Stavikrv mnohokvetý- elixír života

Stavikrv mnohokvetý - elixír života

Stavikrv - polygonum multiflorum je veľmi silným antioxidantom, v tradičnej čStavikrv mnohokvetýínskej medicíne je používaný ako elixír života . Stavikrv je silným antioxidantom, teda vychytáva voľné radikály a tým spomaľuje proces starnutia organizmu, zvyšuje celkový energetický tonus organizmu, znižuje pocit únavy, potláča negatívne stresové faktory na organizmus, podporuje obranyschopnosť organizmu, pomáha zmierňovať dôsledky aterosklerózy a eliminovať riziká nádorového postihnutia. Ďalej napomáha zlepšovať pamäť, zvyšuje koncentráciu pozornosti, navodzuje rovnováhu a pocit pohody v organizme. Pomáha optimalizovať činnosť žliaz s vnútornou sekréciou, čo je využívané pri prechodových zmenách u žien, kedy pomáha harmonizovať emocionálnu rovnováhu. Minimalizuje klimakterické problémy bez užívania hormonálnej terapie.

 

Stavikrv mnohokvetý je vhodný pre všetkých vysoko vyťažených jedincov. Jeho priaznivé pôsobenie ocenia predovšetkým starší jedinci.


V tradičnej čínskej medicíne sa verí, že dokonca spôsobuje rast vlasov nových a dokáže navrátiť farbu šedivým vlasom.


K ďalším účinkom patrí:
- pozitívne účinky vyššej hladiny testosterónu,
- zlepšenie plodnosti,
- zníženie hladiny cholesterolu,
- zlepšenie funkcie obličiek,
- očista krvi.

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.