Výživový doplnok CORAL CALCIUM STAR pre silné kosti a zuby 60tbl

Výživový doplnok CORAL CALCIUM STAR pre silné kosti a zuby 60tbl

Unikátny výživový doplnok proti osteoporóze s až 98% vstrebateľnosťou!

25,20 €

Výrobca: Starlife

CORAL CALCIUM STAR je jedinečná kombinácia veľmi dobre vstrebateľného vápniku s potrebnou dávkou horčíka, vitamínu D a C.

Vedecké výskumy dokazujú, že 200 rôznych ochorení je spojených s nedostatkom vápnika (napr. artritída), srdcové choroby, osteoporóza (rednutie kostí, ekzémy), Alzheimerova choroba, vysoká hladina cholesterolu, obličkové kamene (väčšina z kameňov obsahuje vápnik a tu je skôr škodlivý), žlčové kamene, dna, zlé trávenie, chronický únavový syndróm, zvýšený krvný tlak, časté bolesti hlavy, atď.).


Vápnik nie je určený, len pre zdravé kosti a zuby, ale je zapojený doslova do stoviek zásadných telesných funkcií. Pokiaľ má telo nedostatok vápniku, potom si ho vezme z kostí, čím dochádza k ich „rednutiu“. Jednou z najdôležitejších funkcií vápnika je neutralizovať kyslosť a pomáhať tak dosiahnuť fyziologické pH rovnováhy v tele. Mierne alkalické prostredie je základné pre život, zdravie, rast a vitalitu. Nižšie úrovne pH v tele, ako pH 7, sú považované za kyslé a pre zdravie nevyhovujúce. Napr. kým si uvedomíme význam udržiavania neutrálnej alkalickej úrovne, tak sa pozrime na tieto príklady: pri pH 6 bunky zomrú, losos zomrie pri pH 4 a všetky ryby zomierajú pri pH 3.

Štúdie ukázali, že prirodzený morský korálový vápnik je lepšie vstrebateľný a následne využitý ľudským telom, ako všetky ďalšie produkty obsahujúce vápnik a to so vstrebateľnosťou (biologickou dostupnosťou) väčšou ako 98%. Táto fenomenálne vysoká vstrebateľnosť je pripisovaná perfektnej rovnováhe organického vápnika, horčíka a pre viac, ako 70 základných morských stopových minerálov.


Najviac degeneratívnych ochorení ako sú rakovina, rednutie kostí, ochorenia srdca a ďalšie choroby ako alergie, ľadvinové a žlčové kamene, prisudzujeme starnutiu. Všetky tieto choroby boli vedecky spojené s minerálnymi nedostatkami. Jedinci s týmito nedostatkami minerálov budú mať viac kyslých telových tekutín a tým nižšie pH, než jedinci, ktorí sú zdraví. Tí budú mať relatívne alkalické telesné tekutiny vyššie než pH 6,5.

Odporúčané kombinácie doplnkov stravy pomáhajú:

- udržovať vápnik v tele na optimálnej úrovni, pri stavbe kostí a proti rozvoju osteoporózy,

+ MULTI STAR

podporovať srdečné funkcie,

+ CELL GUARD + COENZYSTAR Q10

obnovovať alkalickosť organizmu,

+ MULTI STAR + ALOE STAR + NONI GOLD STAR 

optimálnej úrovni pH pri liečbe ochorení.

 

 

PREČO UŽÍVAŤ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY STARLIFE?

 

 

Opýtajte sa viac o tomto PRODUKTE.
 

Balenie: : 60 ks
Upozornenie:: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.
Doporučené dávkovanie:: 1 kapsula 2× denne.
Zloženie:: Vápnik (forma organického koralu) 185 mg (23,1% RDA), horčík (forma organického koralu) 28 mg (9,3% RDA), vitamín C 2,5 mg (3,1% RDA), vitamín D 5 µg (100% RDA). RDA - odporúčaná denná dávka
Výrobca:: Starlife

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.