Výživový doplnok CHLORELLA STAR - zelená sladkovodná riasa 120 tbl

Výživový doplnok CHLORELLA STAR - zelená sladkovodná riasa 120 tbl

Zelená sladkovodná riasa pre podporu regenerácie tkanív, delenia a rastu buniek ! Pozor balenie obsahuje 60 ks!!!

27 €

Výrobca: Starlife

Chlorella je zelená sladkovodná riasa, jednobunečný organizmus, ktorého názov je odvodený od latinského slova s významom „malý zelený“. Najúčinnejšou obsiahnutou látkou je Chlorella rastový faktor (Chlorella Growth Factor, CGF), ktorý napomáha pri regenerácii tkanív, delení a raste buniek. Pomáha zvyšovať tvorbu lymfocitov zodpovedných za syntézu protilátok, ktoré zabezpečujú imunitu organizmu voči infekciám, napomáha pri tvorbe červených krviniek a je vhodným dietetikom pri aplikácii probiotík. Chlorella je bohatým zdrojom vitamínov ma hlavne vysoký obsah vitamínov rady B, vitamínu C a E, ďalej biologicky viazaných minerálov: fosfor, draslík, horčík, vápnik (ich koncentrácia je vyššia ako pri ostatných suchozemských rastlinách) a stopových prvkov: železo, mangán, zinok, molybdén, meď, kobalt (chelatová väzba na aminokyseliny). Obsiahnutá vláknina na seba viaže odpadové látky z čriev, hlavne ťažké kovy, ktoré sa potom vylučujú stolicou a nevstrebávajú sa do krvi. Chlorofyl pomáha dezinfikovať črevo pri raste, podporovať metabolizmus a bunečné dýchanie. Chlorella obsahuje celé spektrum vitamínov, minerálov a stopových prvkov 60 % bielkovín, 19 aminokyselín, chlorofyl a je jedinečným komplexným prípravkom pre podporu detoxikácie organizmu, zlepšenie imunity a spomaľovanie starnutia.

 

Odporúčané kombinácie produktov pomáhajú pri:

- pri trávení,
+ FIBER STAR + ACIDOPHILUS STAR

- ochraňovať srdce a cievy,
+ CELL GUARD + COENZYSTAR Q10

- zmierňovať zápaly, vredy a alergie,
+ OREGANO STAR + FIBER STAR + ALOE STAR + ANATOMAX

- posilňovať imunitu a sexuálnu výkonnosť,
+ IMMUNITY STAR +  CELL GUARD + MULTI STAR

- regulovať hladinu cholesterolu a tlak krvi,
+ MULTI STAR +  CHITOSAN +  COENZYSTAR Q10.

 

Balenie: : 60 tbl
Upozornenie:: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.
Doporučené dávkovanie:: 2 - 4 tablety 2 x denne
Zloženie:: Zloženie 4 tabliet: Čínska chlorella (Chlorella pyrenoidosa, sladkovodná riasa) 2.000 mg; stabilizátor: sodná soľ karboxymethylcelulózy, fosforečnan vápenatý; emulgátor: mikrokryštalická celulóza; protihrudkujúca látka: rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý.
Výrobca:: Starlife

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.