Skúsenosti

Inšpirujte sa pred nákupom skúsenosťami a názormi ľudí, ktorí výživové doplnky STARLIFE a biokozmetiku SALOOS vyskúšali pred vami. Chcete naopak vy byť inšpiráciou pre ostatných? Máte vlastnú skúsenosť s našimi výživovými doplnkami alebo biokozmetikou, o ktorú by ste sa chceli podeliť s ostatnými. Napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Robert Šmidt 23.9.2019 09:28:38

Už viac rokov pravidelne objednávam Váš produkt Saww Palmetto a som spokojný. Nech sa Vám darí!

Zuzana Ilešová 24.7.2019 19:49:19

Veľmi ďakujem za prípravok Fucoidan Star, vďaka ktorému mi po 3 týždňoch zmizla cysta na močovom mechúre. Tento prípravok pomohol aj môjmu známemu, ktorý sa vďaka nemu vyliečil z onkologického ochorenia pľúc. Je to naozaj vynikajúci doplnok výživy, ešte raz veľká vďaka.

Ivana Mazureková 2.7.2019 18:57:37

Mala som už niektoré výživ. doplnky Starlife a nedám na ne dopustiť. Na trávenie beriem pravidelne, lebo mám celiakiu.

Emília Strapeková 21.5.2019 18:06:25

Manžel trpel neutíchajúcim kašľom, ktorého sa nevedel zbaviť, po využívaní prípravku Cordyceps Star sa kašeľ stratil. Ďakujeme za pomoc.

Anna 10.1.2019 16:08:26

Ja som objednala môjmu synovi pred niekoľkými rokmi lebo trpel astmou a laringitidov a tieto lieky nas s toho dostali, ja osobne som veľmi veľmi spokojná ďakujem

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.