Poradenstvo a liečba

Alternatívne liečenie

 

Holistický celostný prístup zameraný na rovnováhu tela, duše a ducha, alebo inými slovami, ako sa cítime po fyzickej stránke, je veľakrát spojené s tým, ako sa cíti naša Duša. Uvoľnením blokovanej energie, poznaním príčin problémov na úrovni Duše, dochádza veľakrát k uvoľneniu aj po stránke fyzickej...práca s energiou na úrovni Duše, bylinky, aromaterapia, doplnky čínskej a tibetskej medicíny. Osobné konzultácie zamerané na liečenie fyzických, psychických problémov v Turčianskych Tepliciach, je potrebné sa vopred objednať na čísle 0903163934, alebo e-mailom: obchod@zdravienamieru.sk.


Sprevádza: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, tel. 0903163934
Dĺžka trvania: 45 minút
Cena: 15 eur
 

Zo skúseností:

3-ročný chlapček trpel bolesťami hlavy, lekári nevedeli nájsť príčinu. Na základe odporučenia pani Tatiany, bol nasadený doplnok výživy Anti-parasite, bola odporučená  zmena stravy,  po mesačnej kúre bolesti hlavy ustúpili. Ďakujeme.

 

 

Sedmikráska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milan Feriančik - syn liečiteľky Boženy Feriančikovej lieči pomocou daru - univerzálnej životnej energie, taktiež spolu s chiropraktickým napravením chrbtice a  prírodnými doplnkami výživy.

 

Pomáha s liečbou ochorení fyzického i psychického pôvodu ako napríklad bolesti chrbtice, horných a dolných končatín, bolesti hlavy, migrény, poruchy činnosti jednotlivých orgánov,
nechutenstvo a znížená chuť do jedla u detí i dospelých
atď.

 

Chiropraktické napravenie chrbtice
Pokiaľ je niečo v chrbtici vychýlené zo správnej pozície, zasahuje to do mozgu a nervových impulzov do jednotlivých orgánov (viď obrázok), ktoré prestanú správne fungovať. Chiropraktik hľadá prekážku v chrbtici a odstráni ju tak, aby mozok a telo mohli zase dobre komunikovať, takže sa telo samé uzdraví. Máte zájem o terapiu?

 

Informácie a objednanie: 0903551478

 

 

 


 

Termín a miesto konania:

 

09.09.2017 (sobota) - Kozárovce, č.d. 129, 935 22, od 10:00 - 14:00 hod.

 

 Lomnica, časť Vranov nad Topľou, Palárikova 732, od 10:00 - 16:00 hod.

 

 

Ostatné dni je terapia možná v Prírodnej lekárni v Turč. Tepliciach na adrese Horné Rakovce 1447 (pri VÚB banke).

 

Zo skúseností klientov:

 

Mária - 37 rokov

Trpela som závratmi, častými zápalmi hrdla a poruchou štínej žľazy...po terapii u pána Milana sa cítim oveľa lepšie. Závrate okamžite ustúpili, zápaly ustúpili po využívaní prírodných doplnkov výživy, ktoré mi pán Milan odporučil...celkovo som spokojnejšia a mám lepšiu náladu.

 

Natália - 14 rokov

Problémy s astmou ustúpili po napravení chrbtice u pána Milana...spriechodnili sa meridiány, lepšie sa mi dýcha, som aj kľudnejšia a spokojnejšia v škole...veľmi pekne Vám ďakujem

 

Zuzana - 33 rokov

Po napravení chrbtice u pána Milana som sa už dávno tak dobre necítila. Po schodoch chodím ako baletka...predtým som s tým mala problémy.

 

Máte otázky? Chcete sa objednať na terapiu?

Meno a priezvisko:
Ku komu sa objednávam:
E-mail *:
Telefón:
Predmet správy:
Text správy:
Vyriešte tento matematický problém  + *
 

 

Konzultácia nenahrádza odbornú lekársku starostlivosť ani užívanie predpísaných liekov, avšak ju vhodne dopĺňa. Je alternatívnym liečebným postupom a podpornou metódou, ktorá napomáha harmonizovať telo, myseľ aj dušu.