Doplnok výživy FOLIC ACID pre obnovu a rast buniek a pre správny vývoj plodu v tehotenstve

Doplnok výživy FOLIC ACID pre obnovu a rast buniek a pre správny vývoj plodu v tehotenstve

Výživový doplnok kyseliny listovej pre všetky tehotné a kojace ženy! Dvojnásobne účinnejší ako iné prípravky na trhu - obsahuje až 800 µg v jednej tablete!!!

12,90 €

Výrobca: Starlife

Folic acid – foláty – kyselina listová – vitamín B9 – to všetko je vitamín skupiny B, ktorý je nevyhnutný pre obnovu a rast buniek. Vysokú potrebu kyseliny listovej majú rýchlo rastúce tkanivá, hlavne tkanivá ľudského plodu, pre ktorý je tento nutrient celkom nevyhnutný a podieľa sa na vývoji a normálnom raste dieťaťa v maternici. Je potrebná pre vývoj bunečného delenia a rozmnožovanie buniek.
Kyselina listová je nevyhnutná pri tvorbe krvi a pomáha udržiavať normálnu hladinu homocysteínu.
V neposlednom rade je kyselina listová dôležitá pre obranyschopnosť nášho tela a zníženie miery únavy a vyčerpania.

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu.
Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

 

Vaše skúsenosti s týmto výživovým doplnkom nájdete v záložke Diskusia alebo v časti Skúsenosti :)

Balenie: : 60 ks
Upozornenie:: Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.
Doporučené dávkovanie:: 1 tableta denne
Zloženie:: Zloženie 1 tablety: Stabilizátor: fosforečnan vápenatý, zosieťovaná sodná soľ karboxymethylcelulózy; protipeniaca látka: rastlinná kyselina stearová; protihrudkujúca látka: rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý; kyselina listová 800 µg (400 % RVH*). RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.
Výrobca:: Starlife

zloženie

Alžbeta, 8.4.2015 17:31:10

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na celkové zloženie tohto výrobku.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.