Súťaž o CORDYCEPS STAR

Súťaž o výživový doplnok CORDYCEPS STAR

Súťaž o výživový doplnok CORDYCEPS STAR

 

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte unikátny výživový doplnok CORDYCEPS STAR v hodnote 56,59 EUR!  Výživový doplnok zlepšuje vytrvalosť, mentálnu energiu a zvyšuje sexuálny výkon. Tak už neváhajte a zapojte sa!

  

Na účasť v súťaži stačí, keď správne odpoviete na súťažnú otázku:

 

Vďaka čomu majú  výživové doplnky STARLIFE až 92 - 95% vstrebateľnosť?

 

Správnu odpoveď na súťažnú otázku nájdete tu.

 

Vyplňte formulár a vyhrajte!

 

 

Začiatok súťaže je dňa 2.9.2010 a ukončenie dňa 30.9.2010.

 

Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke Zdravienamieru.sk, výherca bude kontaktovaný e-mailom. Výhercovi bude výhra doručená Slovenskou poštou na dobierku najneskôr do 14 dní od žrebovania.

 

Súťaž bola ukončená dňa 30.9.2010.

 

Výherca: Peter Hudec, Tajovského 2, 974 00 Banská Bystrica

 

Podmienky súťaže


Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR.


Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie