Súťaž o Balíček pre detoxikáciu

Súťaž o Balíček pre detoxikáciu v hodnote 64,40 Eur!

 

Navštívte našu novootvorenú predajňu a zapojte sa do súťaže o

Balíček pre detoxikáciu!


Balíček obsahuje:

 Detoxikačný balíček Zdravienamieru.sk

1. výživový doplnok ANTI-PARASITE – s detoxikačným a protiparazitárnym účinkom,

 

2. výživový doplnok FIBER STAR – doplnok vlákniny pre správnu funkciu čriev,


3. výživový doplnok ACIDOPHILLUS STAR – probiotikum pre zdravú črevnú mikroflóru.

 

 

Neváhajte a zapojte sa do súťaže o tieto skvelé ceny. Stačí keď navštívite našu predajňu Prírodná lekáreň, Horné Rakovce 1447 (pri budove VUB banky), 039 01 Turčianske Teplice a vyplníte vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa, e-mail, telefón) a ste zaradený do žrebovania.


Súťaž začína 9.7.2012 a končí 9.8.2012. Vtedy vylosujeme výhercu. Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke Zdravienamieru.sk, výherca bude kontaktovaný správou. Výhercovi bude výhra doručená Slovenskou poštou na dobierku najneskôr do 14 dní od žrebovania.

 

Výherca súťaže: Stanislava Lettrichová z Dubového

 

Podmienky súťaže


Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR.


Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.
 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.