadviazania spolupráce v oblasti hudby s kamarátkou, o ktorej sme sa bavili...ďakujem srdečne."

 

Dominika riešila vzťahové problémy a zmenu práce, napísala: "Mám pocit, že vidíš, až na dno mojej duše. Ďakujem ti za psychickú podporu. Si skvelá osoba."

 

Oľga po spoločne strávenom popoludní: "Pri tebe som do seba nabrala taký pokoj."

 

Katka riešila zmenu práce a vzťahu, po konzultácii mi napísala tieto slová:

"Ďakujem ti veľmi za dnešnú podporu..veľmi si toho vážim."

 

 

Pani Ivetka z Anglicka sa pýtala na priebeh pôrodu, keďže bola vo vyššom veku, rozhodovala sa, či si dieťatko nechať. Po konzultácii, jej bolo prostredníctvom anjelských bytostí ukázané, že pôrod nebude úplne bez komplikácií, ale že dieťatko aj ona budú v poriadku. Pani Ivetka potvrdila po pôrode, že to tak bolo naozaj.

 

3-ročný chlapček trpel bolesťami hlavy, lekári nevedeli nájsť príčinu. Na základe odporučenia pani Tatiany, bol nasadený doplnok výživy Anti-parasite, bola odporučená  zmena stravy,  po mesačnej kúre bolesti hlavy ustúpili. Ďakujeme.

 

 

CENTRUM TELA A DUŠE - viac o nás:  https://www.facebook.com/PrirodnaLekaren/

 

Sedmikráska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milan Feriančik - syn liečiteľky Boženy Feriančikovej lieči pomocou daru - univerzálnej životnej energie, taktiež spolu s chiropraktickým napravením chrbtice a  prírodnými doplnkami výživy.

 

Pomáha s liečbou ochorení fyzického i psychického pôvodu ako napríklad bolesti chrbtice, horných a dolných končatín, bolesti hlavy, migrény, poruchy činnosti jednotlivých orgánov,
nechutenstvo a znížená chuť do jedla u detí i dospelých
atď.

 

Chrbtica je jeden z najdôležitejších systémov nášho tela a jej stav ovplyvňuje každý jeden orgán a všetky systémy, čiže aj psychiku.Hoci na rozdiel od zubov, alebo rozmnožovacích orgánov s „chorou“ chrbticou a jej následkami sa môžeme stretnúť už pár minút po príchode na tento svet. Často sa poškodí počas prechodu pôrodnými cestami, zlým uchopením, nesprávnym spaním… Potom sú to pády v čase, keď sa učíme chodiť, keď to už zvládneme začnú pády na bicykli, saniach, lyžiach, neskôr nosíme ťažké školské tašky, o pár rokov ženy nesprávnu obuv a muži zdvíhajú nesprávne ťažké predmety… je toho naozaj veľa, čo môže spôsobiť pár milimetrové vychýlenie, alebo slabučký tlak na nervy.

 

Chiropraktické napravenie chrbtice
Pokiaľ je niečo v chrbtici vychýlené zo správnej pozície, zasahuje to do mozgu a nervových impulzov do jednotlivých orgánov (viď obrázok), ktoré prestanú správne fungovať. Chiropraktik hľadá prekážku v chrbtici a odstráni ju tak, aby mozok a telo mohli zase dobre komunikovať, takže sa telo samé uzdraví.

 

Napravená chrbtica a energeticky dobité orgány pracujú na obnovení stratenej schopnosti každého organizmu – na obnovení vlastnej liečivej sily.

 

Okrem citlivého napravenia chrbtice, vám pán Feriančik prezradí, čo ste mali zablokované, prečo to vzniklo a čomu sa vyhýbať, po psychickej i fyzickej stránke.


Po naprávaní sa treba min. tri dni vyhýbať teplej vode, saune, fyzickej námahe.


Preventívne stačí napravenie jeden krát do roka, pri vážnejších zdravotných problémoch sa naprávanie 2 – 3 krát po dvoch týždňoch opakuje.
 

 

Informácie a objednanie: 0903551478

 

 

 


 

Zo skúseností klientov:

 

Mária - 37 rokov

Trpela som závratmi, častými zápalmi hrdla a poruchou štínej žľazy...po terapii u pána Milana sa cítim oveľa lepšie. Závrate okamžite ustúpili, zápaly ustúpili po využívaní prírodných doplnkov výživy, ktoré mi pán Milan odporučil...celkovo som spokojnejšia a mám lepšiu náladu.

 

Natália - 14 rokov

Problémy s astmou ustúpili po napravení chrbtice u pána Milana...spriechodnili sa meridiány, lepšie sa mi dýcha, som aj kľudnejšia a spokojnejšia v škole...veľmi pekne Vám ďakujem

 

Zuzana - 33 rokov

Po napravení chrbtice u pána Milana som sa už dávno tak dobre necítila. Po schodoch chodím ako baletka...predtým som s tým mala problémy.

 

 

 Máte otázky, chcete sa objednať na terapiu? Napíšte nám!

Zuzana - 33 rokov

Po napravení chrbtice u pána Milana som sa už dávno tak dobre necítila. Po schodoch chodím ako baletka...predtým som s tým mala problémy.

Rýchly kontakt

Kontrolný kód

i

 

Konzultácia nenahrádza odbornú lekársku starostlivosť ani užívanie predpísaných liekov, avšak ju vhodne dopĺňa. Je alternatívnym liečebným postupom a podpornou metódou, ktorá napomáha harmonizovať telo, myseľ aj dušu.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie