Súťaž o Dovolenkový balíček

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte Dovolenkový balíček s kozmetikou STARLIFE v hodnote 49,40 Eur!

 
Balíček obsahuje:
1 x ochranný telový krém SKIN CREAM 250 ml - pre ochranu pred UV žiarením, vhodný aj pre citlivú pokožku
1 x ústna voda a dezinfekčný prostriedok EFFECTIVE STAR MEDIUM 500 ml - vhodný na popáleniny od slnka

1 x výživový doplnok BETA - CAROTENE STAR 90 tbl - provitamín A vhodný ako ochrana kože pred poškodením ultrafialovým žiarením

  

Ochranný telový krém SKIN CREAM - e-shop Zdravienamieru.sk

Ústna voda a dezinfekčný prostriedok EFFECTIVE STAR MEDIUM - e-shop Zdravienamieru.sk


 

 

 

 

 

  

 

 

Viac informácií o vyššie uvedených produktoch nájdete na: http://www.zdravienamieru.sk/katalog-produktov-starlife/

 


Na účasť v súťaži stačí, keď sa zaregistrujete na našom webe tu a podelíte sa o Vaše skúsenosti s výživovými doplnkami STARLIFE v časti Komentáre (v dolnej časti popisu konkrétneho produktu - zoznam všetkých produktov nájdete v Katalógu produktov). Do komentára je potrebné uviesť Vaše meno a priezvisko resp. prezývku a Váš e-mail a Vaše odporúčanie.

 

 

Výherca súťaže: Anna Saganová zo Svidníka


Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke Zdravienamieru.sk, výherca bude kontaktovaný e-mailom. Výhercovi bude výhra doručená Slovenskou poštou na dobierku najneskôr do 14 dní od žrebovania.


Podmienky súťaže

Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR.

Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.