Doplnok výživy FOLIC ACID pre obnovu a rast buniek a pre správny vývoj plodu v tehotenstve

Doplnok výživy FOLIC ACID pre obnovu a rast buniek a pre správny vývoj plodu v tehotenstve

Výživový doplnok kyseliny listovej pre všetky tehotné a kojace ženy! Dvojnásobne účinnejší ako iné prípravky na trhu - obsahuje až 800 µg v jednej tablete!!!

12,90 €

Výrobca: Starlife

Výživový doplnok FOLIC ACID (kyselina listová) je vitamín rady B, ktorý je dôležitý pre obnovu a rast buniek. Vysokú potrebu kyseliny listovej majú rýchlo rastúce tkanivá (tkanivá ľudského plodu) a rýchlo sa regenerujúce tkanivá (napr. červené krvinky a bunky imunitného systému), preto je užívanie kyseliny listovej veľmi dôležité počas tehotenstva a taktiež v období kojenia. Kyselina listovná je nevyhnutná pre správny prenos genetických informácií a správny vývoj ľudského plodu, v dôsledku čoho pôsobí preventívne proti poškodeniu plodu.


Kyselina listová podporuje činnosť imunitného systému, znižuje riziko srdcových chorôb a rakoviny hrubého čreva. Nedostatok kyseliny listovej je spájaný s rôznymi neurologickými a psychickými problémami, ako sú napr. nespavosť, zvýšená únava, depresie a poruchy pamäti
 

Odporúčané kombinácie produktov pomáhajú:

-  znižovať riziko rakoviny hrubého čreva,
+ CELL GUARD + PERILLYL STAR + FIBER STAR
proti ochoreniam srdca a ciev,
+ COENZYSTAR Q10 + CELL GUARD
- zaisťovať správny vývoj plodu,
+ MULTI STAR + CELL GUARD + COENZYSTAR Q10
- odbúravať škodlivý homocysteín, optimalizovať prenos genetických informácií v bunkách,
+ MULTI STAR + CELL GUARD
pri tvorbe látok dôležitých pre nervový systém,
+ CELL GUARD + NONI GOLD STAR
pri všetkých rastových a vývojových procesoch v tele,
+ CELL GUARD + MULTI STAR + COENZYSTAR Q10.
 

Balenie: : 60 ks
Upozornenie:: Nevhodné pre deti do 12 rokov.
Doporučené dávkovanie:: 1 tableta denne
Zloženie:: fosforečnan vápenatý, zosieťovaná sodná soľ karboxymethylcelulózy; protipeniaca látka: rastlinná kyselina stearová; protihrudkujúca látka: rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý; kyselina listová 800 µg (400 % RVH*). RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok.
Výrobca:: Starlife

zloženie

, 8.4.2015 17:31:10

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na celkové zloženie tohto výrobku.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.