Skúsenosti

Inšpirujte sa pred nákupom skúsenosťami a názormi ľudí, ktorí výživové doplnky STARLIFE a biokozmetiku SALOOS vyskúšali pred vami. Chcete naopak vy byť inšpiráciou pre ostatných? Máte vlastnú skúsenosť s našimi výživovými doplnkami alebo biokozmetikou, o ktorú by ste sa chceli podeliť s ostatnými. Napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Robert 10.6.2020 09:31:37

Tento prípravok už používam niekoľko rokov. Pôsobí spoľahlivo a nočné návštevy WC sa obmedzujú na 1 x.

Ilona Verná 7.6.2020 15:09:35

Teta mala problémy s bolesťami kĺbov, po odporučení p. Feriančikovej sme jej dávali výživový doplnok Arthrimax z firmy Starlife spolu s vápnikom. Po mesiaci bolesti ustúpili. V užívaní pokračuje ďalej. Ďakujeme za rady i doplnky Starlife.

Robert Šmidt 23.9.2019 09:28:38

Už viac rokov pravidelne objednávam Váš produkt Saww Palmetto a som spokojný. Nech sa Vám darí!

Zuzana Ilešová 24.7.2019 19:49:19

Veľmi ďakujem za prípravok Fucoidan Star, vďaka ktorému mi po 3 týždňoch zmizla cysta na močovom mechúre. Tento prípravok pomohol aj môjmu známemu, ktorý sa vďaka nemu vyliečil z onkologického ochorenia pľúc. Je to naozaj vynikajúci doplnok výživy, ešte raz veľká vďaka.

Ivana Mazureková 2.7.2019 18:57:37

Mala som už niektoré výživ. doplnky Starlife a nedám na ne dopustiť. Na trávenie beriem pravidelne, lebo mám celiakiu.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.