Súťaž o balíček Pre štíhlu líniu

 

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte balíček výživových doplnkov STARLIFE pre Vašu štíhlu líniu v hodnote v hodnote 72,53 EUR!

 


Balíček obsahuje:
1 x výživový doplnok CHITOSAN 90 tbl - pre trvalú redukciu hmotnosti
1 x výživový doplnok CHLORELLA STAR 120 tbl - pre detoxikáciu organizmu
1 x výživový doplnok FIBER STAR 90 tbl - doplnok vlákniny pre prečistenie črevného traktu.

 

 

Chitosan 90 TBL STARLIFE - pre redukciu hmotnostiFIBER STAR 90 tbl STARLIFE - doplnok vlákniny na prečistenie črevného systémuCHLORELLA STAR 120 tbl STARLIFE pre detoxikáciu organizmu
 

 

Viac informácií o vyššie uvedených produktoch nájdete na: http://www.zdravienamieru.sk/katalog-produktov-starlife/

 


Na účasť v súťaži stačí, keď sa zaregistrujete na našom webe tu.

 

Začiatok súťaže: 23.1.2011 

Ukončenie dňa 28.2.2011.

 

Výherca súťaže:  Gabriela Steinhauserová z Trnavy

Výhercovi srdečne blahoželáme a želáme veľa zdravia!!!


Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke Zdravienamieru.sk, výherca bude kontaktovaný e-mailom. Výhercovi bude výhra doručená Slovenskou poštou na dobierku najneskôr do 14 dní od žrebovania.


Podmienky súťaže

Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR.

Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.


 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.