Očista tela od parazitov a plesní

Očista tela od parazitov a plesní

Dnes vám ponúkame jednoduché, prírodné a zdravé riešenie tohto problému, ktorý mnohým komplikuje život, bez toho, že by o tom priamo vedeli a pripisujú tak svoje symptómy diskomfortu niečomu úplne inému a preto ich aj málo efektívne a nie nadobro liečia.


Ako sa telo zamorí?


K zamoreniu zažívacieho traktu cudzorodými organizmami – plesňami, kvasinkami a baktériami vedie najviac častá konzumácia kysnutého cesta a múky všeobecne, mlieka, bieleho cukru a užívania liekov.


Títo paraziti prenikajú do sliznice čriev a živia sa jej krvou. Pritom produkujú väčšinou jedovaté látky, ktoré pôsobia na náš organizmus tak silno, že lekár môže len ťažko odlíšiť symptómy skutočnej choroby od symptómov nepredvídateľnej činnosti parazitov v črevách.


Pokiaľ máte niektorý z vyššie popísaných príznakov, nadbytok stresu, ste chronicky vyčerpaní a konzumujete tony cukru, ktorý prispieva k nahromadeniu prebytku hlienu v tele, ktorý je vynikajúcou základňou pre baktérie a plesne, mali by ste sa očistiť. K prenosu nákazy môže dôjsť aj v dôsledku častého kontaktu s domácimi miláčikmi (pes, mačka atď.), nedostatočného umytia ovocia alebo zeleniny, konzumáciou nedostatočne tepelne spracovaného mäsa atď. Nechutenstvo u detí predškolského veku, problémy s imunitou, opakujúce sa zápaly močových ciest a zápaly pohlavných orgánov u žien či mužov bývajú veľakrát tiež spojené s prítomnosťou parazitov v organizme.


Ako zistíme, či nemáme v tele parazity?

Je to ťažké, nie vždy sa ich prítomnosť dá určiť kultivačne zo stolice. Tu je však zoznam najčastejších príznakov a symptómov, ktoré parazity vyvolávajú:
- zápcha alebo hnačka,
- vetry a kŕče v bruchu,
- syndróm dráždivého čreva,
- bolesti kĺbov a svalov,
- anémia - chudokrvnosť,
- alegia,
- ochorenia kože,
- chronické vypadávanie vlasov,
- nervozita,
- nespavosť,
- škrípanie zubami,
- chronická únava,
- poruchy imunitného systému,
- tiky a nočné trasenie tela,
- bolesti v brušnej dutine,
- depresia,
- arytmia,
- vyrážky na pokožke, hrčky,
- nachladnutia, ktoré môžu byť vyvolané prítomnosťou lariev i dospelých parazitov vo vedľajších nosných i čelných dutinách.


K očiste tela od známych i neznámych parazitov veľmi dobre poslúži očistná kúra s doplnkom výživy Anti-parasite, je to bylinný prípravok z 19 druhov bylín, ktorý normalizuje činnosť črevnej mikroflóry, ničí kvasné a hnilobné mikroorganizmy, celkove sa podieľa na očiste organizmu. Keďže parazity majú rôzne vývojové štádiá je potrebné dodržať 2-mesačné užívanie tohto prípravku, užíva sa 25 dní bez prerušenia, následne je 5 dní pauza, potom sa ešte užíva 30 dní. Užívanie doplnku Anti-parasite je vhodné doplniť o užívanie probiotík –  Acidophillus Star a vlákniny - Psyllium Star.

 

Telu, ktorému odoberali nežiadúce parazity, živiny a vitalitu veľmi prospeje užívanie stimulantov imunity ako napr. IMMUNITY STAR alebo CORDYCEPS STAR a tiež MULTI STAR, ktorý je bohatý na aktívne mikroživiny. Telo potrebuje stály a spoľahlivý prísun aminokyselín, enzýmov, vitamínov a minerálov, ktoré mu pomáhajú budovať, udržovať a regenerovať bunky opotrebované každodennou činnosťou. MULTI STAR poskytne mnoho základných stavebných kameňov, ktoré telo po víťazstve nad parazitmi použije k regenerácii a k opätovnému navodeniu rovnováhy, harmónie a zdravia. Doporučujeme teda tieto prípravky užívať po využívaní kúry s výživovým doplnkom ANTI-PARASITE.

 

STARLIFE - RECENZIE:

Janka

Anti-parasite užívam už asi 4-krát naposledy asi spred 4 rokov. Predtým ako som začala užívať som mala zápchu a krútilo mi okolo pupku ako som začala užívat tieto antipar.lieky tak krútenie okolo pupka prestalo. Cítim sa oveľa lepšie, ako si robím túto kúru. Vrelo odporúčam.

Lenka

Anti-parasite som užívala spolu s Oregano star a mne osobne pomohlo, takže spokojnosť.

Eugen

Produkt Anti-parasite Star môžem doporučiť po skúsenostiach môjho syna. Dlhodobo ho bolelo brucho a býval často unavený. Po nasadení produktu a opakovanom užívaní došlo najprv k utlmeniu problémov a neskôr bolesti zmizli úplne.

Jozef

Produkt Anti-parasite užívam na zlepšenie trávenia, zníženie plynatosti, zníženie celkovej únavy organizmu, zvýšenie vitality, lepšie vylučovanie, zníženie hmotnosti, elimináciu plesní na nohách a rukách.

 

 

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková

Individuálne konzultácie - alternatívne terapie, tel. 0903163934

 

Kto je Tatiana Feriančiková Lojková?

Od r. 2011 sa venuje práci s energiou, alternatívnej medicíne, bylinkám, aromaterapii, je certifikovanou terapeutkou Duše, komunikuje s anjelskými bytosťami na úrovni Duše a sprostredkuje ich vedenie iným ľuďom, je autorkou handmade tvorby, venuje sa harmonizačným pobytom v prírode.

 

 

Najpredávanejšie produkty v e-shope www.zdravienamieru.sk

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.