Súťaž o CORDYCEPS STAR

Súťaž o výživový doplnok CORDYCEPS STAR

Súťaž o výživový doplnok CORDYCEPS STAR

 

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte unikátny výživový doplnok CORDYCEPS STAR v hodnote 56,59 EUR!  Výživový doplnok zlepšuje vytrvalosť, mentálnu energiu a zvyšuje sexuálny výkon. Tak už neváhajte a zapojte sa!

  

Na účasť v súťaži stačí, keď správne odpoviete na súťažnú otázku:

 

Vďaka čomu majú  výživové doplnky STARLIFE až 92 - 95% vstrebateľnosť?

 

Správnu odpoveď na súťažnú otázku nájdete tu.

 

Vyplňte formulár a vyhrajte!

 

 

Začiatok súťaže je dňa 2.9.2010 a ukončenie dňa 30.9.2010.

 

Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke Zdravienamieru.sk, výherca bude kontaktovaný e-mailom. Výhercovi bude výhra doručená Slovenskou poštou na dobierku najneskôr do 14 dní od žrebovania.

 

Súťaž bola ukončená dňa 30.9.2010.

 

Výherca: Peter Hudec, Tajovského 2, 974 00 Banská Bystrica

 

Podmienky súťaže


Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR.


Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.