Máte otázky k produktom?

Potrebujete poradiť?

Využite KONTAKTNÝ FORMULÁR!

Skúsenosti STARLIFE


Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Juhás Slavomír Dátum: 01.02.2018
Správa: Chcem sa podakovať za odporučanie výživových doplnkov noni gold star a trend relax star pomohlo mi to. A ci odporučim niekomu isto oplati sa to :)
pekný deň
 
Meno: Robert Dátum: 01.02.2018
Správa: Saw palmetto užívam už niekoľko rokov. S jeho účinkom som spokojný, pretože problémy s nočným chodením medzi veckom a posteľou skončilo. Prvé prebudenie je asi tak o šiestej ráno. V mojom veku (72)je to dobré, nie? Doporučujem!!!
 
Meno: Otília Dátum: 03.04.2017
Správa: Dobrý deň,

Pani Feriančíková chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za rady a produkty ktoré ste mi ponúkli, môžem povedať že aj po tak krátkom čase sa moje problémy začali riešiť a liečiť. Po tých piatich vytrhnutých zuboch v priebehu piatich mesiacov som si užila bolesti a nespavosti naozaj dosť a strata hmotnosti 10 kg sa podpísala na mojom zdraví. Po užití Noni môžem povedať že už spím celú noc, moje PH v moči sa upravilo a už som aj pribrala na váhe 3 kg.
 
Meno: Terézia Dátum: 07.07.2016
Správa: Pani 50-ročná mala zdravotné problémy s dolnými končatinami. Veľké opuchy a bolesti, že nemohla v noci spať. Po užívaní výživových doplnkov ANATOMAX 1-0-1, MULTI STAR 0-0-15 ml a CELL GUARD STAR 1-0-1 má po problémoch. Po 14-tich dňoch zmizli opuchy a zmiernili sa bolesti, po mesiaci užívania už môže kľudne spať a chodiť. Veľmi ďakuje za vynikajúce produkty!
 
Meno: Mária Dátum: 18.05.2016
Správa: Noni Gold Star mi po dlhých rokoch pomohol znížiť hladinu cukru i cholesterolu v krvi. Som s ním veľmi spokojná a objednávam si ďalšie balenie.
 
Meno: Ivana Dátum: 27.12.2015
Správa: Chcem sa poďakovať za výživové doplnky STARLIFE. Vďaka nim naša 8-ročná dcérka užívala antibiotiká od narodenia iba raz. Má pevný imunitný systém...pomohli nám aj v dobe nechutenstva a hyperaktivity počas návštevy škôlky, ktorých príčinou boli parazity. Dcérka vtedy užívala dvojmesačnú kúru s prípravkom Anti-parasite a prípravkom Aloe Vera. Po využívaní problémy ihneď ustúpili. Pri problémoch s herpesom sme užívali prípravok Colostrum Star. Pri prvých náznakoch nachladnutia, či kašla sme nasadili Immunity Star. Pri zvýšenej teplote alebo zápale hrdla Cordyceps Star, ktorý je prírodným antibiotikom. Ešte raz vám posielam jedno veľké ďakujem...
 
Meno: Mariana dojcar Dátum: 28.07.2015
Správa: Zdravie je najdolezitejsie to sa neda kupit no ked pomozu tieto uzasne produkty tak sa to oplati kupit a vyskusat.
 
Meno: anna saganová Dátum: 09.03.2015
Správa: dakujem krasne za tento e-shop ktory je vyborny a velmi spolahlivy odporučam ho aj tieto vyrobky ktore využivam a som s nimi velmi spokojna ak vahate nemusite je spolahlivy dakujem prajem krasny zbytok dna
 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 09.03.2015
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň p. Danica,

pri užívaní Vami spomínaných výživových doplnkov je predovšetkým dôležité, aby ste ich užívanie nekombinovali súčasne so syntetickými prípravkami z lekárne. V prípade, že užívate aj takéto prípravky, vždy je potrebné urobiť min. 1 hod. pauzu, medzi ich užitím a užitím výživových doplnkov STARLIFE.

V prípade užívania Vami uvedenej kombinácie výž. doplnkov by som odporučila užiť naraz produkty Relax a Antiparasite a následne po cca 2 hod. pauze produkty Herbal a Inulin.

V prípade ďalších otázok som Vám k dispozícii e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára v časti Kontakt.

S pozdravom

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková
odborný poradca Zdravienamieru.sk
 
Meno: Danica Dátum: 09.03.2015
Správa: Dobrý deň, je potrebné pri užití 4 produktov - RELAX,HERBAL,ANTIPARASITE,INULIN-dodžiavať nejaký časový interval alebo je možné ich užiť všetky naraz?
Ďakujem za odpoveď.
 
 
1-10 / 27

Staň sa našim fanúšikom na Facebooku!

 

Získaj skvelé BONUSY za nákup v našom E-shope!

 

Certifikáty kvality

Certifikát HACCP - Zdravotná a hygienická nezávadnosť

 

Good Manufacturing Practices - Správna výrobná prax