Skúsenosti

Inšpirujte sa pred nákupom skúsenosťami a názormi ľudí, ktorí výživové doplnky STARLIFE a biokozmetiku SALOOS vyskúšali pred vami. Chcete naopak vy byť inšpiráciou pre ostatných? Máte vlastnú skúsenosť s našimi výživovými doplnkami alebo biokozmetikou, o ktorú by ste sa chceli podeliť s ostatnými. Napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Zuzana Horná 5.5.2021 19:24:47

Krásny deň, chcem sa poďakovať p. Feriančikovej, za to, že mi pomohla s bolesťami a pukaním v kolene. Odporučila mi užívať výživové doplnky Starlife a to doplnok Coral Calcium Star a Gelatine Star. Coral Calcium mi doplnil chýbajúci vápnik a horčík v tele, Gelatine Star zase kolagén. Zlepšenie nastalo krátko po začatí užívania. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Ivana Dzúriková 27.1.2021 10:43:35

Keď som začala užívať výživový doplnok Carnosine Star Starlife tak sa mi prestal robiť herpes, s ktorým som mala dlhodobo problém. Taktiež som trpela problémami s imunitou, ktoré sa tým vyriešili. Ďakujem pekne a odporúčam aj iným.

Peter Trúchly 5.8.2020 15:01:11

Môjmu známemu pomohol Multi Star z firmy Starlife so psoriázou, prestalo ho to svrbieť a celkový stav sa zlepšil. Odporúčam.

Jana Pokorná 31.7.2020 12:22:02

Bola som veľmi milo prekvapená vašim pristupom k objednavke. Ešte raz ďakujem.

Robert 10.6.2020 09:31:37

Tento prípravok už používam niekoľko rokov. Pôsobí spoľahlivo a nočné návštevy WC sa obmedzujú na 1 x.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.