Aloe vera - regenerácia tráviaceho traktu a detoxikácia

Aloe vera - regenerácia tráviaceho traktu a detoxikácia

Aloe vera je rastlina, ktorá má mnoho blahodarných liečivých účinkov na naše telo zvonku i zvnútra. Jej listy sú zásobárňou vitality a nášho zdravia. Priaznivé účinky Aloe vera na ľudský organizmus sú totiž nespočetné.

 

Aloe vera obsahuje vitamíny (A, B1, B2, B6, B12, C, E), minerály (vápnik, fosfor, draslík, sodík, chlór, ale aj mangán, meď, zinok či chróm), aminokyseliny (lysín, valín, methionín, leucín, fenylalanín, tryptofán) či enzýmy.

 


Aloe pôsobí veľmi blahodárne na:
- kožné ochorenia (lupienka, ekzém, bercové vredy),
- srdcovo-cievne ochorenia (zvýšený krvný tlak, ateroskleróza, kŕčové žily)
- ochorenia tráviacej sústavy (pálenie záhy, nafukovanie, zápcha)
- upokojuje sliznice tráviaceho traktu
- Pomáha zmierňovať zápaly aj žalúdočné vredy
- Pomáha pri poškodení pohybového aparátu (úrazy a zápaly kĺbov).

 

Aloe hrá dôležitú úlohu v prevencii vzniku nádorov, je podporným prostriedkom pri liečbe onkologických ochorení a pri potláčaní negatívnych prejavov chemoterapie a ožarovania. Výrazne napomáha pri hojení rán po úrazoch a po operáciách. Pomáha posilňovať imunitný systém a zlepšiť regeneráciu organizmu. Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní aloe vera cítila lepšie a aktívnejšie, užívanie aloe potláča pocit únavy.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.