Výživový doplnok IMMUNITY STAR pre silný imunitný systém 60 tbl

Výživový doplnok IMMUNITY STAR pre silný imunitný systém 60 tbl

Výživový doplnok z čínskej cisárskej dynastie MING!

36 €

Výrobca: Starlife

Zvyšovanie imunity má v dnešnej dobe mimoriadny význam, pretože ľudský organizmus je veľmi často oslabovaný chemickými prísadami (hlavne z potravín), zlým ovzduším, stresom a konzumným spôsobom života.

  

IMMUNITY STAR Starlife je formula starostlivo pripravená z byliniek, ktoré boli využívané v ľudovej medicíne už po stáročia pôvodnými etnikmi v rôznych zemepisných polohách. V súčasnej dobe sú často využívané aj farmaceutickým priemyslom.


Yzop lekársky pochádza z Malej Ázie a Stredozemia. V strednej Európe sa pestoval od raného stredoveku, a to predovšetkým v kláštorných záhradách, na výrobu prípravkov na kašeľ, trávenie a vylučovanie vody z tela. Yzop lekársky je známa liečivka, obsahuje silice, triesloviny a flavonoidy.


Echinacea purpurová (Echinacea purpurea) sa svojím vzhľadom zaraďuje medzi najkrajšie rastliny. Bola tradičnou liečivou rastlinou severoamerických Indiánov. Pri akýchkoľvek bolestiach žuvali jej koreň, listy prikladali na rany a šťavou potierali miesto po uštipnutí hadom. Jej mimoriadne vlastnosti, zvlášť to, že podporuje dnes tak potrebnú odolnosť organizmu, ju radí medzi vzácne byliny. Najúčinnejšou a tiež najpoužívanejšou časťou echinacei je koreň. Obsahuje hlavne steroidy, silice, polysacharidy, flavonoidy, echinakosid, deriváty polyacetylénu a iné látky, u ktorých je významné, že pôsobia komplexne.


Rozmarín lekársky je stále zelený bohato rozvetvený hustý ker s voňavými listami, ktorý poskytuje mimoriadne aromatické a obľúbené stredomorské koreniny. Obsahuje 1 až 2 % silice (verbenon, borneol, cineol, gáfor, limonén a i.), flavonoidy (luteolín, apigenin, diosmetin a i.), diterpénové horčiny (pikrosalvin, rosmanol, rosmadial aj.), kyselinu ursulovú, oleanovú, kávovú, chlorgenovú a rozmarínovú, triesloviny (až 8 %) a ďalšie látky. Dodáva jedlám trpko korenistú chuť a podporuje ich stráviteľnosť. Rozmarín je nielen vynikajúce korenie, ale má dlhú tradíciu v ľudovom liečiteľstve nielen v Stredomorí, ale poznali ju dobre aj naše babičky, ktoré ju pestovali na záhradkách a za oknami pre krásu, ako korenie a pre jej upokojujúce a dezinfekčné účinky.


Morská riasa – Irish Moss – „Írsky mach“, latinsky Chondrus Crispus; užitočnosť rastliny, používané v ľudovom liečiteľstve proti zápalom, potvrdili aj novodobé výskumy. Jej účinnými látkami sú bielkoviny, vitamíny, minerály a stopové prvky. Riasa je aj ako potravina výživná a veľmi dobre stráviteľná.


Verbascum thapsus – divozel malokvetý; obsahuje najmä pentasacharid verbascosu, v listoch je obsiahnutý glykozid aucubin, v kvetoch sú potom slizovité látky, karotenoidy, saponíny (verbascosaponin, verbascogenin), flavonoidy (rutín, hesperidín, apigenin, luteolín), a ďalej sú prítomné triesloviny, éterické oleje, mastné substancie, karbohydráty a tzv. thipsikyselina. Látky v ňom obsiahnuté sa vzájomne dopĺňajú. V ľudovom liečiteľstve bol používaný hlavne „na kašeľ a žalúdok“. V súčasnej dobe je divozel nenahraditeľnou súčasťou liečivých bylinných čajov napr. prsného čaju Species pectorales Planta a aj detského čaju s harmančekom.


Tymián obyčajný – liečivé a dezinfekčné účinky 30 – 40 cm vysokého polokríku tymiánu sú známe už tisíce rokov. Narezanú vňať užívali už Egypťania pri balzamovaní, Gréci v kúpeľoch a Rimania ako deodorant a pre dezinfekciu. Vo Francúzsku, od polovice minulého storočia, hovoria tymiánu pre jeho výborné vlastnosti penicilín chudobných. Naše babičky pestovali, zbierali a sušili vetvičky tymiánu na kloktadlá a čaje „na kašeľ, krk a rany“. Tymián je tiež veľmi obľúbené korenie nielen na Balkáne, ale aj v českej kuchyni pre jeho chuť a podporu trávenia.


Ženšen pravý – Panax ginseng je prírodná bylina, ktorej využívanie je v oblasti východnej Ázie doložené takmer 5 000 rokov. Rástol už v treťohorách, teda pred viac ako miliónom rokov. Dokázal prežiť tvrdé klimatické zmeny a je teda aj istým symbolom života na Zemi. Má špecifické vlastnosti. Existujú korene staré 300 až 400 rokov. Pre svoje využitie sú mu prisudzované takmer magické vlastnosti. V starej Číne a Japonsku bol symbolom mladosti, zdravia, výkonnosti a vitality a bol používaný takmer na všetky ľudské fyzické aj psychické problémy. Najčastejšie užívanou súčasťou ženšenu je koreň. Ženšen obsahuje zmes niekoľkých desiatok unikátnych silno účinných látok, ktoré tvoria viac ako 20 % hmotnosti sušeného koreňa. Ženšen prevyšuje bežné povzbudzujúce látky (káva, čaj, nikotín, energetické nápoje atď.). Jeho účinok nastupuje pomalšie, je však dlhodobý a po všetkých stránkach zdraviu prospešný. Obsahové látky sú dobre preskúmané, ale nachádzajú sa stále nové. K hlavným patrí panax saponíny, panax glykozidy, seskviterpenové silice, zmes mastných kyselín – označovaná ako kyselina panaxová, panax alkaloidy, škroby, nižšie cukry, fytosteroly, pektíny, triesloviny, živice, slizy, rad vitamínov, najmä vitamín C a komplex vitamínov skupiny B, minerálne látky a ďalšie.


Ženšen je základným predstaviteľom skupiny harmonizérov, čiže adaptogénov. Ženšen nie je toxický a neboli zistené žiadne vedľajšie účinky alebo kontraindikácie. Je to jednoducho skutočne všeliek. Všehoj, ako znie slovenský názov.

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu.
Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

 

STARLIFE - RECENZIE

Erik

Objednal som si prípravky pre syna Imunity Star a Coral Calcium Star. Má zníženú imunitu je alergik. Po konzultácii s masérkou mi to odporučila, tretí mesiac nebol chorý mával častú angínu. Za rok narástol skoro 20cm ako berie Coral Calcium Starlife nebolí ho tak chrbtica. Ďakujeme vám.

Lucia

Od detstva trpím alergiami, ku ktorým sa pridala astma. Už mi nič nezaberalo, ani kortikoidy, často som skončila na antibiotikách. Zhodou okolností som sa dostala k produktom Starlife a e-shopu Zdravienamieru.sk. Po polročnom užívaní produktu MULTI STAR, IMMUNITY STAR a RESPIRAL STAR sa môj zdravotný stav rapídne zlepšil, mohla som vysadiť aj inhalačný sprej s kortikoidmi. Produkty môžem len odporučiť všetkým, ktorí tiež trpia podobnými ochoreniami.

Jana

Som astmatička, alergička. Roky som trpela od jari do jesene záchvatmi dýchavičnosti. Pred rokom som začala posilňovať svoj imunitný systém pomocou produktu IMMUNITY STAR a MULTI STAR a pri ťažkostiach - RESPIRAL STAR. Teraz som už 3 mesiace bez problémov.

Beata

Chcela by som sa podeliť o skúsenosť s Immunity Star- skúšobne som si ho objednala, nakoľko mám diagnostikovanú zníženú bunkovú imunitu. Lieky mi už dávno nezaberajú a často som chorá- takisto aj môj synček. Hľadala som niečo účinné na bylinkovej báze- bol mi odporúčaný Immunity Star Starlife a tak som ho začala užívať, práve keď som zasa nachladla pri zmene počasia. Vzala som si 4 tobolky nalačno naraz a za pol dňa som bola fit! Som rada, že Immunity Star môže užívať aj synček, nakoľko nevie prehĺtať tablety, no tieto tobolky sa dajú otvoriť a nasypať do čaju, takže som maximálne spokojná a prípravok užívam naďalej aj ako prevenciu!

Ľudovít

Pozdravujem všetkých, čo skúsili výrobky Starlife, alebo o tom premýšľajú. Ja som to skúsil a neľutujem. Konkrétne som užíval Imunity Star, nakoľko som sa dostal až do nemocnice, kde mi bolo povedané, že mám oslabenú imunitu, preto som to dopracoval až k pobytu na lôžku, kde som musel brať infúzie a lieky pod dozorom lekárov. Po odchode z nemocnice som od liečiteľky dostal prípravok Imunity Star Starlife, a po jeho dobratí som si objednal ešte jednu krabičku, nakoľko som cítil ,že to ešte nieje v poriadku. Po dobratí druhej dávky , sa cítim chvala bohu v poriadku a aj výsledky vzoriek krvi sú v norme. Odporúčam tento výrobok, hlavne na jar kedy je organizmus oslabený po zime, alebo ľuďom s nadmerným zaťažením, ako som to zažil ja.

 

Sergej

Immunity Star bol prvým produktom, ktorý som začal od spoločnosti Starlife užívať. Používam Immunity Star viac ako 3 roky. Každý deň užíjem jednu kapsulu ráno a jednu kapsulu večer. Pokiaľ sa necítim dobre, užijem 3 kapsuly ráno a 3 kapsuly večer. Za posledné tri roky som nebol ani raz chorý. Ďakujem pekne.

 

Ivan

Mám veľmi dobré skúsenosti s produktami IMMUNITY STAR Starlife a CMF 20 STAR. Je to veľmi dobrá pomoc v čase rizikových mesiacov, na jar a na jeseň, tiež v čase chrípok a infekcií. Majú veľmi slabý priebeh alebo sa nákaza nedostaví. Pre mňa a najbližších sú to nenahraditeľní pomocníci. 

 

Viac informácií o výživovom doplnku IMMUNITY STAR je tu.

 

 PREČO UŽÍVAŤ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY STARLIFE?

 

Opýtajte sa viac o tomto PRODUKTE.

 

 

Balenie: : 60 ks
Upozornenie:: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy by užívanie mali konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Spoločné užívanie prípravku s kyselinou acetylsalicylovou a antikoagulanciami (warfarin, heparin) nie je vhodné. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.
Doporučené dávkovanie:: 1 kapsule 2× denne.
Zloženie:: Zloženie 1 kapsuly: Yzop lekársky – vňať, extrakt 4:1 (Hyssopus officinalis) 280 mg; maltodextrín; hloh obecný – plod, extrakt 4:1 (Crataegus oxyacantha) 140 mg; divozel malokvetý – listy, extrakt 4:1 (Verbascum thapsus) 140 mg; červená riasa, extrakt 4:1 (Chondrus crispus) 140 mg; Echinacea Purpurová – koreň, extrakt 4:1 (Echinacea purpurea) 110 mg; rozmarín lekársky – list, extrakt 4:1 (Rosmarinus officinalis) 70 mg; tymián obecný – list, extrakt 4:1 (Thymus vulgaris) 70 mg; vanilková aróma; všehoj ázijský, koreň – extrakt 4:1 (Panax ginseng) 25 mg; protihrudkujúce látky: stearan horečnatý, oxid kremičitý. Želatínová kapsula.
Výrobca:: Starlife

Poďakovanie

Ivana, 27.12.2015 11:07:29

Chcem sa poďakovať za výživové doplnky STARLIFE. Vďaka nim naša 8-ročná dcérka užívala antibiotiká od narodenia iba raz. Má pevný imunitný systém...pomohli nám aj v dobe nechutenstva a hyperaktivity počas návštevy škôlky, ktorých príčinou boli parazity. Dcérka vtedy užívala dvojmesačnú kúru s prípravkom Anti-parasite a prípravkom Aloe Vera. Po využívaní problémy ihneď ustúpili. Pri problémoch s herpesom sme užívali prípravok Colostrum Star. Pri prvých náznakoch nachladnutia, či kašla sme nasadili Immunity Star. Pri zvýšenej teplote alebo zápale hrdla Cordyceps Star, ktorý je prírodným antibiotikom. Ešte raz vám posielam jedno veľké ďakujem...

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Immunity Star

Beata Botliková, 18.10.2012 13:19:35

chcela by som sa podeliť o skúsenosť s Immunity Star- skúšobne som si ho objednala, nakoľko mám diagnostikovanú zníženú bunkovú imunitu. Lieky mi už dávno nezaberajú a často som chorá- takisto aj môj synček. Hľadala som niečo účinné na bylinkovej báze- bol mi odporúčaný Immunity Star a tak som ho začala užívať, práve keď som zasa nachladla pri zmene počasia. Vzala som si 4 tobolky nalačno naraz a za pol dňa som bola fit! Som rada, že Immunity Star môže užívať aj synček, nakoľko nevie prehĺtať tablety, no tieto tobolky sa dajú otvoriť a nasypať do čaju, takže som maximálne spokojná a prípravok užívam naďalej aj ako prevenciu!

Immunity Star

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková, 30.8.2012 10:48:55

Immunity Star sa odporúča užívať či už preventívne alebo aj liečebne pri akútnych problémoch. V prípade, že klient nemá vážnejšie problémy s imunitným systémom (alergie, časté chrípky, angíny, nachladnutia), stačí v priebehu roka využívať jedno balenie. V prípade vážnejších problémov užívame podľa potreby alebo doporučenia na: obchod@zdravienamieru.sk

imunity star

ranáta, 26.2.2012 14:46:15

ako dlho sa odporúča brať? jedno balenie stačí raz za rok? alebo ako?

sutaz

Mária Ivanová, 14.4.2011 14:36:44

Tento výrobok pouzivam pravidelne a som s nim velmi spokojna meria.ivanova@gmail.com

Michaela Suchánková, 31.3.2011 19:16:00

Skutočne veľmi dobré, odporúčam missenka222@azet.sk

sutaz

Veronika Dallos, 11.3.2011 05:34:51

Toto je môj oblubeny vyzivovy doplnok.\r\nVeronika Dallos ,č.d. 637, 94352 Mužla, e-mail: dalve@azet.sk

Odporucam

Jakub Novák, 10.3.2011 23:33:47

Tento produkt mam doma odskusany a som s nim velmi spokojny...\r\n\r\nkubiq : djyax@zoznam.sk

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie