Extra bio šípkový olej Saloos 20 ml

Extra bio šípkový olej Saloos 20 ml

NOVINKA

Bio šípkový olej pre zrelú pleť!

7,80 €

Výrobca: Saloos

Špeciálny bio olej s vysokým obsahom karotenoidov na luxusnú starostlivosť o zrelú pleť. Vynikajúci na vrásky, zahojené jazvy a popáleniny, skvele hydratuje a vylepšuje zdravý vzhľad pokožky. Vďaka šetrnej extrakcii má príjemnú šípkovú vôňu a sýtu farbu, ktorá zvýrazňuje a zjednocuje farebný tón pleti.

Extrakcia CO2 dosahuje vyššiu čistotu extraktov– hlavne zbavuje extrakt prípadných ťažkých kovov obsiahnutých v surovine a herbicídov a pesticídov používaných často pri pestovaní. Extrakt takéto látky neobsahuje, pretože nie sú v CO2 rozpustné.


Extrakcia CO2 prebieha pri nižších a stabilných teplotách väčšinou pri teplotách do 50 °C, zatiaľ čo pri lisovaní za studena je možné dosiahnuť nízkej teploty len v začiatočnej fáze lisovania – následne sa teploty vplyvom trenia a tlaku zvyšujú.


Cena extraktu získaného extrakciou CO2 je väčšinou z dôvodu drahej a náročnej technológie vyššia.

Môže sa riediť s inými olejmi.

ČISTÝ PRÍRODNÝ BIOPRODUKT. BEZ KONZERVAČNÝCH A SYNTETICKÝCH VONNÝCH LÁTOK.

 

Náš tip: odporúčame najmä použitie na krk, kde pôsobí videteľne omladzujúcim efektom...obsahuje beta karotén, takže príjemne tónuje pleť...

Balenie: : 20 ml
Výrobca:: Saloos

Šípkový olej používam na vyhladenie...

Zuzana Czéry, 23.7.2019 18:43:56

Šípkový olej používam na vyhladenie vrások, som s ním veľmi spokojná..

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.