Výživový doplnok ANTI-PARASITE s detoxikačnými a protiparazitárnymi účinkami 60tbl

Výživový doplnok ANTI-PARASITE s detoxikačnými a protiparazitárnymi účinkami 60tbl

Unikátny antioxidant s protiparazitárnymi účinkami!

39 €

Výrobca: Starlife

Produkt ANTI–PARASITE STAR bojuje čistou rozmanitou prírodou.

Cucurbita pepo – tekvica turek – podporuje zdravie dolných močových ciest a pomáha udržiavať zdravú funkciu prostaty.


Efektívne zložky z grapefruitových jadierok môžu prispieť k mikrobiálnej rovnováhe telesných orgánov a tkanív.

Allium sativum – cesnak kuchynský pomáha zvýšiť antioxidačnú kapacitu organizmu a odolnosť voči stresu, pomáha udržiavať zdravú funkciu pečene a srdcového svalu, udržuje normálnu hladinu cholesterolu a krvných tukov, prispieva k zdraviu ciev.

Syzygium aromaticum – klinček sa získava z tropického, stále zeleného stromu klinčekovca vonného. Ide o jeho sušené puky, ktoré sa zbierajú ešte nerozvinuté. Pre svoje výraznú arómu je súčasťou mnohých koreniacich zmesí. Hlavnou zložkou klinčekov je klinčeková silica s fenolickou zlúčeninou eugenol, ktorý sa pre svoje vlastnosti využíva vo farmácii.


Klinček napomáha udržiavať zdravé trávenie aj u osôb citlivých na zvýšenie úrovne žalúdočných kyselín a podporuje chuť k jedlu. Prispieva k správnej funkcii srdca a ciev a k stimulácii krvného obehu. Pomáha udržiavať zdravie dýchacích ciest a pohodu v ústach a hrdle. V organizme pôsobí ako antioxidant. V neposlednom rade pomáha udržiavať libido.


Zingiber officinale – zázvor lekársky, v Indii známy pod názvom Adrak alebo tiež Sunthi, pochádza z juhovýchodnej Ázie. Pre svoju sladko pikantnú chuť sa pestoval už v starovekej Indii a Číne. Svojimi účinkami už po celé stáročia napomáha udržať zdravé trávenie.


Pimpinella anisum – bedrovník anízový – pochádza z Egypta a Sýrie. Aníz je jedno z najstarších a najrozšírenejších korenín, vyznačujúci sa príjemnou sladkou vôňou. V ľudovej medicíne napomáha udržať zdravú funkciu tráviaceho systému. Je pridávaný i do detských bylinných čajov.


Carica papaya – papája – rastlina, ktorej pôvodnou domovinou je južné Mexiko a Guatemala. Dobre vyzreté plody papáje sú medovo sladké a chuťou pripomínajú ananásový melón. Obsahujú enzýmy rozkladajúce bielkoviny a to hlavne papaín, ďalej sú obsiahnuté ďalšie podobné proteázy, chymopapain A a B amylázy, lyzozým, lipáza a pektinesterasa. Obsahujú veľké množstvo vitamínu C, provitamínu A, veľa draslíka, fosforu, vápnika a železa.

Ficus carica – figovník obyčajný je stará kultúrna rastlina, pôvodom z juhovýchodnej oblasti Malej Ázie. Plody figy sú obľúbeným exotickým ovocím, ale obzvlášť cenené sú v lekárstve a farmácii pre mierne preháňavý účinok (obsahujú malé množstvo drogy antrakinonu). Obsahujú mnohé dôležité látky, ako napríklad vápnik, fosfor, horčík, železo, vitamíny B1, B2 a malé množstvo vitamínu C, ďalej až 50% jednoduchých cukrov, rastlinný sliz, pektín, organické kyseliny.


Trifolium pratense – ďatelina lúčna – je liečivá droga. Obsahuje glykozid tricholin, silicu, triesloviny, organické kyseliny flavonové farbivá a živicové látky. V ľudovom liečiteľstve sa zbierajú kvetné hlávky, tie sa sušia a potom sa podávajú v náleve.


Hyssopus officinalis – yzop lekársky pochádza z Malej Ázie a Stredozemia. V strednej Európe sa pestoval od raného stredoveku, a to predovšetkým v kláštorných záhradách. Vedecký názov Hyssopus vychádza z hebrejského slova ezob, ktorým bola označovaná posvätná, očisťujúci rastlina. Yzop lekársky je známa liečivka, obsahuje silice, triesloviny a flavonoidy, vňať sa používa aj ako prísada do jedál a v kozmetike.


Gentiana lutea – horec žltý; ako už jeho názov napovedá, medzi najvýznamnejšie obsahové látky patria horčiny (skupina sekiridoidů čiže iridoidních horčín), ďalej alkaloidy, triesloviny, xanthony, minerálne prvky a fytosteriny. Možno ho zaradiť do skupín liečivých bylín, či iných látok, označovaných ako amará či stomachiká.
Mentha x piperita – Mäta pieporná patrí medzi najznámejšie "liečivky". Hlavnou zložkou, ktorú mäta obsahuje je mentol, ktorý vyvoláva pocit chladu a znecitlivuje. Pri vonkajšom použití je teda výborná ako odvar na výplachy pri bolestiach zubov a ďasien, pričom spríjemňuje a čistí dych. V ľudovom liečiteľstve sa od pradávna mäta používala "na žalúdok" a "na trávenie". Šálka mätového čaju dokáže potešiť počas všedného dňa i pri slávnostnejších príležitostiach a pomôže stráviť ťažšie jedlá.


Foeniculum vulgare – fenikel obyčajný je nám všetkým odjakživa známy predovšetkým svojou podporou normálnej činnosti čriev a proti nadúvaniu. So súčasnou podporou tvorby mlieka ho využívajú predovšetkým dojčiace mamičky. Účinky feniklu obyčajného poznali už starí Egypťania, Arabi a Číňania.

  

Ako prevenciu odporúčame každému jednotlivcovi absolvovať dvakrát do roka 60-dňový očistný program. Viac informácií nájdete tu.

 
Doporučenie:
Telu, ktorému odoberali nežiadúce parazity, živiny a vitalitu veľmi prospeje užívanie stimulantov imunity ako napr. IMMUNITY STAR alebo CORDYCEPS STAR a tiež MULTI STAR, ktorý je bohatý na aktívne mikroživiny. Telo potrebuje stály a spoľahlivý prísun aminokyselín, enzýmov, vitamínov a minerálov, ktoré mu pomáhajú budovať, udržovať a regenerovať bunky opotrebované každodennou činnosťou. MULTI STAR poskytne mnoho základných stavebných kameňov, ktoré telo po víťazstve nad parazitmi použije k regenerácii a k opätovnému navodeniu rovnováhy, harmónie a zdravia. Doporučujeme teda tieto prípravky užívať po využívaní kúry s výživovým doplnkom ANTI-PARASITE.

 

STARLIFE - RECENZIE:

Janka

Anti-parasite od výrobcu Starlife užívam už asi 4-krát naposledy asi spred 4 rokov. Predtým ako som začala užívať som mala zápchu a krútilo mi okolo pupku ako som začala užívat tieto antipar.lieky tak krútenie okolo pupka prestalo. Cítim sa oveľa lepšie, ako si robím túto kúru. Vrelo odporúčam.

Lenka

Anti-parasite som užívala spolu s Oregano star a mne osobne pomohlo, takže spokojnosť.

Eugen

Produkt Anti-parasite Starlife môžem doporučiť po skúsenostiach môjho syna. Dlhodobo ho bolelo brucho a býval často unavený. Po nasadení produktu a opakovanom užívaní došlo najprv k utlmeniu problémov a neskôr bolesti zmizli úplne.

Jozef

Produkt Anti-parasite užívam na zlepšenie trávenia, zníženie plynatosti, zníženie celkovej únavy organizmu, zvýšenie vitality, lepšie vylučovanie, zníženie hmotnosti, elimináciu plesní na nohách a rukách.

 

 

PREČO UŽÍVAŤ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY STARLIFE?

 

 GMP

 

 

 

 

 

Certifikát kvality - Správna výrobná prax

 

 

 

Balenie: : 60 ks
Upozornenie:: Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a kojace ženy.Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a pootvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.
Doporučené dávkovanie:: 1 kapsle 2 x denne po dobu 25 dní, potom na 5 dní prerušiť.
Zloženie:: Zloženie 2 kapsuly: Klinčekovec voňavý - kvet, extrakt 4:1 (Syzygium aromaticum) 320 mg; tekvica obyčajná – semeno, extrakt 4:1 (Cucurbita pepo) 250 mg; cesnak kuchynský - cibuľka, extrakt 4:1 (Allium sativum) 250 mg; grapefruit – semeno, extrakt 4:1 (Citrus paradisi) 200 mg; ďumbier lekársky - podzemok, extrakt 4:1 (Zingiber officinale) 200 mg; bedrovník aníz - plod, extrakt 4:1 (Pimpinella anisum) 200 mg; papája - list, extrakt 4:1 (Carica papaya) 200 mg; granátovník púnsky - plod, extrakt 4:1 (Punica granatum) 200 mg; orech popolavý - kôra, extrakt 4:1 (Juglans cinerea) 112,4 mg; maltodextrín; citrusový pektín 80,5 mg; semená citrusových plodov (extrakt 4:1) 60 mg; figa - plod, extrakt 4:1 (Ficus carica) 50 mg; kľukva veľkoplodá - plod, extrakt 4:1 (Vaccinium macrocarpon) 50 mg; Lapacho - Pau D'Arco - kôra, extrakt 4:1 (Tabebuia impetiginosa) 24 mg; ďatelina lúčna - Red Clover - kvet, extrakt 4:1 (Trifolium pratense) 24 mg; horec žltý - koreň, extrakt 4:1 (Gentiana lutea) 6 mg; yzop lekársky - vňať, extrakt 4:1 (Hyssopus officinalis) 6 mg; olivovník európsky – list, extrakt 4:1 (Olea europaea) 6 mg; mäta pieporná - vňať, extrakt 4:1 (Mentha x piperita) 4 mg; fenykel obecný - plod, extrakt 4:1 (Foeniculum vulgare) 4 mg; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, oxid kremičitý. Želatínová kapsula. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.
Výrobca:: Starlife

Odpoveď pre Janku...

Tatiana Feriančiková Lojková, 3.8.2015 04:27:41

Dobrý deň,\r\n\r\nodporúčam Vám znížiť dávkovanie na 2-0-2, ak by sa problém nezmenil na 1-0-1, je vhodné dodržať kúru 25 dní následne urobiť 5 dní pauzu a následne užívať prípravok ešte 30 dní...s pozdravom\r\n\r\nTatiana Feriančiková Lojková\r\ne-shop Zdravienamieru.sk

Dotaz

Jana, 2.8.2015 22:12:34

Dobrý den.Už týžden užívam anti-parasite 3 x denne po 2 tabletky ale od vtedy sa mi začali na tvári vytvárať hnisavé vyrážky veľmi veľa mám z toho komplexy.Mám 20 rokov a neviem či je to od toho .Môžete mi napísať aké sú príznaky detoxikovania tela čo sa vlastne má diať a ako to má prebiehať?

Anti-Parasite

Martina, 27.3.2015 08:16:02

Pri tomto pripravku uvadzate davkovanie 2-0-2, ale nikde sa nehovori o tom, ci ho uzivat pred jedlom, po jedle alebo s jedlom...

Anti-parasite

Alena, 4.3.2015 00:10:29

uzivame aj s dcerou 1.x rocne uz asi 6. rokov ...treba precistovat kazdy rok organizmus sme spokojne

anti-parasite

Lenka Crmanová, 4.3.2015 00:09:43

užívala som ho spolu s Oregano star a mne osobne pomohlo, takže spokojnosť. vampy@pobox.sk

Re: 8-ročné dieťa - ADHD a znížená funkcia štítnej žľazy

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 15.2.2015 16:45:11

{C}Citácia Neznámy: Dobrý deň. Pomôže Anti Parasite 8-ročnému dievčaťu, ktoré má problémy so štítnou žľazou a je ADHD? Berie lieky Straterra a Euthyrox. Stále sú výsledky horšie, emočne je zraniteľná napriek dodržiavaným doporučeniam - lepšie výsledky v nedohľadne. Ďakujem {/C} Pani Helenka, pošlite si meno a dátum narodenia na adresu: obchod@zdravienamieru.sk, na základe toho Vám odporučíme vhodnú liečbu pre dcérku..ďakujeme

8-ročné dieťa - ADHD a znížená funkcia štítnej žľazy

Helena, 14.2.2015 13:45:28

Dobrý deň. Pomôže Anti Parasite 8-ročnému dievčaťu, ktoré má problémy so štítnou žľazou a je ADHD? Berie lieky Straterra a Euthyrox. Stále sú výsledky horšie, emočne je zraniteľná napriek dodržiavaným doporučeniam - lepšie výsledky v nedohľadne. Ďakujem

Anti-parasite - dávkovanie

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 15.1.2015 21:41:03

Dobrý deň Mima, dávkovanie je 2 x 2 tablety denne po dobu 25 dní - platí to pre dospelé osoby, pri deťoch odporúčame podľa veku nižšiu dávku. Potom je 5 dní pauza, následne po dobu 30 dní 2 x 2 tablety denne. Fiber Star odporúčame 1-0-1 počas užívania Anti-parasite...

Antiparasite - dávkovanie

Mima, 15.1.2015 09:42:07

Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať na dávkovaciu schému prípravku antiparasite u dospelých. Na stránke uvádzate, že 2 tablety ráno, 2 večer po dobu 25 dni. Potom na 5 dni prerusiť. Po uplynutí tejto doby stačí už len prípravok antiparazite doužívať to čo ostane v druhom balení. Keďže jedno balenie prípravku vychádza na 15 dní. Alebo ak sa kombinuje aj s prípravkom Fiber Star je dávkovacia schéma iná? Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za Vašu odpoveď.

Deti a choroby

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 27.10.2014 14:17:19

Dobrý deň, prosím Vás o zaslanie dátumov narodenia oboch detí, aj ich meno a priezvisko na adresu: obchod@zdravienamieru.sk, pozriem sa, čo by pre ne bolo dobré...pekný deň prajem

deti a choroby

Michaela Š, 27.10.2014 08:33:14

Dobrý deň, mám 5rocne dcéry dvojičky.Laurinka- po 2tyzdnoch v skolke začne kašľať,soplit ale väčšinou má na to len sirupy od kasla.Potom je 2tyzdne zdravá a znova sa to opakuje.Lucka-od minulého roka máva cyklicke zvracanie.Boli sme na rôznych vyšetreniach(CT,MR,imunologia,metabolické-vsetko má v poriadku).Každé zvracanie má rovnaký priebeh-tak deň pred tým ju bolia ruky,nohy po tele jej vystupujú fľaky ktoré do pol hodiny miznú.Na druhý deň zvracia,boli ju hlava,bruško.Trvá to tak 2-3dni.Po ústupe zvracanie znova tie fľaky.Takže to uzavreli ako opakovane virozy.Boli sme aj na biorezonancnom pristroji Zapper(BioRelax-Žilina) kde pán(nie moc milý) mi na základe vyšetrenia (obidve dcéry nemôžu jesť mäso,pečivo,mliecne výrobky,nemôžu jesť veľa druhov ovocia a zeleniny,že keby som sa toho držala ani neviem čo im dať jesť)mi predpísal pre ne koloidne striebro(čo im však zatial nedávam).Preto Vás chcem poprosiť o radu a čo by ste im odporučili z vašich výrobkov.Ďakujem.

Deti a parazity - odpoveď

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 25.10.2014 15:17:22

Dobrý deň, Anti-parasite pre deti v uvedenom veku sa užíva 1-0-1 tableta denne odporúčame kombinovať s probiotikami...užívať 25 dní, 5 dní pauza, následne 30 dní...pekný deň

Deti a parazity

Mária T, 24.10.2014 11:22:32

Dobrý deň, môžem podávať deťom vo veku 4 a 6 rokov ANTI-PARASIT tak isto ako pre dospelých 2x denne po 2 kapsule? Po 25 dňoch, keď je potrebné prerušenie na 5 dní, potom ešte ako dlho pokračovať v kúre? Ďalších 25 dní?

Helicobacter Pilori

Robert Šmidt, 18.6.2014 11:10:18

Moja známa má diagnostikovaný Hp a brala už aj antibiotiká. Zatiaľ jej nič nepomáha. Prosím o informáciu či by jej mohli pomôcť vaše produkty. Ďakujem Šmidt.

Re: parazity v tele

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 28.3.2014 20:14:09

{C}Citácia Neznámy: dobry vecer, uzivam antiparasite, oregano, aloe vera a chlamynyl star, dva krat denne, zajtra to bude 25 den, kedy to uzivam a mam este jednu fazu pred sebou. Ale moje problemy neustupuju, prave naopak, mozem sa opytat ako dlho priblizne trva, kym bolesti ustupia, mam bolesti brucha a stale na inom mieste uz asi 6 mesiacov. Dakujem velmi pekne{/C} Dobrý večer Zuzana, aké máte dávkovanie produktov? Môžem sa opýtať, kto Vám odporučil užívanie prípravkov? Po upresnení Vám napíšem viac. Ďakujem za Vašu odpoveď...

parazity v tele

zuzana, 28.3.2014 20:01:44

dobry vecer, uzivam antiparasite, oregano, aloe vera a chlamynyl star, dva krat denne, zajtra to bude 25 den, kedy to uzivam a mam este jednu fazu pred sebou. Ale moje problemy neustupuju, prave naopak, mozem sa opytat ako dlho priblizne trva, kym bolesti ustupia, mam bolesti brucha a stale na inom mieste uz asi 6 mesiacov. Dakujem velmi pekne

Odpoveď pre p. Michaelu

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 25.2.2014 12:17:11

Dobrý deň p. Michaela, koľko rokov má dcérka? Aké je dávkovanie prípravku? Na základe toho Vám bude vedieť povedať viac...

Antiparasite

Michaela, 25.2.2014 09:49:29

Dobrý deň, je možné, že by užívanie atiparasite spolu s oreganom spôsobovali svrebenie pokožky (celého tela aj hlavy)??? Dcérka ho užíva asi 5 dní a odvtedy máme tento problém. Pokiaľ je to spojené s tým, čo treba robiť? Pokračovať? alebo? Ďakujem za odpoved. Michaela

Odpoveď na otázku p. Sadová

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 23.2.2014 19:52:03

Dobrý deň p. Evka, ďakujeme za Vašu otázku. S užívaním Anti-parasite by som počkala do ukončenia kojenia. S pozdravom Ing. Tatiana Feriančiková Lojková e-shop Zdravienamieru.sk

uzivanie pocas kojenia

eva sadova, 23.2.2014 19:37:16

dobry den, prosim vas je mozne uzivat pripravok pocas kojenia? dakujem eva

Odpoveď na otázku

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 1.10.2013 08:47:36

Dobrý deň p. Bojdová, ďakujeme za Vašu otázku...výživový doplnok Anti-parasite je možné užívať aj Vami uvedenými liekmi...je však potrebné urobiť medzi užitím prípravkov aspoň hodinovú pauzu...ďakujeme...Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, Zdravienamieru.sk

otázka

Zuzana Bojdová, 30.9.2013 17:25:24

dobrý den môžem uživat antiparasite sucasne s liekmi na tachykardiu a zvysenu stitnu zlazu,dakujem za odpoved?!

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie