Detoxikácia

Detoxikácia STARLIFE

Ak komukoľvek položíte otázku, či sa o seba stará, dostanete od všetkých podobnú odpoveď: "Samozrejme! Každý deň sa umývam, holím, češem, čistím si zuby, ...". Niekto navyše pridá: "Pravidelne chodím ku kaderníkovi, na pedikúru, manikúru."

 

Myslíte, že by boli tak presvedčivé odpovede na otázku: "Staráte sa o vnútro tela"?

 

Znečistené životné prostredie, nevhodná strava, stres – to všetko zaťažuje náš organizmus jedovatými látkami, ktoré sú príčinou mnohých ochorení. Naše telo je neustále ovplyvňované rôznymi jedmi, chemikáliami, toxínmi, prachom, fajčením, smogom zo vzduchu, vody a potravy. Všetko sa na nás odráža. Nie všetko, ale znesieme tak, ako by sme chceli. Telo je od prírody vybavené istou schopnosťou jedy z tela vylučovať, detoxikovať. Naše telo má orgány, ako sú pečeň, obličky, črevo, ale tiež pľúca a koža, ktoré slúžia aj k tomu, aby sa zbavovali škodlivých látok. Každý, kto si tento proces uvedomí pochopí, že sa oplatí radšej predchádzať ochoreniam, ako ich neskôr liečiť. Záťaž dnešného sveta je tak veľká, že človek, ktorý žije v obrovskom tempe má pravidelne užívať vyvážené prírodné prostriedky, aby všetko v pohode zvládal. Nech si každý urobí revíziu svojho životného štýlu a pokúsi sa znížiť prívod nečistôt do svojho tela. Priamo si naprogramovať vo svojej práci aj čas na odpočinok a relaxáciu.

 

Čo nám detoxikácia prináša?Detoxikácia 2 STARLIFE

Okrem toho, že čistí príslušné orgány, prejaví sa tiež podporou krvnej a lymfatickej cirkulácie, pri vhodnej strave odplavuje kyslé látky a tak zvyšuje alkalickú rezervu krvi, stimuluje imunitný systém, čím sa eliminujú časté chronické infekčné ložiská a tiež chronické bolesti, uvoľňuje sa svalové napätie a zvyšuje sa pohyblivosť kĺbov.

 

Čo je vlastne detoxikácia?

Detoxikácia je preventívny proces pred ochorením, pred starnutím. Telu vlastný detoxikačný proces je aj pohyb, cvičenie a prechádzky. Je potrebné telu pomôcť doplnkami výživy. Spoločnosť STARLIFE má veľa kvalitných doplnkov výživy, ktoré pomôžu cielene k detoxikácii organizmu a k prísunu antioxidantov do organizmu a tým k zlepšeniu našej imunity a celkovému zlepšeniu nášho zdravia.

 

Ako dlho je vhodné dodržiavať detoxikáciu?

Všeobecne odporúčaná doba je 3 mesiace v roku. Pri detoxikácii odporúčame jesť ľahké, nedráždivé a nemastné jedlá, neprejedať sa, jesť častejšie malé porcie, jesť viac ovocia a zeleniny. Pri každej očiste je dôležité veľa piť a to 2 až 2,5 litra tekutín denne, aby sme vytiahli splodiny a vypláchli obličky a močové cesty. Zabránime tak usadzovaniu ťažkých kovov a toxínov v obličkových kanáloch, cievach a v stenách močového mechúra. Veľmi dôležité je aj zvýšenie prísunu antioxidantov do organizmu.

 

Fázy obrany organizmu a pôsobenia škodlivých látok na telo:

1. fáza: Vylučovacia – vylučovanie jedov nastáva prirodzenou cestou.
2. fáza: Reakčná – známa skôr pod názvom zápal. Telo si vytvorí „oheň“ a snaží sa jedy spáliť. To je tiež cesta, ako sa jedov zbaviť.
3. fáza: Uskladňujúca – jedy sa uskladňujú v medzibunkových priestoroch kdekoľvek v tele. Všetky tieto skládky poznáme. Sú to tukové vrstvy, žlčníkové a obličkové kamene, cysty, polypy, výrastky, tumory atď. Tu je organizmus ešte schopný obrany, nedochádza k poškodeniu buniek, jedy sa dajú z tela vylúčiť. Ak trvá príjem škodlivých látok do tela dlho, potom jedy prekročia istú biologickú hranicu a preniknú do bunkového priestoru, kdekoľvek v tele a vyberú si obvykle ten orgán, ktorý je najviac vyťažený. Potom už hovoríme o chronickom ochorení.
4. fáza – jed preniká do bunky a postupne narúša jej vnútornú štruktúru. Pokiaľ uvedený stav pokračuje ďalej, organizmus nie je schopný prekonať liečebný proces, posúvame sa do ďalšej fázy.
5. fáza: Degeneratívna – stále pôsobenie jedov spôsobuje degeneráciu orgánov. Už hovoríme o artróze, skleróze, osteoporóze... To už je len kúsok k poslednej fáze.
6. fáza: Deštruktívna – objavujú sa rôzne zhubné nádory a pod.

 

Antioxidanty sú látky neutralizujúce účinok voľných radikálov, svojou činnosťou prispievajú k ochrane imunitného systému.

 

Odporúčaný postup pri detoxikácii 

Najprv treba začať pri črevách. Začneme užívať jedno veľké balenie produktu ANTIPARASITE – 1 kapsulu 2× denne počas 25 dní potom na 5 dní prerušiť, následne pokračovať ešte 30 dní. Ak máme zápchu, potom je vhodné pridať produkt  PSYLLIUM STAR – 1 tabletu ráno a 1 večer. Je dôležité zdôrazniť, že dávka sa musí dostatočne zapiť (1/4 litra vody). Obsahuje vlákniny, podporuje črevnú peristaltiku, uľahčuje trávenie, vytvára zdravú mikroflóru a to je základ správnej detoxikácie. Je samozrejmosťou, že črevám dodáme probiotiká, najlepšie s produktom INULIN STAR, alebo ACIDOPHILUS STAR. Ale súčasne musíme myslieť aj na ďalšie orgány a to obličky a pečeň. Pripravíme si pohár dobrej vody (najlepšie 1/2 litra bez bubliniek) a do nej nalejeme 2–3 viečka MULTI STAR, prostriedok v dnešnej dobe asi nepostrádateľný, alebo MINERAL STAR a počas dňa toto množstvo pomaly popíjame. Ráno ešte pridáme 2 kapsuly CELL GUARD a večer tiež 2 kapsuly, pretože nás chráni pred škodlivým  vplyvom znečisteného prostredia svojim antioxidačným účinkom. Odporúčame túto procedúru previesť radšej preventívne minimálne 2× do roka.

 

Zdroj: časopis Spektrum

 

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková - individuálne konzultácie - alternatívne liečenie, tel. 0903163934

 

Kto je Tatiana Feriančiková Lojková?

Od r. 2011 sa venuje práci s energiou, alternatívnej medicíne, bylinkám, aromaterapii, je certifikovanou terapeutkou Duše, komunikuje s anjelskými bytosťami na úrovni Duše a sprostredkuje ich vedenie iným ľuďom, je autorkou handmade tvorby, venuje sa harmonizačným pobytom v prírode.

 

BALÍČEK PRE DETOXIKÁCIU - teraz s 10% zľavou

Máte otázky k produktom? Potrebujete poradiť? Využite kontaktný formulár!

Rýchly kontakt

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie