Súťaž o Dovolenkový balíček

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte Dovolenkový balíček s kozmetikou STARLIFE v hodnote 49,40 Eur!

 
Balíček obsahuje:
1 x ochranný telový krém SKIN CREAM 250 ml - pre ochranu pred UV žiarením, vhodný aj pre citlivú pokožku
1 x ústna voda a dezinfekčný prostriedok EFFECTIVE STAR MEDIUM 500 ml - vhodný na popáleniny od slnka

1 x výživový doplnok BETA - CAROTENE STAR 90 tbl - provitamín A vhodný ako ochrana kože pred poškodením ultrafialovým žiarením

  

Ochranný telový krém SKIN CREAM - e-shop Zdravienamieru.sk

Ústna voda a dezinfekčný prostriedok EFFECTIVE STAR MEDIUM - e-shop Zdravienamieru.sk


 

 

 

 

 

  

 

 

Viac informácií o vyššie uvedených produktoch nájdete na: http://www.zdravienamieru.sk/katalog-produktov-starlife/

 


Na účasť v súťaži stačí, keď sa zaregistrujete na našom webe tu a podelíte sa o Vaše skúsenosti s výživovými doplnkami STARLIFE v časti Komentáre (v dolnej časti popisu konkrétneho produktu - zoznam všetkých produktov nájdete v Katalógu produktov). Do komentára je potrebné uviesť Vaše meno a priezvisko resp. prezývku a Váš e-mail a Vaše odporúčanie.

 

 

Výherca súťaže: Anna Saganová zo Svidníka


Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke Zdravienamieru.sk, výherca bude kontaktovaný e-mailom. Výhercovi bude výhra doručená Slovenskou poštou na dobierku najneskôr do 14 dní od žrebovania.


Podmienky súťaže

Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR.

Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.