LETNÁ PONUKA

Chystáte sa na dovolenku? Ktoré produkty z biokozmetiky Saloos a výživových doplnkov Starlife by vám nemali chýbať?

Dovolenka Saloos a produkty Starlife

 - bio kokosový olej (regenerácia pokožky po opaľovaní, ako balzam na pery, vyživenie suchej a popraskanej pokožky, po holení a epilácii)

- bio masážny olej Levanduľa (regenerácia pokožky po opaľovaní)

- ústna voda a dezinfekčný prostriedok Effective Star Medium - dezinfekcia po uštipnutí hmyzom, pri popáleninách od slnka, osvieženie pri nevoľnosti, ako pleťová voda, pri zápaloch očí, uší, alebo bolestiach hrdla...možností využitia je viac, čítajte tu

 

Črevné problémy
Na zmenu prostredia nereaguje len naša myseľ, ktorá si hneď začne užívať okolité nové nevšedné podnety, ale pocíti ju najmä tráviace ústrojenstvo. Aby ste svoj pobyt v exotickom prostredí prežili bez akejkoľvek ujmy na zdraví, odporúčame piť výhradne balenú vodu, konzumovať len ovocie, ktoré sa dá olúpať a umyť a nejesť nič, čo nevyzerá byť čerstvé. Určite by vo vašej batožine nemali chýbať výživové doplnky STARLIFE: PSYLLIUM STAR, ACIDOPHILUS STARANTI-PARASITE a CHLORELLA STAR.

 

Najpredávanejšie produkty v e-shope www.zdravienamieru.sk

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.