Grepové zrniečka - pomoc pri odstránení mykózy

Grepové zrniečka - pomoc pri odstránení mykózy

Extrakt z grepu je len nedávno objavený prostriedok prírodnej medicíny, ktorý sa vyrába z jadierok grapefruitu (Citrus paradisi). Praktický sa používa až od roku 1990. Objaveniu tohto lieku predchádzala náhoda.

 

Amatérsky zahradník, pôvodne nukleárny fyzik pán Jakob Harich, si všimol, že grepové jadrá na jeho komposte nehnijú, a tak ho zaujímalo prečo. Zistil, že to spôsobené tým, že extrakt z grepových jadier obsahuje látky s antibiotickým účinkom. Za tento objav dostal mnohé ocenenia.

 

 

 ÚČINKY:

* Vynikajúce prírodné antibiotikum pri všetkých prípadoch akútnych vírusových a bakteriálnych infekcií (chrípky, zápaly), neničí črevnú mikroflóru, organizmus ho veľmi dobre odbúrava (na rozdiel od bežných antibiotík)

 

Grepové zrniečka

* Pomáha aj zdravému organizmu bojovať s bežnými nepriateľskými vírusmi, baktériami a plesňami (udáva sa, že likviduje cca 800 kmeňov baktérií a vírusov a 100 kmeňov plesní)
Je veľmi účinný proti nasledujúcim bežným baktériám: Salmonella typhi a Shigella dyzentérie (spôsobujú hnačkové črevné ochorenia), Escherichia coli a Klebsiella pneumoniae (spôsobujú infekcie močových ciest), Legionella pneumophila (spôsobuje infekčné ochorenie respiračného traktu), Clostridium tetani (spôsobuje tetanus).

 

* JE vynikajúci pri liečbe gynekologických infekcií, spôsobených kvasinkou Candida albicans

 

* Ničí spoľahlivo ako jeden z mála prostriedkov tzv. zlatého stafylokoka (Staphylococcus aureus), ktorý spôsobuje ťažké niekdy aj smrteľné zápaly.

 

- prvá pomoc od väčšiny mykóz a alergických prejavov na pokožke

 

- zlepšuje krvný obeh, podporuje zlepšenie urologických problémov, hlavne zápalov

 

- uľahčuje trávenie, čistí organizmus, pomáha pri žalúdočných a črevných problémoch, vredoch a zápaloch žalúdočnej sliznice.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.