Skúsenosti

Inšpirujte sa pred nákupom skúsenosťami a názormi ľudí, ktorí výživové doplnky STARLIFE a biokozmetiku SALOOS vyskúšali pred vami. Chcete naopak vy byť inšpiráciou pre ostatných? Máte vlastnú skúsenosť s našimi výživovými doplnkami alebo biokozmetikou, o ktorú by ste sa chceli podeliť s ostatnými. Napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Peter Trúchly 5.8.2020 15:01:11

Môjmu známemu pomohol Multi Star z firmy Starlife so psoriázou, prestalo ho to svrbieť a celkový stav sa zlepšil. Odporúčam.

Jana Pokorná 31.7.2020 12:22:02

Bola som veľmi milo prekvapená vašim pristupom k objednavke. Ešte raz ďakujem.

Robert 10.6.2020 09:31:37

Tento prípravok už používam niekoľko rokov. Pôsobí spoľahlivo a nočné návštevy WC sa obmedzujú na 1 x.

Ilona Verná 7.6.2020 15:09:35

Teta mala problémy s bolesťami kĺbov, po odporučení p. Feriančikovej sme jej dávali výživový doplnok Arthrimax z firmy Starlife spolu s vápnikom. Po mesiaci bolesti ustúpili. V užívaní pokračuje ďalej. Ďakujeme za rady i doplnky Starlife.

Robert Šmidt 23.9.2019 09:28:38

Už viac rokov pravidelne objednávam Váš produkt Saww Palmetto a som spokojný. Nech sa Vám darí!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.