Súťaž o NONI GOLD STAR

Súťaž o výživový doplnok NONI GOLD STAR v hodnote 55,38 EUR

Súťaž o výživový doplnok NONI GOLD STAR      v hodnote 55,38 EUR

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte unikátny výživový doplnok NONI GOLD STAR!  

 

Výživový doplnok NONI GOLD STAR v koloidnej forme  veľmi dobre pôsobí na celkovú harmonizáciu a vitalizáciu organizmu, optimalizuje všetky jeho funkcie, harmonizuje hormonálny systém, posilňuje imunitný systém a zároveň uvoľňuje emocionálne stresy.

Tak už neváhajte a zapojte sa!


Na účasť v súťaži stačí, keď správne odpoviete na súťažnú otázku:

 

Z akého ovocia je vyrobený výživový doplnok NONI GOLD STAR?

 

Správnu odpoveď na súťažnú otázku nájdete tu.

 

Vyplňte formulár a vyhrajte!


 

 

Súťaž bola ukončená 31.10.2010.

 

Výherca:  Stanislava Pifflová z Trenčína 

 


Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke Zdravienamieru.sk, výherca bude kontaktovaný e-mailom. Výhercovi bude výhra doručená Slovenskou poštou na dobierku najneskôr do 14 dní od žrebovania.


Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR.

 

Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.
 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.