Produkt ANTI–PARASITE STAR bojuje čistou rozmanitou prírodou.
Cucurbita pepo – tekvica turek – podporuje zdravie dolných močových ciest a pomáha udržiavať zdravú funkciu prostaty.
Efektívne zložky z grapefruitových jadierok môžu prispieť k mikrobiálnej rovnováhe telesných orgánov a tkanív.
Allium sativum – cesnak kuchynský pomáha zvýšiť antioxidačnú kapacitu organizmu a odolnosť voči stresu, pomáha udržiavať zdravú funkciu pečene a srdcového svalu, udržuje normálnu hladinu cholesterolu a krvných tukov, prispieva k zdraviu ciev.
Syzygium aromaticum – klinček sa získava z tropického, stále zeleného stromu klinčekovca vonného. Ide o jeho sušené puky, ktoré sa zbierajú ešte nerozvinuté. Pre svoje výraznú arómu je súčasťou mnohých koreniacich zmesí. Hlavnou zložkou klinčekov je klinčeková silica s fenolickou zlúčeninou eugenol, ktorý sa pre svoje vlastnosti využíva vo farmácii.
Klinček napomáha udržiavať zdravé trávenie aj u osôb citlivých na zvýšenie úrovne žalúdočných kyselín a podporuje chuť k jedlu. Prispieva k správnej funkcii srdca a ciev a k stimulácii krvného obehu. Pomáha udržiavať zdravie dýchacích ciest a pohodu v ústach a hrdle. V organizme pôsobí ako antioxidant. V neposlednom rade pomáha udržiavať libido.
Zingiber officinale – zázvor lekársky, v Indii známy pod názvom Adrak alebo tiež Sunthi, pochádza z juhovýchodnej Ázie. Pre svoju sladko pikantnú chuť sa pestoval už v starovekej Indii a Číne. Svojimi účinkami už po celé stáročia napomáha udržať zdravé trávenie.
Pimpinella anisum – bedrovník anízový – pochádza z Egypta a Sýrie. Aníz je jedno z najstarších a najrozšírenejších korenín, vyznačujúci sa príjemnou sladkou vôňou. V ľudovej medicíne napomáha udržať zdravú funkciu tráviaceho systému. Je pridávaný i do detských bylinných čajov.
Carica papaya – papája – rastlina, ktorej pôvodnou domovinou je južné Mexiko a Guatemala. Dobre vyzreté plody papáje sú medovo sladké a chuťou pripomínajú ananásový melón. Obsahujú enzýmy rozkladajúce bielkoviny a to hlavne papaín, ďalej sú obsiahnuté ďalšie podobné proteázy, chymopapain A a B amylázy, lyzozým, lipáza a pektinesterasa. Obsahujú veľké množstvo vitamínu C, provitamínu A, veľa draslíka, fosforu, vápnika a železa.
Ficus carica – figovník obyčajný je stará kultúrna rastlina, pôvodom z juhovýchodnej oblasti Malej Ázie. Plody figy sú obľúbeným exotickým ovocím, ale obzvlášť cenené sú v lekárstve a farmácii pre mierne preháňavý účinok (obsahujú malé množstvo drogy antrakinonu). Obsahujú mnohé dôležité látky, ako napríklad vápnik, fosfor, horčík, železo, vitamíny B1, B2 a malé množstvo vitamínu C, ďalej až 50% jednoduchých cukrov, rastlinný sliz, pektín, organické kyseliny.
Trifolium pratense – ďatelina lúčna – je liečivá droga. Obsahuje glykozid tricholin, silicu, triesloviny, organické kyseliny flavonové farbivá a živicové látky. V ľudovom liečiteľstve sa zbierajú kvetné hlávky, tie sa sušia a potom sa podávajú v náleve.
Hyssopus officinalis – yzop lekársky pochádza z Malej Ázie a Stredozemia. V strednej Európe sa pestoval od raného stredoveku, a to predovšetkým v kláštorných záhradách. Vedecký názov Hyssopus vychádza z hebrejského slova ezob, ktorým bola označovaná posvätná, očisťujúci rastlina. Yzop lekársky je známa liečivka, obsahuje silice, triesloviny a flavonoidy, vňať sa používa aj ako prísada do jedál a v kozmetike.
Gentiana lutea – horec žltý; ako už jeho názov napovedá, medzi najvýznamnejšie obsahové látky patria horčiny (skupina sekiridoidů čiže iridoidních horčín), ďalej alkaloidy, triesloviny, xanthony, minerálne prvky a fytosteriny. Možno ho zaradiť do skupín liečivých bylín, či iných látok, označovaných ako amará či stomachiká.
Mentha x piperita – Mäta pieporná patrí medzi najznámejšie "liečivky". Hlavnou zložkou, ktorú mäta obsahuje je mentol, ktorý vyvoláva pocit chladu a znecitlivuje. Pri vonkajšom použití je teda výborná ako odvar na výplachy pri bolestiach zubov a ďasien, pričom spríjemňuje a čistí dych. V ľudovom liečiteľstve sa od pradávna mäta používala "na žalúdok" a "na trávenie". Šálka mätového čaju dokáže potešiť počas všedného dňa i pri slávnostnejších príležitostiach a pomôže stráviť ťažšie jedlá.
Foeniculum vulgare – fenikel obyčajný je nám všetkým odjakživa známy predovšetkým svojou podporou normálnej činnosti čriev a proti nadúvaniu. So súčasnou podporou tvorby mlieka ho využívajú predovšetkým dojčiace mamičky. Účinky feniklu obyčajného poznali už starí Egypťania, Arabi a Číňania.
Ako prevenciu odporúčame každému jednotlivcovi absolvovať dvakrát do roka 60-dňový očistný program. Viac informácií nájdete tu.
Doporučenie:
Telu, ktorému odoberali nežiadúce parazity, živiny a vitalitu veľmi prospeje užívanie stimulantov imunity ako napr. IMMUNITY STAR alebo CORDYCEPS STAR a tiež MULTI STAR, ktorý je bohatý na aktívne mikroživiny. Telo potrebuje stály a spoľahlivý prísun aminokyselín, enzýmov, vitamínov a minerálov, ktoré mu pomáhajú budovať, udržovať a regenerovať bunky opotrebované každodennou činnosťou. MULTI STAR poskytne mnoho základných stavebných kameňov, ktoré telo po víťazstve nad parazitmi použije k regenerácii a k opätovnému navodeniu rovnováhy, harmónie a zdravia. Doporučujeme teda tieto prípravky užívať po využívaní kúry s výživovým doplnkom ANTI-PARASITE.
STARLIFE - RECENZIE:
Janka
Anti-parasite od výrobcu Starlife užívam už asi 4-krát naposledy asi spred 4 rokov. Predtým ako som začala užívať som mala zápchu a krútilo mi okolo pupku ako som začala užívat tieto antipar.lieky tak krútenie okolo pupka prestalo. Cítim sa oveľa lepšie, ako si robím túto kúru. Vrelo odporúčam.
Lenka
Anti-parasite som užívala spolu s Oregano star a mne osobne pomohlo, takže spokojnosť.
Eugen
Produkt Anti-parasite Starlife môžem doporučiť po skúsenostiach môjho syna. Dlhodobo ho bolelo brucho a býval často unavený. Po nasadení produktu a opakovanom užívaní došlo najprv k utlmeniu problémov a neskôr bolesti zmizli úplne.
Jozef
Produkt Anti-parasite užívam na zlepšenie trávenia, zníženie plynatosti, zníženie celkovej únavy organizmu, zvýšenie vitality, lepšie vylučovanie, zníženie hmotnosti, elimináciu plesní na nohách a rukách.
PREČO UŽÍVAŤ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY STARLIFE?
Certifikát kvality - Správna výrobná prax
Nový komentár