Výživový doplnok GREPOSTAR Starlife

Výživový doplnok GREPOSTAR Starlife

Výživový doplnok s extraktom z grepových jadierok!!

30 €

Výrobca: Starlife

Až tretina populácie v zápaných krajinách trpí kvasinkou Candida. Šírenie kandidy v črevách a vnútorných orgánoch môže vyvolať celú radu ochorení, ktoré boli doposiaľ len veľmi ťažko liečiteľné.

Prípravok Grepostar je vytvorený množstvom prírodných zložiek - extraktom zo zrniek graperfruitu, glukomananu, jablčného octu, medvedice lekárskej, fenylalaninu a vitamínu B6, ktoré majú synergický účinok a široké uplatnenie pre ľudský organizmus.

Hlavná zložka extrakt zo zrniek graperfruitu obsahuje zvlášť bioflavonoidy a glykosidy. Efektívne látky z graperfruitových jadierok prispievajú k mikrobioálnej rovnováhe telesných orgánov a tkanív.

Vitamín B6 podporuje normálnu syntému cysteínu a jeho metabolizmus, energetický metabolizmus, metabolizmus bielkovín a glykogénu, činnosť nervovej sústavy, psychickú činnosť, tvorbu červených krviniek a funkciu imunitného systému. Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Podieľa sa na regulácii hormonálnej aktivity.

Sodík je nevyhnutný pre vodnú a elektrolytickú rovnováhu v celom tele a pre doplnenie stratených solí v dôsledku potenia a dehydratácie.

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu.
Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

 

Viac o GREPOVÝCH ZRNIEČKACH sa dočítate tu.

 

PREČO UŽÍVAŤ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY STARLIFE?

 

Výživové doplnky získali certifikát kvality - Správna výrobná prax

GMP

Balenie: : 60 tbl
Upozornenie:: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.
Doporučené dávkovanie:: 2 x 1 tableta denne
Zloženie:: Zloženie 2 tabliet: Grapefruit (Citrus paradisi, extrakt zo zrniek 10:1) 600 mg; emulgátor: mikrokryštalická celulóza, glucomanan (Amorphophallus konjac, koreň) 400 mg; stabilizátor: fosforečnan vápenatý; sójový lecitín 100 mg; jablčný ocot 100 mg; stabilizátor: zosieťovaná sodná soľ karboxymethylcelulózy; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, oxid kremičitý; medvedica lekárska (Arctostaphylos uva-ursi, list) 12 mg;L-fenylalanín 12 mg; vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) 10 mg (714 % RVH*); antioxidant: askorban sodný. RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.
Výrobca:: Starlife

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.