Výživový doplnok COLLAGEN ASTRAVIA s rybím kolagénom

Výživový doplnok COLLAGEN ASTRAVIA s rybím kolagénom

NOVINKA

100% hydrolizovaný rybí kolagén pre vaše kĺby a kosti! Až 3.500 mg hydrolyzovaného kolagénu v dennej dávke 15 ml!

100 €

Výrobca: Astravia

Navyše je produkt obohatený vitamínmi C, B5, B6, B7, B12, D a ďalej meďou, kremíkom, kyselinou hyalurónovou a zmesou 74 základných minerálov a stopových prvkov vo forme ionizovaného mikrokoloidného roztoku so vstrebateľnosťou jednotlivých zložiek až na 92 % z požitého množstva (zdrojom je minerálna voda s kyselinou fulvovou z Great Salt Lake v Utahu).

BIOTÍN 3.500 % RVH
Okolo 25. roku nášho veku si prestávame kolagén prirodzene vytvárať a dochádza k jeho úbytku.

Prečo práve COLLAGEN AV?

dvojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I. a III.)
100% čistý hydrolyzovaný rybí kolagén špičkovej kvality
denná dávka 3.500 mg hydrolyzovaného kolagénu
výroba enzymatickou hydrolýzou = maximálna biologická dostupnosť kolagénu
jednoduché a pohodlné používanie
bez zápachu rybinou, naopak príjemná 100% prírodná chuť lesných plodov
žiariaca hydratovaná a pružná pokožka bez vrások
pevná a napnutá koža bez celulitídy a strií
pevné a vyživené nechty
zdravé kvalitné a lesklé vlasy


Rybí = morský kolagén
Rybí kolagén má vďaka svojej výrobe špeciálnou enzymatickou hydrolýzou nízku molekulárnu hmotnosť (molekuly sú menšie) – tým je jednoduchší prenos do buniek = lepšia dostupnosť a vstrebateľnosť pre organizmus.

 

Rybí kolagén

 • je úplne ideálny pre doplnenie prirodzene ubúdajúceho kolagénu v našej pokožke, vlasoch a nechtoch
 • je skutočným pomocníkom na zachovanie mladistvého vzhľadu
 • podporuje sviežu, hydratovanú, pružnú a pevnú pleť
 • vyhladzuje drobné vrásky a eliminuje výskyt vrások nových
 • regeneruje vlasy, zvyšuje ich kvalitu, napomáha obnoviť ich rast
 • vyživuje nechty, predchádza ich lámaniu a štiepeniu
 • zvyšuje syntézu prirodzeného kolagénu
 • bráni tvorbe ovisnutej kože a celulitídy
 • pomáha pri hojení jaziev
 • chráni kožu pred oxidačným stresom

3.500 MG V 1 DENNEJ DÁVKE 15 ML
Zložením sa nejedná iba o kolagén a biotín v mega dávke, ale je to dôkladne a profesionálne zostavená zmes, kde sa jednotlivé zložky vzájomne podporujú a zvyšujú tak svoj účinok.

 

Kyselina hyalurónová – „molekula mladosti 21. storočia"
Kyselina hyalurónová je prirodzene sa vyskytujúca látka nášho tela, kde sa využíva jej perfektná schopnosť nadviazať na seba vodu – vďaka tomu dokáže až 1.000× zväčšiť svoj objem - je dôležitou látkou pre vnútornú hydratáciu. Vďaka tomu si pokožka udržuje mladistvý vzhľad, je hydratovaná, napnutá a žiarivá bez vrások. Bohužiaľ s vekom obsah kyseliny hyalurónovej v pokožke prudko klesá.p>

Vitamín C 15 ml = 88 % RVH
Vitamín C je nazývaný kráľom vitamínov, čo dokazuje aj v tomto prípade: má nezastupiteľnú úlohu v biochemických procesoch premeny, obnovy a tvorby kolagénu v tele človeka = tvorba telesného kolagénu nie je bez vitamínu C možná. Ďalej vitamín C prispieva k správnej funkcii kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky a zubov.

Vitamíny radu B

 • Vitamín B5 58 % RVH
 • kyselina panthotenová, pomáha zlepšovať kvalitu vlasov, ich rast a zabraňuje ich predčasnému šediveniu a vypadávaniu. Má vplyv na kvalitu nechtov a tiež priaznivo pôsobí na problematickú pleť (akné).
 • Vitamín B6 50 % RVH
 • pyridoxín, pomáha syntetizovať kolagén v tele; jeho nedostatok sa môže prejaviť červenou vyrážkou, svrbením kože a pokožky hlavy.
 • Vitamín B7 - BIOTÍN 3.500 % RVH
 • biotín, podporuje zdravie kože a slizničných membrán, má vplyv na kvalitu vlasov, pleti a nechtov.
 • Vitamín B12 336 % RVH
 • kobalamín, je nevyhnutný pre udržanie zdravých vlasov, kože a nechtov; jeho nízka hladina môže byť príčinou hyperpigmentácie, zafarbenia nechtov, zmeny kvality vlasov a vitiliga (strata farby kože).

Vitamín D3 105 % RVH
Vitamín D3 je dôležitý pre „vonkajšiu krásu": rozjasňuje pleť, spomaľuje proces starnutia pokožky, eliminuje tvorbu vrások, podporuje tvorbu vlastného kolagénu, podieľa sa na zdravom stave vlasovej pokožky (vlasy sú pevné a silné).

Meď „prvok krásy" 35 % RVH
Meď je po zinku a železe tretím najrozšírenejším stopovým prvkom v ľudskom tele; je súčasťou kolagénu, hrá významnú úlohu aj pri tvorbe pigmentu - podieľa sa na zdravej farbe pleti.

Kremík – silika – oxid kremičitý
Oxid kremičitý je jeden zo základných minerálov potrebných na udržanie kolagénových a elastínových vlákien, štruktúr na stavbu kostí, chrupaviek, kĺbov, zubov, vlasov a nechtov a pevnosti a pružnosti šliach, kože i tkanív vnútorných orgánov, najmä ciev; pomáha udržiavať a zlepšovať pružnosť pleti, vlasov a nechtov a prináša svieži a mladistvý vzhľad.

 

Trace minerals Astravia

74 MTM logoZmes 74 základných minerálov a stopových prvkov
V najväčšom zastúpení tu nájdeme vápnik, horčík, kyselinu fulvovú, zinok, železo, selén a chróm. Všetky zložky sú vo vyváženom pomere, ktorý zabezpečuje optimálne pôsobenie na organizmus. Maximálna biologická využiteľnosť je zaistená špeciálnou technológiou, ktorá zvyšuje vstrebateľnosť jednotlivých zložiek až na 92% z požitého množstva. Zdrojom je minerálna voda s kyselinou fulvovou z Great Salt Lake v Utahu. Roztok je úplne zbavený ťažkých kovov.

 

Fulvic Acid AstraviaMinerály sú vo forme glukónanov = výborná využiteľnosť organizmom; aj vďaka FULVIC ACID.
Kyselina fulvová má jedinečnú schopnosť priťahovať a viazať minerály a transportovať a dodávať tieto živiny bunkovou membránou a zároveň odvádzať toxíny bunkového odpadu, pesticídy a ťažké kovy.
Medzi jej hlavné prínosy patria: zlepšuje zdravie tráviaceho ústrojenstva a imunitné funkcie, napomáha tráveniu a vstrebávaniu živín, chráni kognitívne zdravie, znižuje poškodenie voľnými radikálmi a vývoj zápalu, zvyšuje úroveň energie a znižuje bolestivosť, obnovuje a chráni pokožku.

KOLAGÉN
zásadná stavebná jednotka každého živočícha, v rastlinách ho nenájdeme
vláknitá, vo vode nerozpustná bielkovina
prirodzená a nevyhnutná súčasť ľudského organizmu; je základnou stavebnou jednotkou spojivových tkanív
je známy už z doby druhohorných dinosaurov


Kolagén tvorí...
približne 10 % celkovej telesnej hmotnosti
bezmála 30 % všetkých proteínov v ľudskom organizme
až 70 % ľudskej kože
Naše telo si kolagén vytvára od narodenia úplne samo
až do 20 rokov v dostatočnom množstve (sme bez vrások, s napnutou pokožkou a bez bolesti kĺbov)
okolo 25. roku veku pomaly prestávame túto bielkovinu vytvárať a dochádza k jej úbytku až 1 % ročne
do 70 rokov veku stratíme približne 45 % kolagénu


Kolagén je zodpovedný za pružnosť, elastickosť a pevnosť kože; je nevyhnutný pre zdravé svaly, kĺby, šľachy, pokožku, vlasy, nechty, kosti a zuby.

Máme 20 rokov = náš kolagén je na maxime
...máme vypnutú kožu na tvári, nestrapkajú sa nám vlasy, nelámu sa nechty a nebolia nás kĺby

Nedostatok kolagénu má za následok „zoschlejší vzhľad", povädnutú a suchú pokožku, starnutie a vrásky, lámavé vlasy, krehké nechty, zhoršenú a bolestivú pohyblivosť, opuchy kĺbov.

Balenie: : 500 ml
Upozornenie:: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 2 mesiacov od otvorenia. Produkt vždy starostlivo uzavrite po každom použití.
Doporučené dávkovanie:: Priemernému jedincovi odporúčame pravidelné užívanie 15 ml 1× denne. Možno vypiť samostatne, alebo po naliatí do vody či iného studeného nápoja. V prípade vyššej váhy, dedičnej zaťaženosti či určitej telesnej indispozícii (sklony k suchej a nekvalitnej pokožke, lámavosť vlasov, horšia kvalita nechtov a pod.) možno dávkovanie zvýšiť. Predávkovať sa určite nemôžete.
Zloženie:: Zloženie 15 ml: Hydrolyzovaný rybí kolagén (typu 1 & 3) 3.500 mg, Vitamín C (kyselina L-askorbová) 70 mg (88 % RVH), vápnik (glukónan vápenatý) 106 mg (13 % RVH), kyselina hyalurónová (hyaluronan sodný) 28 mg, horčík (glukónan horečnatý) 53 mg (14 % RVH), kyselina fulvová 42 mg, vitamín B5 (D-pantoténát vápenatý) 3,5 mg (58 % RVH), kremík (oxid kremičitý) 3,5 mg, zinok (glukónan zinočnatý) 5,3 mg (53 % RVH), vitamín B7 (D-biotín) 1.750 µg (3.500 % RVH), železo (glukónan železnatý) 2,12 mg (15 % RVH), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) 0,7 mg (50 % RVH), meď (glukónan meďnatý) 0,35 mg (35 % RVH), vitamín B12 (metylkobalamín) 8,4 µg (336 % RVH), vitamín D3 (cholekalciferol) 5,25 µg (105 % RVH), chróm (chróm-pikolinát) 0,28 µg, selén (selénan sodný) 0,2 µg. 74 MTM prehistorického soľného jazera Great Salt Lake, Utah. Prídavné látky: filtrovaná voda, invertný sirup (fruktóza, glukóza), kyselina citrónová (stabilizátor), xylitol (sladidlo), sukralóza, prírodná malinová príchuť, extrakt z mrkvy a ibišteka, prírodné farbivá (kurkumín), prírodná koncentrovaná šťava (pomaranč, jablko, mandarínka, guava, papája, limetka, mango, ananás, hrozno, xantánová guma (zahusťovadlo), benzoan sodný (stabilizátor), sorban draselný (stabilizátor), Aloe Vera. RVH – Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok Bez GMO a bez mlieka, mliečnych výrobkov, pšenice, lepku, sóje, vajec, orechov. Poznámka k produktom, ktoré obsahujú extrakty: V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je pri extraktoch uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo..
Výrobca:: Astravia

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie