Výživový doplnok ANTI-PARASITE s detoxikačnými a protiparazitárnymi účinkami 60tbl

Výživový doplnok ANTI-PARASITE s detoxikačnými a protiparazitárnymi účinkami 60tbl

Unikátny antioxidant s protiparazitárnymi účinkami!

37,05 €

39 € Zľava 1,95 €

Výrobca: Starlife

ANTI-PARASITE je univerzálny diétny doplnok, ktorý je neoceniteľný v boji proti známym i neznámym parazitom. Prírodné zložky, ktoré obsahuje, pomáhajú normalizovať črevnú mikroflóru a ničia kvasné a hnilobné mikroorganizmy, majú protiparazitárne, protiplesňové, antiseptické, protibakteriálne, protivírusové, protinádorové, detoxikačné a antioxidačné účinky. Pomáhajú uvoľňovať kŕče hladkého svalstva tráviaceho ústrojenstva, zlepšovať chuť k jedlu, stimulovať vylučovanie tráviacich enzýmov, normalizovať črevnú flóru a ničiť kvasné a hnilobné mikroorganizmy. Uplatňujú sa pri zápaloch slizníc, poškodení pečene, sleziny, žalúdka, pri ľadvinových kameňoch, anémii a pri liečbe rôznych dermatitíd a lupienky (psoriázy).

 

DOMNIENKA, ŽE PARAZITY SÚ PROBLÉMOM LEN V TROPICKÝCH KRAJINÁCH A KRAJINÁCH TRETIEHO SVETA, je OMYL!


Ľudský organizmus je často napádaný množstvom parazitov (baktérií, plesní atď.), ktoré narúšajú vnútornú rovnováhu tela. Dochádza tak k odoberaniu živín z tela, ktoré sú potrebné k udržaniu normálnych biologických funkcií.

 

Ako zistíme, či nemáme v tele parazity? Je to ťažké, nie vždy sa ich prítomnosť dá určiť kultivačne zo stolice. Tu je však zoznam najčastejších príznakov a symptómov, ktoré parazity vyvolávajú:

- zápcha alebo hnačka,

- vetry a kŕče v bruchu,

- syndróm dráždivého čreva,

- bolesti kĺbov a svalov,

- anémia - chudokrvnosť,

- alegia,

- ochorenia kože,

- chronické vypadávanie vlasov,

- nervozita,

- nespavosť,

- škrípanie zubami,

- chronická únava,

- poruchy imunitného systému,

- tiky a nočné trasenie tela,

- bolesti v brušnej dutine,

- depresia,

- arytmia,

- vyrážky na pokožke, hrčky,

- nachladnutia, ktoré môžu byť vyvolané prítomnosťou lariev i dospelých parazitov vo vedľajších nosných i čelných dutinách.

 

Pokiaľ trpíte kombináciou viacerých uvedených príznakov, je veľmi pravdepodobné, že máte v organizme parazity.

 

Ako prevenciu odporúčame každému jednotlivcovi absolvovať dvakrát do roka 60-dňový očistný program. Viac informácií nájdete tu.

 
Doporučenie:
Telu, ktorému odoberali nežiadúce parazity, živiny a vitalitu veľmi prospeje užívanie stimulantov imunity ako napr. IMMUNITY STAR alebo CORDYCEPS STAR a tiež MULTI STAR, ktorý je bohatý na aktívne mikroživiny. Telo potrebuje stály a spoľahlivý prísun aminokyselín, enzýmov, vitamínov a minerálov, ktoré mu pomáhajú budovať, udržovať a regenerovať bunky opotrebované každodennou činnosťou. MULTI STAR poskytne mnoho základných stavebných kameňov, ktoré telo po víťazstve nad parazitmi použije k regenerácii a k opätovnému navodeniu rovnováhy, harmónie a zdravia. Doporučujeme teda tieto prípravky užívať po využívaní kúry s výživovým doplnkom ANTI-PARASITE.

 

STARLIFE - RECENZIE:

Janka

Anti-parasite užívam už asi 4-krát naposledy asi spred 4 rokov. Predtým ako som začala užívať som mala zápchu a krútilo mi okolo pupku ako som začala užívat tieto antipar.lieky tak krútenie okolo pupka prestalo. Cítim sa oveľa lepšie, ako si robím túto kúru. Vrelo odporúčam.

Lenka

Anti-parasite som užívala spolu s Oregano star a mne osobne pomohlo, takže spokojnosť.

Eugen

Produkt Anti-parasite Star môžem doporučiť po skúsenostiach môjho syna. Dlhodobo ho bolelo brucho a býval často unavený. Po nasadení produktu a opakovanom užívaní došlo najprv k utlmeniu problémov a neskôr bolesti zmizli úplne.

Jozef

Produkt Anti-parasite užívam na zlepšenie trávenia, zníženie plynatosti, zníženie celkovej únavy organizmu, zvýšenie vitality, lepšie vylučovanie, zníženie hmotnosti, elimináciu plesní na nohách a rukách.

 

 

PREČO UŽÍVAŤ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY STARLIFE?

 

 GMP

 

 

 

 

 

Certifikát kvality - Správna výrobná prax

 

 

 

Balenie: : 60 ks
Upozornenie:: Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a kojace ženy.Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a pootvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.
Doporučené dávkovanie:: 1 kapsle 2 x denne po dobu 25 dní, potom na 5 dní prerušiť.
Zloženie:: Zloženie 2 kapsuly: Klinčekovec voňavý - kvet, extrakt 4:1 (Syzygium aromaticum) 320 mg; tekvica obyčajná – semeno, extrakt 4:1 (Cucurbita pepo) 250 mg; cesnak kuchynský - cibuľka, extrakt 4:1 (Allium sativum) 250 mg; grapefruit – semeno, extrakt 4:1 (Citrus paradisi) 200 mg; ďumbier lekársky - podzemok, extrakt 4:1 (Zingiber officinale) 200 mg; bedrovník aníz - plod, extrakt 4:1 (Pimpinella anisum) 200 mg; papája - list, extrakt 4:1 (Carica papaya) 200 mg; granátovník púnsky - plod, extrakt 4:1 (Punica granatum) 200 mg; orech popolavý - kôra, extrakt 4:1 (Juglans cinerea) 112,4 mg; maltodextrín; citrusový pektín 80,5 mg; semená citrusových plodov (extrakt 4:1) 60 mg; figa - plod, extrakt 4:1 (Ficus carica) 50 mg; kľukva veľkoplodá - plod, extrakt 4:1 (Vaccinium macrocarpon) 50 mg; Lapacho - Pau D'Arco - kôra, extrakt 4:1 (Tabebuia impetiginosa) 24 mg; ďatelina lúčna - Red Clover - kvet, extrakt 4:1 (Trifolium pratense) 24 mg; horec žltý - koreň, extrakt 4:1 (Gentiana lutea) 6 mg; yzop lekársky - vňať, extrakt 4:1 (Hyssopus officinalis) 6 mg; olivovník európsky – list, extrakt 4:1 (Olea europaea) 6 mg; mäta pieporná - vňať, extrakt 4:1 (Mentha x piperita) 4 mg; fenykel obecný - plod, extrakt 4:1 (Foeniculum vulgare) 4 mg; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, oxid kremičitý. Želatínová kapsula. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.
Výrobca:: Starlife

Odpoveď pre Janku...

Tatiana Feriančiková Lojková, 3.8.2015 04:27:41

Dobrý deň,\r\n\r\nodporúčam Vám znížiť dávkovanie na 2-0-2, ak by sa problém nezmenil na 1-0-1, je vhodné dodržať kúru 25 dní následne urobiť 5 dní pauzu a následne užívať prípravok ešte 30 dní...s pozdravom\r\n\r\nTatiana Feriančiková Lojková\r\ne-shop Zdravienamieru.sk

Dotaz

Jana, 2.8.2015 22:12:34

Dobrý den.Už týžden užívam anti-parasite 3 x denne po 2 tabletky ale od vtedy sa mi začali na tvári vytvárať hnisavé vyrážky veľmi veľa mám z toho komplexy.Mám 20 rokov a neviem či je to od toho .Môžete mi napísať aké sú príznaky detoxikovania tela čo sa vlastne má diať a ako to má prebiehať?

Anti-Parasite

Martina, 27.3.2015 08:16:02

Pri tomto pripravku uvadzate davkovanie 2-0-2, ale nikde sa nehovori o tom, ci ho uzivat pred jedlom, po jedle alebo s jedlom...

Anti-parasite

Alena, 4.3.2015 00:10:29

uzivame aj s dcerou 1.x rocne uz asi 6. rokov ...treba precistovat kazdy rok organizmus sme spokojne

anti-parasite

Lenka Crmanová, 4.3.2015 00:09:43

užívala som ho spolu s Oregano star a mne osobne pomohlo, takže spokojnosť. vampy@pobox.sk

Re: 8-ročné dieťa - ADHD a znížená funkcia štítnej žľazy

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 15.2.2015 16:45:11

{C}Citácia Neznámy: Dobrý deň. Pomôže Anti Parasite 8-ročnému dievčaťu, ktoré má problémy so štítnou žľazou a je ADHD? Berie lieky Straterra a Euthyrox. Stále sú výsledky horšie, emočne je zraniteľná napriek dodržiavaným doporučeniam - lepšie výsledky v nedohľadne. Ďakujem {/C} Pani Helenka, pošlite si meno a dátum narodenia na adresu: obchod@zdravienamieru.sk, na základe toho Vám odporučíme vhodnú liečbu pre dcérku..ďakujeme

8-ročné dieťa - ADHD a znížená funkcia štítnej žľazy

Helena, 14.2.2015 13:45:28

Dobrý deň. Pomôže Anti Parasite 8-ročnému dievčaťu, ktoré má problémy so štítnou žľazou a je ADHD? Berie lieky Straterra a Euthyrox. Stále sú výsledky horšie, emočne je zraniteľná napriek dodržiavaným doporučeniam - lepšie výsledky v nedohľadne. Ďakujem

Anti-parasite - dávkovanie

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 15.1.2015 21:41:03

Dobrý deň Mima, dávkovanie je 2 x 2 tablety denne po dobu 25 dní - platí to pre dospelé osoby, pri deťoch odporúčame podľa veku nižšiu dávku. Potom je 5 dní pauza, následne po dobu 30 dní 2 x 2 tablety denne. Fiber Star odporúčame 1-0-1 počas užívania Anti-parasite...

Antiparasite - dávkovanie

Mima, 15.1.2015 09:42:07

Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať na dávkovaciu schému prípravku antiparasite u dospelých. Na stránke uvádzate, že 2 tablety ráno, 2 večer po dobu 25 dni. Potom na 5 dni prerusiť. Po uplynutí tejto doby stačí už len prípravok antiparazite doužívať to čo ostane v druhom balení. Keďže jedno balenie prípravku vychádza na 15 dní. Alebo ak sa kombinuje aj s prípravkom Fiber Star je dávkovacia schéma iná? Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za Vašu odpoveď.

Deti a choroby

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 27.10.2014 14:17:19

Dobrý deň, prosím Vás o zaslanie dátumov narodenia oboch detí, aj ich meno a priezvisko na adresu: obchod@zdravienamieru.sk, pozriem sa, čo by pre ne bolo dobré...pekný deň prajem

deti a choroby

Michaela Š, 27.10.2014 08:33:14

Dobrý deň, mám 5rocne dcéry dvojičky.Laurinka- po 2tyzdnoch v skolke začne kašľať,soplit ale väčšinou má na to len sirupy od kasla.Potom je 2tyzdne zdravá a znova sa to opakuje.Lucka-od minulého roka máva cyklicke zvracanie.Boli sme na rôznych vyšetreniach(CT,MR,imunologia,metabolické-vsetko má v poriadku).Každé zvracanie má rovnaký priebeh-tak deň pred tým ju bolia ruky,nohy po tele jej vystupujú fľaky ktoré do pol hodiny miznú.Na druhý deň zvracia,boli ju hlava,bruško.Trvá to tak 2-3dni.Po ústupe zvracanie znova tie fľaky.Takže to uzavreli ako opakovane virozy.Boli sme aj na biorezonancnom pristroji Zapper(BioRelax-Žilina) kde pán(nie moc milý) mi na základe vyšetrenia (obidve dcéry nemôžu jesť mäso,pečivo,mliecne výrobky,nemôžu jesť veľa druhov ovocia a zeleniny,že keby som sa toho držala ani neviem čo im dať jesť)mi predpísal pre ne koloidne striebro(čo im však zatial nedávam).Preto Vás chcem poprosiť o radu a čo by ste im odporučili z vašich výrobkov.Ďakujem.

Deti a parazity - odpoveď

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 25.10.2014 15:17:22

Dobrý deň, Anti-parasite pre deti v uvedenom veku sa užíva 1-0-1 tableta denne odporúčame kombinovať s probiotikami...užívať 25 dní, 5 dní pauza, následne 30 dní...pekný deň

Deti a parazity

Mária T, 24.10.2014 11:22:32

Dobrý deň, môžem podávať deťom vo veku 4 a 6 rokov ANTI-PARASIT tak isto ako pre dospelých 2x denne po 2 kapsule? Po 25 dňoch, keď je potrebné prerušenie na 5 dní, potom ešte ako dlho pokračovať v kúre? Ďalších 25 dní?

Helicobacter Pilori

Robert Šmidt, 18.6.2014 11:10:18

Moja známa má diagnostikovaný Hp a brala už aj antibiotiká. Zatiaľ jej nič nepomáha. Prosím o informáciu či by jej mohli pomôcť vaše produkty. Ďakujem Šmidt.

Re: parazity v tele

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 28.3.2014 20:14:09

{C}Citácia Neznámy: dobry vecer, uzivam antiparasite, oregano, aloe vera a chlamynyl star, dva krat denne, zajtra to bude 25 den, kedy to uzivam a mam este jednu fazu pred sebou. Ale moje problemy neustupuju, prave naopak, mozem sa opytat ako dlho priblizne trva, kym bolesti ustupia, mam bolesti brucha a stale na inom mieste uz asi 6 mesiacov. Dakujem velmi pekne{/C} Dobrý večer Zuzana, aké máte dávkovanie produktov? Môžem sa opýtať, kto Vám odporučil užívanie prípravkov? Po upresnení Vám napíšem viac. Ďakujem za Vašu odpoveď...

parazity v tele

zuzana, 28.3.2014 20:01:44

dobry vecer, uzivam antiparasite, oregano, aloe vera a chlamynyl star, dva krat denne, zajtra to bude 25 den, kedy to uzivam a mam este jednu fazu pred sebou. Ale moje problemy neustupuju, prave naopak, mozem sa opytat ako dlho priblizne trva, kym bolesti ustupia, mam bolesti brucha a stale na inom mieste uz asi 6 mesiacov. Dakujem velmi pekne

Odpoveď pre p. Michaelu

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 25.2.2014 12:17:11

Dobrý deň p. Michaela, koľko rokov má dcérka? Aké je dávkovanie prípravku? Na základe toho Vám bude vedieť povedať viac...

Antiparasite

Michaela, 25.2.2014 09:49:29

Dobrý deň, je možné, že by užívanie atiparasite spolu s oreganom spôsobovali svrebenie pokožky (celého tela aj hlavy)??? Dcérka ho užíva asi 5 dní a odvtedy máme tento problém. Pokiaľ je to spojené s tým, čo treba robiť? Pokračovať? alebo? Ďakujem za odpoved. Michaela

Odpoveď na otázku p. Sadová

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 23.2.2014 19:52:03

Dobrý deň p. Evka, ďakujeme za Vašu otázku. S užívaním Anti-parasite by som počkala do ukončenia kojenia. S pozdravom Ing. Tatiana Feriančiková Lojková e-shop Zdravienamieru.sk

uzivanie pocas kojenia

eva sadova, 23.2.2014 19:37:16

dobry den, prosim vas je mozne uzivat pripravok pocas kojenia? dakujem eva

Odpoveď na otázku

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 1.10.2013 08:47:36

Dobrý deň p. Bojdová, ďakujeme za Vašu otázku...výživový doplnok Anti-parasite je možné užívať aj Vami uvedenými liekmi...je však potrebné urobiť medzi užitím prípravkov aspoň hodinovú pauzu...ďakujeme...Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, Zdravienamieru.sk

otázka

Zuzana Bojdová, 30.9.2013 17:25:24

dobrý den môžem uživat antiparasite sucasne s liekmi na tachykardiu a zvysenu stitnu zlazu,dakujem za odpoved?!

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.