Zaregistrovať do Noviniek e-mailom
 

Poradňa zdravia STARLIFE


Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 31.12.2017
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý večer p. Karolína,
Ďakujeme za dôveru. V tomto prípade by sme Vám odporučili užívať kombináciu výživového doplnku Cell Guard s doplnkom výživy Wild Yam. Cell Guard pôsobí celkovo priaznivo pri ochoreniach ženských pohlavných orgánov, napomáha liečbe zápalových ochorení...pomáha s odstránením bolestí počas menštruácie. Odporúčame dávkovanie 1-0-1 tabliet denne. Viac sa o prípravku dozviete tu: http://www.zdravienamieru.sk/product/vyzivovy-doplnok-cell-guard-starlife-33/. Doplnok výživy Wild Yam celkovo harmonizuje hormonálny systém, odporúčame dávkovanie 1-0-1 tabliet denne. Viac sa o prípravku dočítate tu: http://www.zdravienamieru.sk/product/vyzivovy-doplnok-wild-yam-pre-mladost-a-vitalitu-60-tbl-70/ . Oba prípravky si je možné objednať v e-shope, e-mailom, alebo telefonicky na čísle 0903163934.
V prípade záujmu Vám odporúčame konzultáciu, ohľadom Vášho zdravotného stavu, ktorá je založená na celostnom princípe (telo-duša-duch) alebo ako sa cíti naše telo, veľakrát závisí od toho ako sa cíti naša duša...je to hlbší pohľad do situácie...ktorý ponúka možnosti k riešeniu problému. Konzultáciu je možné absolvovať osobne alebo na diaľku prostredníctvom služby skype. Viac informácií je tu: http://www.zdravienamieru.sk/katalog-produktov-starlife/poradenstvo-a-liecba/ alebo nás kontaktujte 
 
Meno: Karolina Dátum: 29.12.2017
Správa: zdravim vas prosim potrebujem pomoct mam menstruaciu bolestivu a strasne krvacam palciva bolest pod brusku as tak ze picha
 
Meno: ZuzanaB Dátum: 18.04.2017
Správa: Dobry den, som v 2. trimestri tehotenstva a trapia ma popraskane,bolestive a opuchnute zilky na nohach,taktiez mam herniu v slabinach. Prvy porod som mala cisarsky. Zistili mi taktiez pocas operacie sekciou oslabene cievy v maternici.Prosim o radu,pomoc nieco na posilnenie ciev,pripadne preventivnu pomoc... Dakujem

 
Meno: Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 02.02.2017
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň,

pošlite prosím meno a priezvisko, dátum narodenia na adresu: obchod@zdravienamieru.sk, skúsime sa na to pozrieť.

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková
e-shop Zdravienamieru.sk
tel. 0903163934
 
Meno: Gabriela Dátum: 01.02.2017
Správa: Dobry den, chcela by som Vas pekne poprosiť o radu. Moj syn, 30rocny má uz 6 tyzdnov teploty okolo 38 C, bolesti zapastia, kolien, vysoke CRP -120, podstupil vysetrenia RTG pľuc, USG srdca, na infekcnom odd., kde po podrobnom vysetreni krvi, nenasli ziadnu pricinu. Doporucili mu reumatologiu. Tam zatial cakaju na vysledky a maju podozrenie na Stillovu chorobu.
 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 03.01.2017
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň p. Tatiana,

odpoveď na Vaše otázky sme Vám poslali mailom, príjemný deň prajem...
 
Meno: Tatiana Dátum: 02.01.2017
Správa: Dobrý deň, ďakujem srdečne za radu, Multi Star si určite zakúpime ako aj bazalkovú arómu.
Syn mal tie sny takmer každú noc aj 3x za noc, veľmi plakal, kričal, nevedeli sme ho utíšiť, bol v noci veľmi vystrašený. Sny aj zajakávane prišlo keď som bola s dcérou v pôrodnici. Objavilo sa to nečakane, zhruba súčasne naraz. Trvá to už cca 1rok. Absolvovali sme neurologické vyšetrenie EEG, kde je všetko v poriadku a navštevujeme logopediu, ale pokroky skoro žiadne. Zajakávanie veľmi kolíše, niekedy veľmi zle, inokedy lepšie, stalo sa aj že 2týž. rozprával bez zajakávania, už sme si mysleli, že to prešlo a potom opäť. Ja mám skôr pocit, že je to psychického pôvodu, nakoľko je veľmi citlivý, plačlivý, veľmi na mňa naviazaný a tie desivé sny mu zrejme to zajakávanie vyvolali a teraz nezvláda rôzne malé stresové situácie.
Multi Star nám tie sny potlačili, spával asi mesiac a pol úplne kľudne, no teraz sa nám to objavilo opäť v malej miere, nakoľko nám ako som písala Multi Star došiel.
Chcem vás veľmi pekne poprosiť, čo si myslíte, či to môže mať nejaký súvis tie sny a zajakávanie sa.
Synovi sa na nohách, dupke a ručkách - nikde inde, objavujú aj biele suché fľaky, ktoré sa niekedy menia až na chrasty. Kožná lekárka odporúča len krémy na suchú pokožku, pomáha to len dočasne. Ak by ste nám vedeli poradiť aj v tomto smere budem vďačná.
Prosím vás, Multi Star mám skladovať pri izbovej teplote, alebo v chlade? 15ml, mu dávať naraz večer? Netreba to deliť na 2x? A ešte sa chcem opýtať, či tu bazalku môžem použiť v miestnosti, kde spinká súčasne aj dcéra- 11mes.
Nesmierne vám ďakujem za rady, som vám veľmi povďačná. Ostávam s pozdravom Tatiana.
 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 02.01.2017
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň p. Tatiana,

ďakujeme veľmi pekne za Vašu otázku. Na Vami uvedený problém je možné pokračovať v užívaní doplnku výživy Multi Star bez obmedzenia, na noc 15 ml dať synčekovi, plus odporúčam Vám inhalácie 100% éterického oleja z
bazalky, je potrebné pred spaním vyvetrať miestnosť a následne dať do aroma lampy 5-8 kvapiek oleja, zriediť s vodou, zapáliť sviečku a nechať vyparovať v miestnosti aspoň 1 hod. Olej Vám v prípade záujmu vieme poslať súčasne s Multi Starom, cena oleja je 4,50 eur na dobierku.


S pozdravom

Tatiana Feriančiková Lojková
e-shop Zdravienamieru.sk
tel. 0903163934
 
Meno: Tatiana Dátum: 30.12.2016
Správa: Dobrý deň, chcem Vás veľmi pekne poprosiť o radu. Mám 3ročného syna, ktorý má už rok desivé sny, a zároveň sa začal zajakávať. Odporúčali nám užívať Multi star. Užívali sme ho cca2mes, sny sa po mesiaci pominuli a zajakávanie veľmi kolíše, raz je dobre inokedy veľmi zle. Momentálne už Multi star neužívame, nakoľko nám došlo, sny sa jemne zhoršili a začal sa aj viac zajakávať. Môže sa to užívať dlhodobo? Vedeli by ste nám odporučiť aj niečo iné. Veľmi nás trápi hlavne to zajakávanie, máme pocit že to uňho vyvoláva psychické napätie, stres, je dosť citlivý. Ďakujem za akúkoľvek radu.
 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 06.10.2016
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň p. Zuzana,

ďakujeme za Vašu otázku. Odpoveď sme Vám poslali e-mailom.

 
 
1-10 / 149

Staň sa našim fanúšikom na Facebooku!

 

Získaj skvelé BONUSY za nákup v našom E-shope !

 

Certifikáty kvality

Certifikát HACCP - Zdravotná a hygienická nezávadnosť

 

Goog Manufacturing Practices - Správna výrobná prax