Skúsenosti z diagnostík

Skúsenosti z diagnostík a individuálnych konzultácií klientov

Liečba tráviacich problémov a celková detoxikácia:

 


Tráviace problémy bývajú veľakrát spôsobené rôznymi typmi baktérií, vírusov, plesní či parazitov v zažívacom trakte. Môžu spôsobovať kŕče, bolesti v brušnej dutine, nafukovanie, nedostatočné trávenie, zápchu alebo naopak hnačku, svrbenie konečníka, záhu...liečba týchto problémov je nasledovná:

 


Parazity v tráviacom trakte
Anti-parasite + Inulin Star po dobu 25 dní, potom 5 dní pauza, následne ešte 30 dní
Alebo Chlamynyl Star + Inulin Star po dobu 60 dní
Užitočné je zaradiť k liečbe Acidophillus Star alebo Fiber Star.

 

Chlamýdie:

Pri výskyte chlamýdií v organizme sa odporúča liečba pomocou výživového doplnku Chlamynyl Star, po dobu 2-3 mesiacov, prípadne liečba Anti-parasite v kombinácii s produktom Oregano Star, taktiež po dobu 2-3 mesiacov. Pri liečbe pomocou Anti-parasite a Oregano Star je nutné dodržiavať postup užívania kapsulí počas jedla. Taktiež je vhodné upraviť hormonálny systém, u mužov pomocou prípravku Saw Palmetto alebo Tramostic Star, u žien pomocou prípravku Angelica Star či Life Star.

 

Helicobakter Pyllori
Pri liečbe helicobaktera Pyllori je vhodné doplniť výživový doplnok Oregano Star+Aloe Vera+Chlorophyll Star po dobu 3 mesiacov. Dávkovanie produktov je nasledovné: Oregano Star 1-0-1, Aloe Vera+Chlorophyll Star s dávkovaním 30ml-0-0.

 

Afty

Odporúčame rozžuť tobolku výživového doplnku Cranberry Star v ústach a striekať prípravkom Effective Star Medium. V prípade opakového výskytu aftov, odporúčame užívať dlhodobejšie prípravok Grepostar resp. Oregano Star. 

 

Vyrovanie ph, odkyslenie organizmu, zníženie hmotnosti:
Na podporu chudnutia odporúčame výživový doplnok Chitosan s dávkovaním 2 kapsle 10 minút pred jedlom. Odkyslenie organizmu za účelom vyrovnania ph, tiež zníženia hmotnosti dosiahnete prípravkom Barley Star resp. Chlorella Star, odporúčame aspoň 2 mesačnú kúru, s dávkovaním v popise prípravkov v Katalógu produktov.

 

Borelióza:
Vhodný je výživový doplnok Chlamynyl Star s dávkovaním 1-0-1 tabliet po dobu min. 60 dní. Liečbu je vhodné kombinovať s prípravkom Inulin Star.

 

Chudokrvnosť, vhodné užívať aj počas kojenia alebo v tehotenstve:
Multi star 15-0-15 ml
Alebo Iron GT Star 1-2 tablety denne podľa stupňa anémie

 

Problémy s imunitným systémom, časté ochorenia horných a dolných dýchacích ciest, alergie:
Vhodné je nasadiť liečbu prípravkom Immunity Star s dávkovaním 1-0-1 denne pri prevencii, pri liečbe akútnych ochorení (chrípka, nachladnutie) podľa veku a hmotnosti klienta je možné dávkovanie individuálne zvýšiť. Ohľadom presného dávkovania sa poraďte tu. Pri zápaloch horných a dolných dýchacích ciest odporúčame liečbu prírodným antibiotikom Cordyceps Star s dávkovaním 2-2-2 tabliet denne. Pri liečbe detičiek je možné nastaviť liečbu individuálne podľa veku dieťaťa. Pri liečbe zápalov hrdla je výborným pomocníkom prírodný výživový doplnok Oregano Star, vhodné je dávkovanie 1-1-1 tabliet denne. Vhodným doplnkom liečby je výživový doplnok Multi Star, ktorý zabezpečí potrebnú dávku vitamínov a minerálov, keďže je v tekutej podobe, je vhodný aj pre detičky od 1 roka. Pri alergiách odporúčame výživový doplnok Pau´Darco s dávkovaním 1-0-1 a Multi Star 15ml-0-0 denne, je potrebné absolvovať aspoň 2 mesačnú kúru.

 

Časté angíny, kedy hrozí odstránie krčných mandlí:

Odporúčame tiež obmedziť konzumáciu bieleho cukru, sladkostí, bielej múky a mliečnych výrobkov, ktoré sú zdrojom zakyslenie organizmu a vznik zápalov a infekcií v tele. Taktiež odporúčame podporiť imunitný systém dlhodobým užívaním prípravku Immunity Star, Cordyceps Star alebo Mai-rei Shiitake Star. Doplnenie vitamínov a minerálov prípravkom Multi Star resp. Chlorella a Barley Star. Odporúčame vyhýbať sa stresu a stres vyvolávajúcim podmienkam.

 

Podpora organizmu po liečbe antibiotikami:

Keďže s užívaním antibiotík sa väčšinou naruší aj črevná mikroflóra, odporúčame počas takejto liečby zaradiť prípravok Acidophillus Star. Taktiež je možné, že dojde k poklesu červených krviniek, je potrebné nasadiť prípravok Iron GT Star alebo Multi Star...následne po dobratí antibiotík nasadiť Immunity Star alebo iný prípravok na podporu imunitného systému ako napr. Beta Glucan Star, Chlorella Star alebo Multi Star.

 

Psychické problémy, depresie:
Pri hormonálne podmienenej depresii je vhodná liečba prípravkom Noni Gold Star s dákovaním 15ml-0-15ml denne. Ďalšou alternatívou sú prípravky Life Star a Trend Relax Star, ktorý dokonca pomáha pri problémoch s chrápaním.

 

Problémy so štítnou žľazou:
Pri zníženej činnosti štítnej žľazy odporúčame liečbu prírodným prípravkom Kelp s dávkovaním 1-0-0 tabliet denne. Pri zvýšenej činnosti odporúčame liečbu prípravkom Cordyceps Star + Selenium Star. Dávkovanie nájdete v popise produktov, viď Katalóg produktov.
Pri liečbe zníženej činnosti štítnej žľazy máme veľmi dobré skúsenosti, aj pri kombinovanej liečbe s prípravkom Euthyrox, v mnohých prípadoch sa podarilo štítnu žľazu tak naštartovať, že chemický prípravok Euthyrox mohol byť postupne nahradený výhradne prípravkom Kelp.

 

Problémy s potenciou, zväčšenou prostatou, s močením u mužov:
Tu sa výborne osvedčil prípravok Saw Palmetto s dávkovaním 1-0-1 tabliet denne alebo Cordyceps Star s dávkovaním 1-0-1 tabliet denne.

 

Bolesti kĺbov, osteoporóza:
Pri reumatoidnej artritíde odporúčame užívanie výživového doplnku Arthrimax s dávkovaním 1-0-1 denne v kombinácii s prípravkom Coral Calcium Star 1-0-1. Pri zápalových ochoreniach kĺbov ako je artróza odporúčame výživový doplnok Anatomax 1-0-1 a doplnok Coral Calcium Star 1-0-1. Kĺbovú výživu zabezpečíte prípravkom Glucosamine Star.

 

Choroby srdca a srdcovo-cievneho systému:
Výborným prípravkom na zabezpečenie výživy srdca a ciev je doplnok Coenzystar Q10 s dávkovaním 1-0-1 denne. Noni Gold Star s dávkovaním 15ml-0-15ml. Problémy s vysokým krvným tlakom vyrieši doplnok Garlic&Parsley.

 

Problémy s menštruáciou, hormonálnou nerovnováhou, klimaktérium:
Výborným pomocníkom s liečbou týchto problémov je prípravok Wild Yam, ktorý reguluje činnosť hormonálnej sústavy. Ďalšie alternatívne doplnky sú Angelica Star či Royal Jelly. Dávkovanie nájdete v popise jednotlivých prípravkov.

Výživový doplnok Angelica Star je vhodný aj pre dievčatá (ktoré len nedávno dostali prvú menštruáciu) s nepravidelnou resp. bolestivou menštruáciou. Dávkovanie je 1-0-0 tabliet denne.

 

Rakovina - zhubný nádor:
V závislosti od štádia ochorenia je vhodná kombinácia prírodnej a tradičnej lekárskej starostlivosti. Liečbu chemoterapie, resp. rádioterapie je vhodné doplniť o prípravky Beta Glucan Star, Cordyceps Star, Mai-rei shiitake Star či Aloe Vera+Chlorophyll Star. Prípravky významne podporujú organizmus v schopnosti liečiť sa, dodávajú mu potrebné vitamíny a minerály, podporujú obranyschopnosť organizmu a tlmia nežiadúce účinky chemoterapie resp. rádioterapie. Pri rozpade červených krviniek v dôsledku chemickej liečby je potrebné nasadiť Mineral Star alebo Chlorophyll Juice Star. Tvorbu bielych krviniek podporíte prípravkom Beta Glucan Star, Immunity Star alebo Mai-rei Shiitake Star. Odkyslenie organizmu zabezpečíte užívaním prípravku Barley Star.

 

Hemoroidy:

Zvonku aplikovať dezinfekčný prípravok Effective Star Medium, vnútorne užívať Aloe Vera Gel. Okrem toho odporúčame 1-krát denne  prepichnúť kapsulku a zaviesť večer pred spaním do konečníka. Doporučujeme 3-4 mes. kúru pre stiahnutie zlatej žily.

 

Mykózy:

Odporúčame vylúčiť zo stravy biely cukor, bielu múku, obmedziť mliečne výrobky. Užívať výživový doplnok Oregano Star, alebo Grepostar cca 2-3 mesiace. Vnútorne aplikovať na tampón prípravok Effective Star Medium a zaviesť do vagíny.

 

Herpes:

Zvonku je potrebné aplikovať dezinfekčný prípravok Effective Star Medium. Pokiaľ sa herpes vyskytuje opakovane, odporúčame užívať výživový doplnok L-Lysine Star, prípadne Mai-rei Shiitake Star.

 

Popáleniny, ekzémy, bolesť v krku, dezinfekcia, uštipnutie hmyzom:

V prípade výskytu popálenín, uštipnutia hmyzom, porezania je ihneď vhodné aplikovať zvonku prípravok Effective Star Medium. Rana sa rýchlejšie hojí, pri pravidelnej aplikácii nie sú jazvy po popáleninách, po rezných ranách. Pri uštipnutí hmyzom, rana neopuchne. Pri bolestiach v krku, zápaloch očí, či uší, je vhodné tiež pravidelné používanie.  Taktiež ako dezinfekcia, tiež pri cestovnej nevoľnosti, osvieženie na cestách...prípadne výskyte akné.

 

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková

Individuálne konzultácie - alternatívne liečenie, tel. 0903163934

 

Vzhľadom k tomu, že dávkovanie výživových doplnkov sa odvíja od veku (dieťa, dospelý), váhy, celkového zdravotného stavu (prevencia, riešenie akútnych problémov - zápal, infekcia, iné zdravotné problémy) odporúčame sa ohľadom presného dávkovania vopred poradiť e-mailom: obchod@zdravienamieru.sk, telefonicky na čísle 0903163934 alebo v poradni.

 

Kto je Tatiana Feriančiková Lojková?

Od r. 2011 sa venuje práci s energiou, alternatívnej medicíne, bylinkám, aromaterapii, komunikuje s anjelskými bytosťami na úrovni Duše a sprostredkuje ich vedenie iným ľuďom, je autorkou handmade tvorby, venuje sa harmonizačným pobytom v prírode.

 

 

Starlife-rodina

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie