Súťaž o vianočný balíček

Súťaž o VIANOČNÝ BALÍČEK výživových doplnkov STARLIFE v hodnote 94,40 Eur!

Súťaž o VIANOČNÝ BALÍČEK výživových doplnkov STARLIFE v hodnote 94,40 Eur!

 

Staňte sa fanúšikom e-shopu Zdravienamieru.sk na Facebooku a zapojte sa do súťaže o Vianočný balíček výživových doplnkov STARLIFE!


Balíček obsahuje:


1. výživový doplnok MULTI STAR - 500 ml - pre doplnenie všetkých minerálov a vitamínov v koloidnej forme,


2. výživový doplnok FOLIC ACID – balenie 90 tbl - pre tvorbu červených krviniek a prípravu organizmu na tehotenstvo,


3. ochranný telový krém SKIN CREAM - 250 ml - s hojivým a protizápalovým účinkom vhodný aj na citlivú pokožku.

  

Tak už neváhaj a zapoj sa do SÚŤAŽE! Stačí ak navštíviš našu stránku Zdravie na mieru.sk na Facebooku a klikneš na tlačítko Páči sa mi to.

 

 

Súťaž bola ukončená dňa 7.12.2010.

Výherca:  Irena Fehérová

 

Podmienky súťaže

Podmienky súťaže

Súťaž začína 6.11.2010 a končí vtedy, keď počet našich fanúšikov dosiahne 350. Vtedy vylosujeme výhercu. Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke Zdravienamieru.sk, výherca bude kontaktovaný správou. Výhercovi bude výhra doručená Slovenskou poštou na dobierku najneskôr do 14 dní od žrebovania.
 

Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR.

 

Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.