Výživový doplnok BETA GLUCAN STAR pre podporu a stimuláciu imunitného systému, s protinádorovým účinkom 60tbl

Výživový doplnok BETA GLUCAN STAR pre podporu a stimuláciu imunitného systému, s protinádorovým účinkom 60tbl

Silný antioxidant pre podpornú liečbu onkologických ochorení a diabetes mellitus! Až 300 mg betaglukánu v každej tablete!!

43,40 €

Výrobca: Starlife

Beta glukan je bezpečný a veľmi účinný výživový doplnok, ktorý pomáha zlepšovať stav imunitného systému a urýchľovať rekonvalescenciu a rehabilitáciu. Poskytuje ochranu buniek proti žiareniu rôzneho pôvodu (RTG vyšetrenie, ožiarovanie, radiačný smog – počítače, mobilné telefóny a p.) a vďaka svojmu anti-aging efektu napomáha spomaľovať starnutie.Výživový doplnok BETA GLUCAN STAR sa využíva pri podpornej liečbe onkologických ochorení, pôsobí veľmi priaznivo na regeneráciu buniek slinivky brušnej a na normalizovanie hladiny cukru v krvi, čo sa využíva pri liečbe cukrovky.


Beta glukan tiež patrí medzi veľmi silné antioxidanty s mnohonásobne nižšou aktivitou voči voľným radikálom a tým napomáha bojovať proti ich nežiadúcim účinkom na ľudský organizmus.
Glukany sú polysacharidy, ktoré pomáhajú vyživovať bunky imunitného systému organizmu (makrofágy, mikrofágy, leukocyty, lymfocyty). Makrofágy sú bunkami prvej línie obranných reakcií nášho organizmu, ktoré neustále kolujú všetkými orgánmi s jediným cieľom – nájsť a odstrániť nežiadúce elementy. Nie sú však všemohúce, pomocou sú im práve glukany, ktoré pomáhajú stimulovať makrofágy k maximálnej aktivite. Glukany tak vlastne pomáhajú naladiť obranu nášho tela od samého začiatku napadnutia mikroorganizmami.

 

Odporúčané kombinácie výživových doplnkov pomáhajú:

- proti infekciám a nachladnutiu, pri chrípke a alergiách

+ IMMUNITY STAR + CELL GUARD + MULTI STAR

posilňovať vlastný imunitný systém a zvyšovať jeho odolnosť

+ IMMUNITY STAR + NONI GOLD STAR

regenerovať pečeňové bunky a bunky slinivky brušnej

+ PROTECT LIVER + NONI GOLD STAR

- ako doplnok pri liečbe nádorových ochorení a leukémii (chráni zdravé bunky pri chemoterapii a ožarovaní, podporovať krvotvorbu), zlepšovať celkový stav organizmu pacientov

+ NONI GOLD STAR + MULTI STAR.
 

Balenie: : 60 ks
Upozornenie:: -
Doporučené dávkovanie:: 1-2 kapsle 2 x denne. Doporučené dávky pri prevencii sa pohybujú okolo 100-300 mg čistých glukánov na priemerného 70-75 kg človeka. Pri podpornej onkologickej liečbe lekári z USA a Japonska používajú denné dávky čistých glukanov 1000 až 3000 mg.
Zloženie:: Beta glukan 300 mg, Shiitake Mushroom (Lentinus edodes, húževnatec jedlý) 100 mg.
Výrobca:: Starlife

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.