Súťaž o balíček pre omladenie

Súťaž pre zákazníkov nášho e-shopu o Balíček pre omladenie a detoxikáciu v hodnote 50,57 Eur!

 

Nakupovali ste v našom e-shope? Boli ste spokojný s našimi službami? Vyšli sme Vám v ústrety? Máte dobré skúsenosti s našimi produktami? Chceli by ste ich odporučiť aj iným klientom?

 

Podeľte sa o Vaše skúsenosti s ďalšími návštevníkmi nášho e-shopu, pomôžte im pri výbere produktov a vyhrajte Balíček pre omladenie a detoxikáciu v hodnote 50,57 Eur!

 

 

 Súčasťou balíčka je:Balíček pre detoxikáciu a omladenie - Zdravienamieru.sk
- výživový doplnok WILD YAM pre mladosť a vitalitu - viac informácií o produkte nájdete tu.
- výživový doplnok BARLEY STAR – zelený jačmeň pre detoxikáciu a odkyslenie - viac informácií o produkte nájdete tu.

 

 

 

 

Napíšte Vaše skúsenosti s našim e-shopom a našimi produktmi formou odporučenia v časti Skúsenosti e-shopu Zdravienamieru.sk. Uveďte v príspevku meno a priezvisko, e-mailovú adresu a samotné hodnotenie našich služieb alebo produktov. Na konci súťaže bude vyhodnotený najoriginálnejší príspevok a výherca získa Balíček pre omladenie a detoxikáciu. Svoje hodnotenia prosím napíšte v tejto sekcii: http://www.zdravienamieru.sk/skusenosti-vyzivove-doplnky-starlife/.

 

Výherca súťaže: Mária Hrušková, ktorá pridala hodnotenie dňa 26.11.2011

  

Podmienky súťaže

Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke Zdravienamieru.sk, výherca bude kontaktovaný e-mailom. Výhercovi bude výhra doručená Slovenskou poštou na dobierku najneskôr do 14 dní od žrebovania.
 

Súťaže sa môže zúčastniť každý zákazník, ktorý už nakupoval v našom e-shope.

Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska a e-mailovej adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.
 


 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.