Máte otázky k produktom?

Potrebujete poradiť?

Využite KONTAKTNÝ FORMULÁR!

Skúsenosti STARLIFE


Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Otília Dátum: 03.04.2017
Správa: Dobrý deň,

Pani Feriančíková chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za rady a produkty ktoré ste mi ponúkli, môžem povedať že aj po tak krátkom čase sa moje problémy začali riešiť a liečiť. Po tých piatich vytrhnutých zuboch v priebehu piatich mesiacov som si užila bolesti a nespavosti naozaj dosť a strata hmotnosti 10 kg sa podpísala na mojom zdraví. Po užití Noni môžem povedať že už spím celú noc, moje PH v moči sa upravilo a už som aj pribrala na váhe 3 kg.
 
Meno: Terézia Dátum: 07.07.2016
Správa: Pani 50-ročná mala zdravotné problémy s dolnými končatinami. Veľké opuchy a bolesti, že nemohla v noci spať. Po užívaní výživových doplnkov ANATOMAX 1-0-1, MULTI STAR 0-0-15 ml a CELL GUARD STAR 1-0-1 má po problémoch. Po 14-tich dňoch zmizli opuchy a zmiernili sa bolesti, po mesiaci užívania už môže kľudne spať a chodiť. Veľmi ďakuje za vynikajúce produkty!
 
Meno: Mária Dátum: 18.05.2016
Správa: Noni Gold Star mi po dlhých rokoch pomohol znížiť hladinu cukru i cholesterolu v krvi. Som s ním veľmi spokojná a objednávam si ďalšie balenie.
 
Meno: Ivana Dátum: 27.12.2015
Správa: Chcem sa poďakovať za výživové doplnky STARLIFE. Vďaka nim naša 8-ročná dcérka užívala antibiotiká od narodenia iba raz. Má pevný imunitný systém...pomohli nám aj v dobe nechutenstva a hyperaktivity počas návštevy škôlky, ktorých príčinou boli parazity. Dcérka vtedy užívala dvojmesačnú kúru s prípravkom Anti-parasite a prípravkom Aloe Vera. Po využívaní problémy ihneď ustúpili. Pri problémoch s herpesom sme užívali prípravok Colostrum Star. Pri prvých náznakoch nachladnutia, či kašla sme nasadili Immunity Star. Pri zvýšenej teplote alebo zápale hrdla Cordyceps Star, ktorý je prírodným antibiotikom. Ešte raz vám posielam jedno veľké ďakujem...
 
Meno: Mariana dojcar Dátum: 28.07.2015
Správa: Zdravie je najdolezitejsie to sa neda kupit no ked pomozu tieto uzasne produkty tak sa to oplati kupit a vyskusat.
 
Meno: anna saganová Dátum: 09.03.2015
Správa: dakujem krasne za tento e-shop ktory je vyborny a velmi spolahlivy odporučam ho aj tieto vyrobky ktore využivam a som s nimi velmi spokojna ak vahate nemusite je spolahlivy dakujem prajem krasny zbytok dna
 
Meno: Ing. Tatiana Feriančiková Lojková Dátum: 09.03.2015
Stránka: http://www.zdravienamieru.sk
Správa: Dobrý deň p. Danica,

pri užívaní Vami spomínaných výživových doplnkov je predovšetkým dôležité, aby ste ich užívanie nekombinovali súčasne so syntetickými prípravkami z lekárne. V prípade, že užívate aj takéto prípravky, vždy je potrebné urobiť min. 1 hod. pauzu, medzi ich užitím a užitím výživových doplnkov STARLIFE.

V prípade užívania Vami uvedenej kombinácie výž. doplnkov by som odporučila užiť naraz produkty Relax a Antiparasite a následne po cca 2 hod. pauze produkty Herbal a Inulin.

V prípade ďalších otázok som Vám k dispozícii e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára v časti Kontakt.

S pozdravom

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková
odborný poradca Zdravienamieru.sk
 
Meno: Danica Dátum: 09.03.2015
Správa: Dobrý deň, je potrebné pri užití 4 produktov - RELAX,HERBAL,ANTIPARASITE,INULIN-dodžiavať nejaký časový interval alebo je možné ich užiť všetky naraz?
Ďakujem za odpoveď.
 
Meno: Mária Hrušková Dátum: 03.03.2015
Správa: Už viac ako rok trpím na dráždivý trakčník duspatalin ktorý užívam mi skoro nepomáha na doporučenie jedného gastroentrologa som si objednala ALOE STAR a TREND RELAX.A div sa svete konečne som mohla ísť von bez toho aby som sa bála kde ma zastihne nepríjemná hnačka .Už pár dní po užití ustúpili bolesti brucha. Spokojná som aj s shopom objednaný tovar mi bol doručený rýchlo a v poriadku . O doručení som bola informovaná emailom. Takých e shopov z takými produktmi nikdy nieje dostatok.Zdravie máme len jedno a to je k nezaplateniu. Prajem zamestnancom tohoto shopu čo najviac spokojných a zdravých zákazníkov.
 
Meno: Jaroslav Sagan Dátum: 03.03.2015
Správa: no môžem len potvdiť , že tento shop je naozaj veľmi dobrý a sú v nom len zdraviu osožne produkty každemu odporučam aj ked si myslí že to nepotrebuje ale aj tak sa nájdu produkty pre každého z nás napr. spomeniem BETA-CAROTENE STAR je to produkt ktorý napomáha dobrému zraku a zdravej pokožke a to naozaj všetci potrebujeme ale aj naozaj chceme je tu veľa naozaj veľa produktov ktoré potrebujeme a ktoré by sme mali vyskúšať niektorý muži si myslia že tento shop je len pre ženy mne to odporučila manželka a ja to odporučam každemu v práci ,takže chlapi tento shop je aj pre nás.Vrelo odporúčam. :-)
 
 
1-10 / 25

Staň sa našim fanúšikom na Facebooku!

 

Získaj skvelé BONUSY za nákup v našom E-shope!

 

Certifikáty kvality

Certifikát HACCP - Zdravotná a hygienická nezávadnosť

 

Good Manufacturing Practices - Správna výrobná prax