Darčekové balenie

U NÁS MÁTE DARČEKOVÉ BALENIE ZDARMA :)


Nebaví vás balenie darčekov? Zariadime to za vás!
Chcete niekoho potešiť a nemáte čas alebo neviete, ako originálne zabaliť darček zo Darčekové balenie Zdravienamieru.skZdravienamieru.sk? Nie je nič jednoduchšie než nechať tieto starosti na nás. Darček vám vkusne zabalíme a ozdobíme stuhou.

 

Ako darčekové balenie objednať?
Pri každom type tovaru sa okrem štandardného balenia nachádza v ponuke darčekové balenie, ktoré si jednoducho zvolíte pri type balenia a objednávku odošlete k nám. Pokiaľ budete chcieť objednávku rozdeliť do viacerých balíčkov, napíšte nám to prosím v poznámke objednávkového formulára.

 Darčekové balenie 1

 

 

 

 Darčekové balenie 2

 

 

 

 

Je nutné, aby bola zabalená ako darček celá objednávka?
Nie, nie je to nutné. Pokiaľ si chcete objednať niečo iba pre seba, nezahrniete tieto produkty do výberu darčekového balenia a zostanú teda nezabalené.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY V E-SHOPE WWW.ZDRAVIENAMIERU.SK

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.