Súťaž o Golden Tea Star

Súťaž o exkluzívnu čajovú zmes GOLDEN TEA STAR v hodnote 50,40 Eur!

Súťaž o exkluzívnu čajovú zmes GOLDEN TEA STAR v hodnote 50,40 Eur!

 

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte exkluzívnu čajovú zmes Golden Tea Star (čaj je zabalený v exkluzívnom obale a je vhodný aj ako darček) z tých najkvalitnejších surovín. 

 

Čaj svojimi účinkami napomáha:
• spomaľovať starnutie
• znižovať obsah cukru v krvi
• bojovať proti vírusovým ochoreniam
• zabrániť vzniku zubného kazu a ochorení ďasien
• znižovať ochorenie rakoviny prostaty
• podporovať trávenie a redukovať váhu
• znižovať riziko výskytu kardiovaskulárnych ochorení.

 

Viac informácií o produkte nájdete na adrese: http://www.zdravienamieru.sk/product/exkluzivny-caj-golden-tea-star-40-sackov-exkluzivny-obal-68/.


Na účasť v súťaži stačí, keď sa zaregistrujete na našom webe tu.

 

Výherca súťaže: Daniela Prosňáková zo Stupavy

Súťaž bola ukončená dňa 16.10.2011

 

Podmienky súťaže

 

Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR.

 

Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.
 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.