Balíček pre detoxikáciu organizmu

Balíček pre detoxikáciu organizmu

Prírodné výživové doplnky STARLIFE pre zdravú detoxikáciu organizmu

91,80 €

102 € Zľava 10,20 €

Výrobca: Starlife

Balíček obsahuje:

2 x výživový doplnok ANTI-PARASITE 60 tbl - s protiparazitárnym a detoxikačným účinkom pre prečistenie črevného traktu a zdravú črevnú flóru

 

1 x výživový doplnok ACIDOPHILLUS STAR 60 tbl - pre zdravú črevnú mikroflóru

 

 

Až každý dvanásty človek je nakazený rôznymi parazitmi. V detstve prekoná nákazu tohto druhu každé druhé dieťa. Parazity sa prenášajú buď priamym kontaktom s nakazenou osobou alebo človek nakazí sám seba buď dotykom s kontaminovanou potravou alebo predmetmi. Samotná nákaza je jednoduchá a môže ju dostať aj ten, kto udržiava hygienu: stačí prehltnutie neviditeľných vajíčok parazitov napr. na neumytom ovocí. Vajíčka sa v čreve menia na infekčné larvy, ktoré dospievajú na samičky a samčekov. Dochádza k poruchám spánku, bolestiam hlavy, neurózam, zápalom močových a pohlavných ciest, vyvolané cestujúcimi červíkmi. Prítomnosť červov v čreve môže ďalej spôsobiť bolesti brucha alebo podráždenie čreva a mnoho ďalších chorôb.

 

NEDOVOĽTE VIAC PARAZITOM, ABY ODOBERALI VÁŠMU TELU ŽIVINY A TAK OHROZOVALI JEHO FUNGOVANIE!

 

 

Objednajte si DETOXIKAČNÝ BALÍČEK teraz za ZVÝHODNENÚ CENU 91,80 EUR!!!

 

 

Ako prevenciu je potrebné dvakrát do roka absolvovať 60-dňový očistný program. Najlepšie z hľadiska prenosu nákazy je, ak tak urobia všetci členovia rodiny zaraz (vrátane domácich zvieratiek). Prevencia je vždy lacnejšia, ako liečenie choroby a navyše bylinné prípravky pomáhajú nie len urobiť očistu organizmu od parazitov a ich toxínov, ale i zlepšiť imunitný systém.

 

Dávkovanie:

Užívajú sa 2 x 1 tabletu výživového doplnku ANTI-PARASITE počas prvých 25 dní, následne je 5 dní pauza. Zvyšných 30 dní sa pokračuje v užívaní 2 x 1 tableta produktu ANTI-PARASITE. Súčasne s prípravkom Anti-parasite je potrebné užívať výživový doplnok ACIDOPHILLUS STAR na podporu zdravej črevnej mikroflóry. 

 

Viac informácií o kúre Vám poskytneme na vyžiadanie.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.