Poradňa

Máte otázky k produktom? Radi by ste sa poradili ohľadom vašich zdravotných problémov? Nech sa páči, napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Anna Jankovicova 8.8.2021 11:24:43

Dobrý deň, prosim vás mám 13.roc syna, ktorý má vitiligo od 11rokov a ma nechut do Jedla, je dosť chudý. Uziva Vitistop to su vitaminy a teraz som mu kupila Omegu 3. Zacali sme liečbu plazmou, kde mu zistili baktérie a vírusy, touto plazmou by sa to malo vsetko zničiť. Chcem poprosit o radu pre mojho syna, ohľadom chuti do jedla a tiež vitiliga, co by bolo pre nho najvhodnejšie, niečo, kde by viac neschudol, dakujem.

Odpoveď administrátora:

Dobrý deň p. Jankovičová,

ďakujeme za Vašu otázku. Mrzí nás, že synček prechádza takýmto ochorením. Z našich produktov by sme mu radi odporučili nižšie uvedenú kombináciu výživových doplnkov Starlife.

CORDYCEPS STAR 2-0-0 tabliet denne
INULIN STAR 1-0-1 tabliet denne
NEMATODLE STAR 5ml-0-5ml – výživový doplnok v tekutej podobe

Výživový doplnok Cordyceps Star obsahuje vysoko účinné výťažky z čínskej huby Cordyceps sinensis a Reishi, ktoré významne podporujú obranyschopnosť organizmu a iné zložky, ktoré podporujú trávenie, prispievajú k normálnej činnosti žalúdka a čriev. Viac sa o ňom dočítate tu:

https://www.zdravienamieru.sk/p/169/doplnok-vyzivy-cordyceps-star-s-protinadorovym-ucinkom-pre-zvysenie-potencie-120-tbl


Inulin Star - podporuje trávenie a prispieva ku stimulácii produkcie tráviacich telových tekutín a gastrointestinálnemu pohybu. Viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/203/vyzivovy-doplnok-inulin-star-starlife


Nematodle Star – nie je bežnou súčasťou ponuky v e-shope, avšak je možné si ho zakúpiť na vyžiadanie. Je to sirup, ktorý obsahuje zložky podporujúce činnosť tráviaceho traktu, močových ciest a obranyschopnosť organizmu.


Patrí medzi ne:
Bedrovník anízový – latinsky Pimpinella anisum – podporuje trávenie a prispieva k normálnej funkcii črevného traktu a prietoku tráviacich štiav. Blahodarne pôsobí v ústach a v hrdle, na funkcie dýchacieho systému, má upokojujúci a príjemný účinok v krku, na hltan a hlasivky. V ľudovej medicíne bol používaný odjakživa. Je pridávaný aj do detských bylinných čajov.


Koriander siaty – Koriandrum sativum – je antioxidant, podporuje chuť do jedla, normálne trávenie a normálnu produkciu plynov. Je významný aj pre kardiovaskulárny systém a správnu hladinu cholesterolu v krvi. Prispieva k normálnej činnosti močových ciest, nervovej sústavy a jeho účinky sú nezanedbateľné aj pre pokožku.


Rumanček kamilkový – Chamomilla – má blahodarný účinok na gastrointestinálnu činnosť. Podporuje funkcie dýchania, uvoľňuje dýchacie cesty pri nádche s upokojujúcim a príjemným efektom na hrdlo, hltan a hlasivky. Rumanček je známy ako prostriedok k optimálnej relaxácii, k duševnej a fyzickej pohode a k podpore zdravého spánku.


Tekvica obyčajná – Cucurbita pepo – podporuje zdravie dolných močových ciest a pomáha udržiavať zdravú funkciu prostaty.


Objem: 120 ml
Cena: 21 eur

Vyššie uvedené výživové doplnky odporúčame užívať 2 mesiace, následne by sme odporučili opätovnú konzultáciu. Produkty si objednáte v e-shope, e-mailom na adrese obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

So želaním pevného zdravia

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková

Anna Klušáková 12.3.2021 14:34:52

Dobrý deň chcem sa opýtať či môžem užívať vitamínC 1000 keď som v piatom mesiaci tehotenstva ďakujem

Odpoveď administrátora:

Pekný deň p. Klušáková,
ďakujeme za Vašu otázku a prajeme veľa zdravia. V tehotenstve je možné brať VITAMIN C 1000, s tým, že je vhodné rozdeliť si tabletku na 3 časti v priebehu dňa a takto ju užiť. V tomto období je tiež vhodné doplniť železo výživovým doplnkom IRON GT STAR, s tým, že obsahuje taktiež vitamín C, B12 a kyselinu listovú, takže v rámci tohto doplnku, je možné prijať do tela viac potrebných látok. Viac informácií o tomto výživovom doplnku Starlife je tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/318/vyzivovy-doplnok-iron-gt-star-starlife-pre-doplnenie-zeleza

Ak by ste hľadali doplnok na celkové doplnenie minerálnych látok v tehotenstve – odporučila by som Vám MINERAL STAR, ktorý:
- vďaka špeciálnej technológii výroby je vstebateľný do tela až na 92%
- obsahuje vápnik, horčík, zinok a 72 minerálov a stopových prvkov z minerálnej vody s fulvinovou kyselinou z Great Salt Lake v Utahu
- je vhodný pre deti, ženy pri dojčení
- podporuje rast a vývoj
- podporuje obranyschopnosť organizmu.


Viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/259/vyzivovy-doplnok-mineral-star-starlife

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii e-mailom: obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

Dobrý deň p. Zuzana, ďakujeme za Vašu otázku :)

Zvonku je vhodné na čistú pokožku používať nechtíkový olej Saloos, svojimi dezinfekčnými a antiseptickými účinkami potláča kožné zápaly, plesne a ekzémy. Je to čistý prírodný produkt bez konzervantov i farbív. Má regeneračné účinky. Urýchľuje hojenie hnisavých a zle sa hojacich rán. Ukľudňuje a zvláčňuje citlivú a popraskanú pokožku. Vhodný na pooperačné jazvy, popáleniny, kŕčové žily, krvné podliatiny, opuchy, bércove vredy. Vhodný na ošetrenie hemoroidov. Viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdravienamieru.s k/p/248/nechtikovy-olej-saloos-50-ml

Zo stravy je vhodné vylúčiť biely cukor i bielu múku, sladené bublinkové vody, sladkosti, obmedziť kávu, fajčenie, alkoholické nápoje, červené mäso i údeniny.Pokiaľ problém s plesňou na koži pretrváva je vhodné prečistiť telo zvnútra extraktom z grepových zrniečok - GREPOSTAR Starlife, ktorý pomáha aj zdravému organizmu bojovať s bežnými nepriateľskými vírusmi, baktériami a plesňami (udáva sa, že likviduje cca 800 kmeňov baktérií a vírusov a 100 kmeňov plesní). Pomáha aj pri mykózach, alergických prejavoch na pokožke. Viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdraviena mieru.sk/p/195/vyzivovy-doplnok-grepostar-starlife

Konzultácie - Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, e-mailom: obchod@zdravienamieru.sk, tel. 0903163934

Zuzana 17.2.2021 08:14:33

Čo je vhodné pri plesni na koži?

Dobrý deň p. Kuchárová, ďakujeme za Vašu otázku. Pre presnejšiu odpoveď na ňu Vás prosíme o doplnenie informácií o koho ide (dospelý, dieťa), aké má stravovacie návyky (pravidelná-nepravidelná strava, zvláštne návyky-vegetariánska strava, potravinové intolerancie atď.), ako dlho pretrváva problém. Po uvedení informácií by sme vám mohli napísať viac, alebo je vhodné využiť 15 min. telefonickú konzultáciu zdarma s Ing. Tatianou Feriančikovou Lojkovou. Termín konzultácie si prosím dohodnite na čísle 0903163934.

Alena Kuchárová 13.1.2021 14:11:29

Tráviace ťažkosti-helicobacter, plynatosť, pálenie záhy....

Dobrý deň p. Vierka, ďakujeme za Vašu otázku. Problémy s opakovanými gynekologickými infekciami a močovým mechúrom zvykli odoznieť po vybratí detoxikačnej kúry s výživovým doplnkom Anti-parasite a probiotikami Acidophillus Star. Viac sa o kúre dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/skusenosti-vyzivove- doplnky-starlife/ocista-tela-od-parazitov-a-plesni Taktiež je vhodné vylúčiť zo stravy biely cukor, bielu múku, obmedziť mliečne výrobky, sladené bublinkové vody, kávu, alkoholické nápoje, údené a červené mäso.Po vybratí kúry s doplnkom Anti-parasite by sme odporučili posilniť imunitný systém výživovým doplnkom Cordyceps Star, ktorý obsahuje výťažok z čínskej huby Cordyceps. Odporúčame 1-2 mesačné užívanie. Viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/169/doplnok-vyzivy -cordyceps-star-s-protinadorovym-ucinkom-pre-zvyse nie-potencie-120-tbl Následne je vhodné doplniť telu vhodné minerálne látky, aby sa celkovo posilnila obranyschopnosť a orgány mohli plniť správne svoju funkciu. Odporúčame výživový doplnok Mineral Star, ktorého prednosťou je cca 92% vstrebateľnosť do tela, obsahuje vápnik, horčík, zinok a 72 minerálov a stopových prvkov z minerálnej vody s fulvinovou kyselinou z Great Salt Lake v Utahu. Viac sa o ňom dočítate tu: https://www.zdravienamieru.sk/p/259/vyzivovy-dopln ok-mineral-star-starlifePsychosomatické príčiny Vašich problémov, celostný pohľad zameraný na rovnováhu telo-duša-duch, alternatívne terapie na mieru je možné prebrať v rámci konzultácie s Ing. Tatianou Feriančikovou Lojkovou – viac sa o nej dozviete tu: https://www.zdravienamieru.sk/katalog-produktov-st arlife/poradenstvo-a-liecbaV prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii e-mailom: obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

Viera 11.10.2020 18:59:07

Dobry den, dlhpdpbejsie som mala problemy s mocovym mechurom a mykoticke gynek.infekcie.Mechur sa mi zhorsoval stale na jesen-tlak v oblasti mocoveho mechura ,ziadne stipanie pri moceni/Zapal mi v moci neukazovalo.Minuly rok sa mi pridruzil zaludok,kedze som musela brat aj zelezo a podrazdila som si ho.Stavy vyzerali ako reflux,tlak z oblasti zaledka smerom nahor na hrud.Bola som na gastre na sonde,tam nevideli nic,ultazvuk mechura tak isto nic.Okrem toho mam znizenu imunitu.Ako sa zacala koronakriza,opakuje sa mi to dookola.Teraz som prekobala chripku a mam zvyseny tep.Kedze zijem mimo Sk a v ovzdusi je vela vlhkosti ,bolo mi poradene ze sa jedna o zapliesnenie criev z a toho vychadzaju aj dalsie problemy.Takze som zacala detox,viete mi poradit nejake propravky.Chlorelu,grep.semienka, oreg,olej,Aloe Vera uz som skusala,ked mam vsak akutny stav zaludku nemozem brat vobec nic.Dakujem za kazdu radu

Dobrý deň p. Beata, ďakujeme za Vašu otázku. Je vhodné komplexné riešenie problému-na celostnej úrovni. Nakoľko sme tvorení nielen našim telom, ale i dušou a duchom. Na telesnej úrovni je vhodné podporiť činnosť obličiek, a ich vylučovanie. Je potrebné piť dostatok tekutín, ideálne pramenitú vodu, bylinkové čaje. Je vhodný pravidelný pitný režim cca 1 l tekutín na 20 kg váhy denne. Činnosť obličiek je vhodné podporiť výživovým doplnkom Silica Star – ktorý obsahuje výťažok z prasličky roľnej. Nakoľko tento výživový doplnok nie je súčasťou bežnej ponuky e-shopu, ale je možné si ho objednať na vyžiadanie, pripájame jeho popis: Extrakt prasličky roľnej obsahuje kyselinu kremičitú (koloidný oxid kremičitý). Kremík v tejto optimálne vstrebateľnej forme je vhodným doplnkom k udržaniu kolagénových a elastínových vlákien, štruktúr na stavbu kostí, chrupaviek, kĺbov, zubov, vlasov a nechtov a pevnosti a pružnosti šliach, kože i tkanív vnútorných orgánov, hlavne ciev. Praslička je označovaná ako najdostupnejší zdroj prírodného kremíka. S pribúdajúcim vekom ubúda množstvo kremíka v organizme a to sa prejavuje na pleti, ktorá je menej pružná, suchá a vráskovitá, vlasy a nechty sú lámavé a strapkajú sa. Doplnením tejto optimálnej formy organického kremíka dochádza k významnej podpore dobrej kvality vlasov, nechtov a kože. Tým, že koloidný oxid kremičitý viaže na seba vodu, pomáha udržovať a zlepšovať pružnosť pleti, vlasov a nechtov a prináša svieži a mladistvý vzhľad. Praslička chráni obličky a podporuje ich vylučovaciu činnosť. Obsahuje equisetonín, ktorý podporuje produkciu moču a močenie a pomáha odstraňovať škodlivé metabolity z tela. Má blahodarné účinky na cievne steny a ich pružnosť. Podporuje funkcie obličiek a močového mechúra. Doporučené dávkovanie pre Vás je: 1-1-1 tabliet denne. Celkovú detoxikačnú činnosť organizmu by sme taktiež odporučili podporiť výživovým doplnkom Cell Guard - https://www.zdravienamieru.sk/p/164/vyzivovy-dopln ok-cell-guard-starlife. Doporučené dávkovanie 1-0-1 tabliet denne. Na úrovni duše je vhodné si odpovedať na otázku: Čo ti milá Duša spôsobuje bolesť chodiť po Zemi? Čo ti chce Tvoja Duša týmto povedať? Aký je v tom pre Teba skrytý odkaz? Aké emócie, aké prežívanie je s tým u Teba spojené? Viac sa je možné dozvedieť na konzultácii s Ing. Tatianou Feriančikovou Lojkovou-https://www.zdravienamieru.sk/katalog-pro duktov-starlife/poradenstvo-a-liecba. Výživové doplnky je možné objednať v e-shope alebo telefonicky 09031639314, e-mailom na adrese: obchod@zdravienamieru.sk

Beáta 19.4.2020 10:31:33

Dobrý deň chcem sa spýtať...mám bolesti päty (výrastky) bol by aj na tento problém nejaký produkt? Ďakujem

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie