Poradňa

Máte otázky k produktom? Radi by ste sa poradili ohľadom vašich zdravotných problémov? Nech sa páči, napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Dobrý deň p. Miroslava, ďakujeme za Vašu otázku. Užívanie výživového doplnku Kelp Star s Euthyroxom je možné, avšak je vhodné medzi užitím týchto dvoch prípravkov spraviť cca 1 hod. pauzu. Odporučené dávkovanie Kelp Star v tomto prípade je pol tablety denne. Príjemný deň prajeme :)

Miroslava 11.11.2019 07:46:56

Dobry den poprosim o radu.Objednala som si u vas vyzivovy doplnok Kelp mozem ho kombinovat s liekom na stitnu zlazu (euthyrox 75) alebo ho mam vylucit? Dakujem za odpoved

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu otázku p. Anna. U 5-ročného dieťaťa odporúčame 15 ml Multi Staru denne, ideálne večer pred spaním, kedy dochádza k vstrebávaniu výživných látok do organizmu. Prajeme veľa zdravia :)

Anna 23.9.2019 07:51:34

Dobrý deň chcem sa opýtať aka je odporúčana dávka multisatar pre 5 ročné dieťa váži 16kg dakujem

Dobrý deň p. Lucia, Ďakujeme za Vašu otázku, počas onkologickej liečby je možné užívať viac výživových doplnkov. Závisí od druhu onkologického ochorenia- ktorá časť tela je zasiahnutá, štádia, problému, ktorý sa má riešiť. Všeobecne je vhodné podporiť činnosť imunitného systému, aby si telo dokázalo s ochorením lepšie poradiť, a postihnuté bunky po ich zlikvidovaní z tela vylúčiť. K tomuto je veľmi vhodný prípravok z čínskych húb Mai-rei Shiitake Star - https://www.zdravienamieru.sk/p/202/vyzivovy-dopln ok-mai-rei-shiitake-star-starlife alebo Beta-Glucan Star - https://www.zdravienamieru.sk/p/173/vyzivovy-dopln ok-beta-glucan-star-pre-podporu-a-stimulaciu-imuni tneho-systemu-s-protinadorovym-ucinkom-60tbl. Oba prípravky sú zdrojom betaglukánov, ktoré podporujú činnosť imunitného systému v boji proti nádorovému ochoreniu. Odporúčaná denná dávka pri onko ochorení je 1000-1500 mg účinnej látky. Ďalej je vhodné pri onko-ochorení vhodné riešiť otázku krvotvorby, nakoľko pri chemoterapii dochádza k poklesu červených krviniek, je vhodné podporiť tvorbu prípravkom Chlorophyll Juice Star - https://www.zdravienamieru.sk/p/157/vyzivovy-dopln ok-chlorophyll-juice-star-pre-tvorbu-hemoglobinu alebo Chlorella Star - https://www.zdravienamieru.sk/p/185/vyzivovy-dopln ok-chlorella-star-zelena-sladkovodna-riasa-120-tbl . Ďalšie podrobnosti je možné prekonzultovať na konzultácii osobne alebo telefonicky na čísle 0903163934. Osobné konzultácie sú v Malom Čepčíne, je potrebné objednať sa vopred. Cena konzultácie (osobnej, telefonickej - 20 eur/hod.)

Lucia 15.9.2019 11:10:08

Dobrý deň! Mohla by som poprosiť o radu - je možné niektorý z produktov užívať pri onkologickej liečbe? Ďakujem

Dobrý deň p. Bartošovičová, ďakujeme za Vašu otázku, odpoveď sme Vám poslali e-mailom. So želaním príjemného dňa Ing. Tatiana Feriančiková Lojková.

Alexandra Bartošovičová 12.3.2019 13:00:58

Prosím akú kombináciu prípravkov a v akom množstve, by ste doporučili pri rakovine prostaty s metastázami a rakovine prsníka? Ďakujem.

Tatiana Feriančiková Lojková www 14.2.2019 20:57:26

Dobrý večer p. Karolína, ďakujeme za Vašu otázku. Áno, je možná doprava produktov aj do Českej republiky, ceny a podmienky dopravy je možné upresniť e-mailom na adrese: obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

KAROLINA 14.2.2019 20:49:11

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné produkt OSTE STAR dopravit i do ČR. Děkuji

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.