Výživový doplnok WILD YAM pre mladosť a vitalitu 60 tbl

Výživový doplnok WILD YAM pre mladosť a vitalitu 60 tbl

Unikátny výživový doplnok s omladzujúcim a vitalizačným efektom!

25 €

Výrobca: Starlife

WIDL YAM je výživový doplnok napomáhajúci správnemu fungovaniu sústavy žliaz s vnútorným vylučovaním. Pomáha normalizovať hladiny hormónov ako u žien tak aj u mužov a spomaľovať proces starnutia celého organizmu. Je významným pomocníkom pre diabetikov, u ktorých pomáha optimalizovať hladinu glukózy v krvi a tým spomaľovať degeneratívne zmeny v tkanivách, posilňovať imunitný systém, zvyšovať aktivitu bielych krviniek, vykazuje protinádorové účinky a priaznivo pôsobí na sexuálne funkcie. Je vhodným prípravkom v období klimaktéria, kedy napomáha zmierňovať prejavy klimakterických problémov (bolesti hlavy, návaly krvi, podráždenosť, únavu atď.). Pozitívne pôsobí pri syndróme chronickej únavy. Účinné látky výživového doplnku WILD YAM pomáhajú nárastu svalovej sily a pri súčasnom cvičení aj nárastu svalovej hmoty. Kombinovaným pôsobením sa priaznivo ovplyvní pomer tukových a svalových tkanív v tele.

 

Wild Yam vyrovnávaním hormonálnych hladín u mladých žien efektívne napomáha pri zmierneníGMP

menštruačných bolestí. Pomáha tiež pri príliš silnom menštruačnom krvácaní a pri odstraňovaní nervozity, nepokoja a zmien nálady pri menštruácii. Taktiež zmierňuje napätie v prsníkoch, ktoré je častým prejavom predmenštruačného syndrómu.

 

 

Certifikát kvality - Správna výrobná prax

 

 

Wild yam obsahuje látku DHEA. Vedci spájajú dostatočné hladiny tejto látky so zvýšenou odolnosťou organizmu voči mnohým ochoreniam, starnutiu, poklesu vitality a priberaniu na váhe. Štúdie uskutočnené vo Veľkej Británii poukazujú na vážnu skutočnosť, že u všetkých žien, u ktorých sa hladina DHEA v organizme zníži pod 10% hodnoty priemerných hladín zodpovedajúcich ich veku, sa rozvinula rakovina prsníka alebo iné smrteľné ochorenie. Hladiny DHEA v organizme sa znižujú s vekom. Už vo veku 25 rokov dochádza v organizme k poklesu prirodzenej tvorby DHEA, čo odštartuje proces starnutia. V období pár rokov pred menopauzou dochádza k výraznému poklesu hladín DHEA a v organizme bez suplementácie touto látkou dochádza k výraznému poklesu vitality a aktivity a spúšťa sa vývoj mnohých závažných ochorení (Alzheimerova choroba, srdcovo-cievne ochorenia, nádorové ochorenia).

 

 

Prečo užívať výživové doplnky STARLIFE?

 

Vaše skúsenosti s týmto výživovým doplnkom nájdete v záložke Diskusia alebo v časti Skúsenosti :)

 

   
 

 

Balenie: : 60 tbl
Upozornenie:: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.
Doporučené dávkovanie:: 1 kapsula 2xdenne
Zloženie:: Zloženie 1 kapsuly: Ryžová múčka; Wild Yam – extrakt z hľuzy 4:1 (Tuber dioscoreae villosa) 100 mg; protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, oxid kremičitý. Želatínová kapsula. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.
Výrobca:: Starlife

wild yam

, 4.8.2014 12:33:57

Dobrý deň, mám cystu a nepravidelnú menštruáciu-veľmi nízky progesteron. Avšak namiesto HAK uvažujem o liečbe wild yamom. chcem sa opýtať či je to vhodný liek a či ho možno užívať aj počas menštruácie. alebo či by ste mi ešte nejaký aj ďalší liek na tento problém odporúčali.

, 26.11.2013 22:12:58

Dobrý deň, tieto tabletky sa užívajú denne 1 tableta. Upravujú hladinu hormónov, regulujú správny priebeh menštruácie vrátane pravidelnosti a intenzity krvácania, ako aj bolestivosti. Mali by ste záujem o tento prípravok?

Používanie

, 26.11.2013 10:26:26

Dobrý den, tieto tabletky sa užívajú denne alebo s nejakou prestávkou po menštruácii? Upravujú silne krvácanie? Dakujem

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.