Stavikrv mnohokvetý- elixír života

Stavikrv mnohokvetý - elixír života

Stavikrv - polygonum multiflorum je veľmi silným antioxidantom, v tradičnej čStavikrv mnohokvetýínskej medicíne je používaný ako elixír života . Stavikrv je silným antioxidantom, teda vychytáva voľné radikály a tým spomaľuje proces starnutia organizmu, zvyšuje celkový energetický tonus organizmu, znižuje pocit únavy, potláča negatívne stresové faktory na organizmus, podporuje obranyschopnosť organizmu, pomáha zmierňovať dôsledky aterosklerózy a eliminovať riziká nádorového postihnutia. Ďalej napomáha zlepšovať pamäť, zvyšuje koncentráciu pozornosti, navodzuje rovnováhu a pocit pohody v organizme. Pomáha optimalizovať činnosť žliaz s vnútornou sekréciou, čo je využívané pri prechodových zmenách u žien, kedy pomáha harmonizovať emocionálnu rovnováhu. Minimalizuje klimakterické problémy bez užívania hormonálnej terapie.

 

Stavikrv mnohokvetý je vhodný pre všetkých vysoko vyťažených jedincov. Jeho priaznivé pôsobenie ocenia predovšetkým starší jedinci.


V tradičnej čínskej medicíne sa verí, že dokonca spôsobuje rast vlasov nových a dokáže navrátiť farbu šedivým vlasom.


K ďalším účinkom patrí:
- pozitívne účinky vyššej hladiny testosterónu,
- zlepšenie plodnosti,
- zníženie hladiny cholesterolu,
- zlepšenie funkcie obličiek,
- očista krvi.

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.