Skúsenosti

Inšpirujte sa pred nákupom skúsenosťami a názormi ľudí, ktorí výživové doplnky STARLIFE a biokozmetiku SALOOS vyskúšali pred vami. Chcete naopak vy byť inšpiráciou pre ostatných? Máte vlastnú skúsenosť s našimi výživovými doplnkami alebo biokozmetikou, o ktorú by ste sa chceli podeliť s ostatnými. Napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Erik Medgyesi 14.4.2013 00:00:00

S prípravkami Starlife som ja a moja rodina nadmieru spokojná čo všetko sme už vyskúšali A NIč SA NEDIALO! Starlife je jedničkou,Coral calcium na kosti,Imunity star,Trend relax celkové uvolnenie tela,najnovšie manželka berie Flax seed star nemá problémi so stolicou.

Juraj Mikula 17.3.2013 00:00:00

Dobry den, na odburanie stresu som vyskusal NONI GOLD s dobrym vysledkom. Vyskusal som aj TREND RELAX, ale efekt bol skor opacny. Skoda, ze NONI GOLD ma uz polovicne baleni za rovnaku cenu. Juraj Mikula

Erik Medgyesi 8.3.2013 00:00:00

Objednal som si prípravky pre syna Imunity Star a Coral Calcium Star,má zníženú imunitu je alergik.Po konzultácii s masérkou mi to odporučila, tretí mesiac nebol chorý mával častú angínu.Za rok narástol skoro 20cm ako berie Coral Calcium nebolí ho tak chrbtica.Ja som pôvodne objednal pre manželku Trend Relax jej to pomohlo na žalúdok,vyskúšal som to aj ja pred spaním asi pol hodinu celú noc prespým ale čo je najdôležitejšie vôbec nechrápem vrele odporúčam pre chlapov.

evina www 4.3.2013 00:00:00

Mám skúsenosti s prípravkom gotu kola,cordycceps star a acidophulus star. Po prvých dvoch prípravkoch mám pocit menšej únavy a acidhophilus mi zlepšil trávenie. Myslím tieto prípravky bude treba užívať dlhodobo. Cena sa mne vidí dosť vysoká,ale keď časom bude účinok viditeľnejší - za tie peniaze to stojí.evina

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.