Ako si pripraviť relaxačný kúpeľ

Potrebujete zrelaxovať po ťažkom, náročnom dni ...vypnúť, nechať odplaviť stres a znovu načerpať silu? Vyskúšajte kúpeľ s himalájskou soľou a esenciálnymi olejmi!

Relaxačný kúpeľ Saloos


Ako na to?

Potrebujete:
500 g himalájskej soli – kúpite v obchodoch so zdravou výživou
10 kvapiek Bio éterického oleja Levanduľa Saloos
10 kvapiek Bio éterického oleja Litsea Cubeba Saloos
10 kvapiek Bio éterický olej Eucalyptus Saloos


Podľa vášho uváženia môžete prisypať bylinky napr. okvetné lístky ruže, nechtíka, nevädze, harmančeka, sedmikrásky  či čohokoľvek, čo poteší a povzbudí vaše zmysly.


Bio éterické oleje si objednáte tu: https://www.zdravienamieru.sk/c/bio-etericke-oleje


Všetky ingrediencie zmiešať spolu, nechať krátko pôsobiť a vsypať do teplej vody.    

Himalájska soľ Zdravienamieru.sk

Himalájska soľ je stará milióny rokov. Jej kryštále sú čisté, nedotknuté toxínmy a neznečistené inými látkami, ktoré sú vHimalájska soľ Zdravienamieru.sk obyčajnej kuchynskej soli. Táto forma soli bola za posledných 250 miliónov rokov pod silným teknonickým tlakom dozrievania a teda mala nulové vystavenie toxínov a nečistôt. Unikátna bunková štruktúra himalájskej soli tak umožňuje uchovávať v sebe vibračnú energiu. Jej minerály existujú v koloidnej forme, čo znamená, že sú dostatočne malé na to, aby ich naše bunky ľahko absorbovali.

 

Himalájska soľ má detoxikačný účinok, vyplaví emočné toxíny z vášho tela, vyživí ho minerálmi a éterické oleje napomôžu celkovej očiste a regenerácii tela....prajeme príjemný zážitok :)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.