Skúsenosti

Inšpirujte sa pred nákupom skúsenosťami a názormi ľudí, ktorí výživové doplnky STARLIFE a biokozmetiku SALOOS vyskúšali pred vami. Chcete naopak vy byť inšpiráciou pre ostatných? Máte vlastnú skúsenosť s našimi výživovými doplnkami alebo biokozmetikou, o ktorú by ste sa chceli podeliť s ostatnými. Napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Ivana Mazureková 2.7.2019 18:57:37

Mala som už niektoré výživ. doplnky Starlife a nedám na ne dopustiť. Na trávenie beriem pravidelne, lebo mám celiakiu.

Emília Strapeková 21.5.2019 18:06:25

Manžel trpel neutíchajúcim kašľom, ktorého sa nevedel zbaviť, po využívaní prípravku Cordyceps Star sa kašeľ stratil. Ďakujeme za pomoc.

Anna 10.1.2019 16:08:26

Ja som objednala môjmu synovi pred niekoľkými rokmi lebo trpel astmou a laringitidov a tieto lieky nas s toho dostali, ja osobne som veľmi veľmi spokojná ďakujem

Milada Rovná 27.12.2018 09:24:24

Keď užívam vaše vitamíny, cítim sa byť taká aktívnejšia a mám lepšiu náladu. Ďakujem pekne.

Michaela Pokorná 18.7.2018 08:54:28

Syn prekonal boreliózu, po ktorej sa cítil byť unavený a malátny, často býval chorý. Po dvojmesačnej kúre s prípravkom Chlamynyl Star a Mairei-shiitake Star sa stav zlepšil, syn je živší, menej často chorý, pokračujeme ďalej v kúre...ďakujem

 

 

 

       

Máte otázky?

Potrebujete poradiť?

      Využite KONTAKTNÝ FORMULÁR!

                   

 

 

 

TelefónOBJEDNÁVKY A PORADENSTVO

0903 163 934

Certifikát kvality

  GMP Certifikát

Good Manufacturing Practises - Správna výrobná prax

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.