Darčekové balenie

U NÁS MÁTE DARČEKOVÉ BALENIE ZDARMA :)


Nebaví vás balenie darčekov? Zariadime to za vás!
Chcete niekoho potešiť a nemáte čas alebo neviete, ako originálne zabaliť darček zo Darčekové balenie Zdravienamieru.skZdravienamieru.sk? Nie je nič jednoduchšie než nechať tieto starosti na nás. Darček vám vkusne zabalíme a ozdobíme stuhou.

 

Ako darčekové balenie objednať?
Pri každom type tovaru sa okrem štandardného balenia nachádza v ponuke darčekové balenie, ktoré si jednoducho zvolíte pri type balenia a objednávku odošlete k nám. Pokiaľ budete chcieť objednávku rozdeliť do viacerých balíčkov, napíšte nám to prosím v poznámke objednávkového formulára.

 Darčekové balenie 1

 

 

 

 Darčekové balenie 2

 

 

 

 

Je nutné, aby bola zabalená ako darček celá objednávka?
Nie, nie je to nutné. Pokiaľ si chcete objednať niečo iba pre seba, nezahrniete tieto produkty do výberu darčekového balenia a zostanú teda nezabalené.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY V E-SHOPE WWW.ZDRAVIENAMIERU.SK

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.