Výživový doplnok WILD YAM pre mladosť a vitalitu 60 tbl

Výživový doplnok WILD YAM pre mladosť a vitalitu 60 tbl

Unikátny výživový doplnok s omladzujúcim a vitalizačným efektom!

30 €

Výrobca: Starlife

Výživové doplnky STARLIFE získali Certifikát kvality - Správna výrobná prax

GMP

 

 

 

 

Výživový doplnok WILD YAM je formula so smldincom chlpatým s použitím jeho hľuzy tuber dioscoreae villosa, pôsobiaci na správne fungovanie žliaz s vnútorným vylučovaním. Pomáha stabilizovať a normalizovať hladiny hormónov tak u žien ako aj u mužov a spomaľuje proces starnutia. Je vhodným doplnením v období klimaktéria, kedy pôsobí na zmiernenie prejavov klimakterických problémov, ako sú bolesti hlavy, návaly, podráždenosť a únava. Dioscorea – smldinec chlpatý je rastlina, ktorej účinok je významný pre dosiahnutie optimálneho množstva ženských pohlavných hormónov estrogénu a progesterónu, ktoré majú významnú úlohu pre zdravie ženy. Obsahujú substancie (diosgenin), ktoré majú podobnú štruktúru ako steroidné hormóny estrogény a preto sa zaraďujú medzi fytoestrogény – látky, ktoré sa viažu na estrogénové receptory a narušujú tak funkciu endogénnych estrogénov v organizme. Priaznivo ovplyvňujú hormonálnu rovnováhu a syntézu progesterónu.


Dioscorea sa používa už od doby Aztékov a Mayov pre široké spektrum liečebných účinkov. Pre oblasť svojho výskytu býva označovaná ako mexický yam. Dioskorea obsahuje okrem dioscínu aj rad ďalších látok, ako sú fytosteroly, alkaloidy a triesloviny.

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu.
Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

 

Prečo užívať výživové doplnky STARLIFE?

 

Vaše skúsenosti s týmto výživovým doplnkom nájdete v záložke Diskusia alebo v časti Skúsenosti :)

 

Balenie: : 60 tbl
Upozornenie:: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.
Doporučené dávkovanie:: 1 kapsula 2xdenne
Zloženie:: Zloženie 1 kapsuly: Ryžová múčka; Wild Yam – extrakt z hľuzy 4:1 (Tuber dioscoreae villosa) 100 mg; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, oxid kremičitý. Želatínová kapsula. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.
Výrobca:: Starlife

wild yam

, 4.8.2014 12:33:57

Dobrý deň, mám cystu a nepravidelnú menštruáciu-veľmi nízky progesteron. Avšak namiesto HAK uvažujem o liečbe wild yamom. chcem sa opýtať či je to vhodný liek a či ho možno užívať aj počas menštruácie. alebo či by ste mi ešte nejaký aj ďalší liek na tento problém odporúčali.

, 26.11.2013 22:12:58

Dobrý deň, tieto tabletky sa užívajú denne 1 tableta. Upravujú hladinu hormónov, regulujú správny priebeh menštruácie vrátane pravidelnosti a intenzity krvácania, ako aj bolestivosti. Mali by ste záujem o tento prípravok?

Používanie

, 26.11.2013 10:26:26

Dobrý den, tieto tabletky sa užívajú denne alebo s nejakou prestávkou po menštruácii? Upravujú silne krvácanie? Dakujem

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.