Výživový doplnok MULTI STAR pre doplnenie vitamínov a minerálov 1000ml

Výživový doplnok MULTI STAR pre doplnenie vitamínov a minerálov 1000ml

Komplexný výživový doplnok mikroživín s 96% vstrebateľnosťou! Pozor balenie obsahuje 555 ml!!!

72 €

80 € Zľava 8 €

Výrobca: Starlife

Výživový doplnok MULTI STAR je ionizovaný mikrokoloidný roztok základných minerálov, stopových prvkov, vitamínov, enzýmov a aminokyselín. Všetky zložky sú vo vyváženom pomere, ktorý zabezpečuje optimálne fungovanie organizmu. Sedem obsiahnutých antioxidantov napomáha zvýšiť účinnosť produktu. Maximálna biologická využiteľnosť je zaistená špeciálnou technológiou, ktorá zvyšuje vstrebávanie jednotlivých zložiek až na 96% z použitého množstva. MULTI STAR je dôležitým doplnkom všetkých bunečných harmonizérov k udržaniu a posilneniu zdravia, k normalizácii a udržaniu zdravých funkcií biologického systému. Roztok je celkovo zbavený ťažkých kovov.

 

MULTI STAR pôsobí priamo cez výživu každej bunky v tele, je nutný pre tvorbu telesných tekutín, stavbu kostí, údržbu nervovej sústavy, posilňuje imunitný systém, upravuje metabolizmus, aktivuje hormonálny systém, zlepšuje funkciu mozgu, výživu svalov a krvotvorbu. Podporuje srdcovo-cievny systém, prevenciu infarktu a ako podpora pri liečbe onkologických ochorení, bolestiach kĺbov, artritíde, zlepšuje kvalitu pokožky a zabezpečuje rovnováhu fyzického a duševného rozvoja.

 

 MULTI STAR obsahuje 74 minerálov a stopových prvkov, 13 vitamínov, 22 aminokyselín a 5 hlavné skupiny enzýmov a vysoký obsah kyseliny fulvovej. Je určený predovšetkým pre:


- ľudí so zvýšenou fyzickou či psychickou námahou, ako sú napr. manažéri, športovci,
- fyzicky pracujúcich ľudí,
- dospievajúce deti a mládež,
- tehotné a kojace ženy,
- ľudí po úrazoch pomáha pri rekonvalescencii,
- pre každého človeka nad 35 rokov ako doplnok všetkých základných minerálov, vitamínov, enzýmov a aminokyselín.                                                                              

 

Medzi ďalšie prospešné ingrediencie patrí šťava z čučoriedok, malín a brusníc, ktoré sú pre organizmus omnoho absorbovateľnejšie ako iné antioxidanty.


MULTI STAR obsahuje radu bylinných zmesí s pŕhľavou, kórejským ženšenom, extraktom zeleného čaju a hroznových jadierok. Ďalej je pridaná zmes s bioflavonoidmi, lykopénom, kyselinou alfa-lipoovou a luteínom.

Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ďalej podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre správnu funkciu ciev, kostí, chrupaviek, pokožky, ďasien a zubov, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a obranyschopnosti organizmu. Jeho nezastupiteľná funkcia je vo zvyšovaní absorpcie železa a v podpore normálneho energetického metabolizmu v tele. Vitamín C pomáha znižovať únavu a vyčerpanie a podieľa sa na regenerácii redukovanej formy vitamínu E.
Vitamín B2 - riboflavín podporuje normálny energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, stav slizníc, udržanie červených krviniek, stav pokožky, stav zraku a metabolizmus železa. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a ku znižovaniu únavy a vyčerpania.
Mangán podporuje normálny energetický metabolizmus, stav kostí, tvorbu spojivových tkanív a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Vitamín B6 podporuje normálnu syntézu cysteínu a jeho metabolizmus, energetický metabolizmus, metabolizmus bielkovín a glykogénu, činnosť nervovej sústavy, psychickú činnosť, tvorbu červených krviniek a funkcie imunitného systému. Prispieva ku zníženiu únavy a vyčerpania. Podieľa sa na regulácii hormonálnej aktivity.
Vitamín B1 - thiamín pomáha podporovať normálnu nervovú sústavu vrátane psychickej činnosti. Podieľa sa na normálnej srdečnej funkcii a energetickom metabolizme.
Meď pomáha udržovať normálny stav spojivových tkanív, energetického metabolizmu, činnosť nervovej sústavy, pigmentácie vlasov a pokožky, prenosu železa v tele a imunitného systému. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Jód je dôležitý pre rozpoznávacie funkcie, energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, normálny stav pokožky, tvorbu hormónov štítnej žľazy a činnosť štítnej žľazy.
Foláty sú dôležité pre rast zárodočných tkanív počas tehotenstva. Podieľa sa na normálnej syntéze aminokyselín, krvotvorby, metabolizmu homocysteínu, psychickej činnosti a imunitného systému. Podieľa sa na znížení miery únavy a vyčerpania a procesu delenia buniek.
Selén sa podieľa na normálnej spermatogenéze, podporuje normálny stav vlasov, nechtov a imunitného systému a činnosti štítnej žľazy. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Chróm podporuje normálny metabolizmus makroživín a pomáha udržiavať správnu hladinu glukózy v krvi.
Molybdén sa podieľa na normálnom metabolizme sírnych aminokyselín.
Biotín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, činnosti nervovej sústavy, metabolizmu makroživín, psychickej činnosti, normálnemu stavu vlasov, slizníc a pokožky.
Vitamín B12 podporuje normálny energetický metabolizmus, činnosť nervovej sústavy, metabolizmus homocysteínu, psychickú činnosť, tvorbu červených krviniek a imunitný systém. Podieľa sa na znížení miery únavy a vyčerpania a procesu delenia buniek.

 


Ľudské telo si nie je schopné minerálne látky vytvárať samo – je nutné ich do tela dodávať potravinami a potravinovými doplnkami. Nízka hladina minerálnych prvkov v tele spôsobuje množstvo porúch ako napr. vysoký krvný tlak, slabé kosti a svaly, podráždenosť, únavu, bolesti hlavy a zmeny správania, svalové kŕče, nechutenstvo, zmätenosť, slabý telesný metabolizmus.
Každú minútu zanikne 3 bilióny buniek. Pokiaľ existuje dostatočné množstvo minerálnych látok, bunky sa môžu obnovovať rovnakou rýchlosťou ako zanikajú.


Pri nedostatku minerálnych látok (starnutie alebo choroba) sa bunky obnovujú pomaly, avšak miera odumierania buniek zostáva rovnaká. Minerálne látky sú nevyhnutné pre „naštartovanie“, riadenie a zachovanie bunečnej duplikácie a regenerácie.


Mikrokoloidné minerály odporúčame každému, kto túži zostať do vysokého veku zdravý a fit. Sú totiž účinným prostriedkom k predchádzaniu problémom a prejavom starnutia!


Tajomstvo vysokej vstrebateľnosti minerálov a stopových prvkov u produktu MULTI STAR je vo výrobnom procese, kedy je pomocou fytosomálneho systému dosiahnutá až 98% vstrebateľnosť. Tento systém využíva toho, že naše telo veľmi dobre vstrebáva tuky a preto sa jednotlivé minerály a stopové prvky „zabalia“ do lipidového obalu, ktorý je veľmi dobre vstrebateľný v črevnom trakte. Po prestúpení stenou čreva sa tento lipidový obal rozpustí a vzhľadom k tomu, že je tvorený lecitínom, tak ten sa využije na bunečnú výživu a minerály a stopové prvky putujú do krvného riečišťa, kde si už organizmus ich cestu nasmeruje tam, kde sú práve potrebné.

 

 

STARLIFE - RECENZIE:

Michaela

Multi star od výrobcu Starlife je prvá vec ktorá zabrala mojej dcére na posilnenie imunity a konečne jej prišla aj chuť do jedla...predtým sme skúsili množstvo prípravkov ale tento skutočne vrelo odporúčam snáď nad všetko.

Eva

MULTI STAR zo všetkých produktov STARLIFE sa mi najviac osvedčil MULTI STAR. Moja kamarátka jedla denne kilá sladkostí. Pri užívaní MULTI STAR ju hneď po troch dňoch regály s čokoládou nechávali úplne pokojnou. Taktiež jej zmizli zapálené vyrážky na tvári. Vydržalo jej to po celý rok.

Milan

Bol som stále unavený a nesústredený. Po konzultácii som začal užívať produkty Wild Yam Star 1-0-1, Multi Star 0-0-15 ml a Coconut oil Star 1-0-1. Táto kombinácia mi vyhovuje a som plný energie. Ďakujem za tieto produkty aj za tento e-shop www.zdravienamieru.sk

Ivan

Multi Star Starlife je výborný na celkovú revitalizáciu organizmu, zlepšuje mi imunitu a aj vďaka nemu mi alergie na pele, trávy a stromy miznú a som takmer bez príznakov. Tento výživový doplnok užívajú jeden krát ročne aj moji rodičia, veľmi im pomáha, hlavne mamke, ktorá má vysoký tlak (brala 3 tablety denne, teraz už len pol tablety). Cíti sa lepšie a má viac energie, čo môžem potvrdiť.

 

 PREČO UŽÍVAŤ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY STARLIFE?

GMP

 MTM starlife

 

Výživové doplnky STARLIFE získali certifikát kvality - Správna výrobná prax

Zloženie 30 ml:

Multi Star Starlife Astravia

 

Bližšie informácie o zložení nájdete v časti Doplnkové informácie. 

Balenie: : 555 ml
Upozornenie:: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.
Doporučené dávkovanie:: 2× 15 ml denne, deti 15 ml denne, športovci 2× 15–30 ml denne.
Zloženie:: 74 Miracle Trace Minerals MTM koloidné minerály (z minerálnej vody s fulvinovou kyselinou) 2.000 ml, zdroj Great Salt Lake v Utahu. Amino Acid Boost Blend (900 mg): L-Glycine, L-Proline, L-Alanine, L-Hydroxyproline, L-Glutamic Acid, L-Arginine, L-Aspartic Acid, L-Serine, L-Lysine, L-Leucine, L-Valine, L-Threonine, L-Phenylalanine, L-Isoleucine, L-Hydroxylysine, L-Methionine, L-Histidine, L-Tyrosine, L-Cysteine, L-Taurine, L-Carnitine, L-Glutamine. Super Green Blend (45 mg) of powders: Acerola Cherry, Acai, Alfalfa, Aloe Vera, Bilberry, Broccoli, Citrus Bioflavonoids, Citrus Reticulata, Cranberry, Ginkgo Biloba, Ginseng Panax, Green Tea, Grape Seed, Goji Berry, Lecithin, Lycopene, Pomegranate, Raspberry, Red Beet. Enzymes: Amylase 36,7 mg, Protease 9,2 mg, Lactase 6,1 mg, Cellulase 1,7 mg, Lipase 0,3 mg. Ostatné zložky: Čistená voda RO, invert syrup (Fructose, Glucose), xylitol, natural fruit juice blend from concentrates; orange, apple, grape, freshness preserver (Potasium sorbate, citric acid). 100% Natural Flavour & Colour. Poznámka k produktom, ktoré obsahujú extrakty: V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je pri extraktoch uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo..
Výrobca:: Starlife Astravia

Multi star vám doplní vitamíny

Martin Furman, 3.3.2015 23:55:54

Veľmi dobré pre doplnenie potrebných látok v širokom spektre, odporúčam.(furrec, martin.furman1@gmail.com)

Výborne

Martin Majerníček, 3.3.2015 23:54:52

Vynikajúce. Vrelo odporúčam všetkým.

Zdravie nadovšetko

Martina Madurová, 3.3.2015 23:53:41

Veľmi užitočný pomocník do života! Veď život je krátky,tak nedopusťme aby sme ho pretrpeli rôznymi chorobami.

Pomocník pri obnove poškodených kíbov.

Ľubo, 28.2.2015 22:11:03

Po lek.vyšetreniach na neznesiteľné bolesti kĺbov mi bola diagnostikovaná bolerioza a nasadená dlhodobá liečba ATB.Myslím si ,že Multistar by mohol byť vhodným doplnkom výživy pri tejto liečbe a minerály by mali pomôcť poškodeným kĺbom.

Kvalita, kvalita, kvalita

Miloš Zima, 28.2.2015 22:10:24

Najlepsie doplnky vyzivy su mikrokoloidné minerály, lebo su najlepsie vstrebatelne bunkami cloveka. Je to velmi dolezite, ak sa chcete dozit vysokého veku zdravý a fit.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie