Súťaž o ALOE VERA STAR

Súťaž o výživový doplnok ALOE VERA STAR v hodnote 38,53 EUR !

Súťaž o výživový doplnok ALOE VERA STAR v hodnote 38,53 EUR !

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte unikátny výživový doplnok ALOE VERA STAR ! 

 

Výživový doplnok pre podporu tráviacej sústavy, zdravé srdce a cievy, kožu a pohybový aparát. Je vhodná pre detoxikáciu organizmu a pre aktívnejší život.

 

Tak už neváhajte a zapojte sa!

 

Podmienky zaradenia do súťaže:

1. registrácia na webe tu,

2. vyplnenie nižšie uvedených kontaktných údajov,

3. správna odpoveď na nižšie uvedenú súťažnú otázku.


Súťažná otázka:

Z akej čínskej cisárskej dynastie pochádzajú receptúry výživových doplnkov STARLIFE?


Správnu odpoveď na súťažnú otázku nájdete tu.

Súťaž bola ukončená dňa 14.1.2011.

 

Výherca: Gabriela Barcziová z Rimavskej Soboty


Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke Zdravienamieru.sk, výherca bude kontaktovaný e-mailom. Výhercovi bude výhra doručená Slovenskou poštou na dobierku najneskôr do 14 dní od žrebovania.


Podmienky súťaže

Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR.

 

Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.