Darčekové balenie

DARČEKOVÉ BALENIE PRE VÁS A VAŠICH BLÍZKYCH :)


Nebaví vás balenie darčekov? Zariadime to za vás!Darčekové balenie Zdravienamieru.sk

Chcete niekoho potešiť a nemáte čas alebo neviete, ako originálne zabaliť darček zo Zdravienamieru.sk? Nie je nič jednoduchšie než nechať tieto starosti na nás. 

 

Ako darčekové balenie objednať?
Pri každom type tovaru sa okrem štandardného balenia nachádza v ponuke darčekové balenie, ktoré si jednoducho zvolíte pri type balenia a objednávku odošlete k nám. Pokiaľ budete chcieť objednávku rozdeliť do viacerých balíčkov, napíšte nám to prosím v poznámke objednávkového formulára.

 Darčekové balenie 1

 

 

 

 Darčekové balenie 2

 

 

 

 

Aká je výška poplatku darčekového balenia?

Poplatok za darčekové balenie je 1,50 eur.

 

Je nutné, aby bola zabalená ako darček celá objednávka?
Nie, nie je to nutné. Pokiaľ si chcete objednať niečo iba pre seba, nezahrniete tieto produkty do výberu darčekového balenia a zostanú teda nezabalené.
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934.

NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY V E-SHOPE WWW.ZDRAVIENAMIERU.SK

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.