Výživový doplnok KELP pre zdravú štítnu žľazu a metabolizmus 180tbl

Výživový doplnok KELP pre zdravú štítnu žľazu a metabolizmus 180tbl

Unikátny prírodný doplnok pre zlepšenie funkcie štítnej žľazy a reguláciu metabolizmu! Až 220 mg morských rias v jednej tablete!! - Pozor balenie obsahuje 60 ks!

9,80 €

Výrobca: Starlife

Kelp je morská riasa bohatá na vitamíny, aminokyseliny a minerály. Je jedným z najlepších prírodných zdrojov jódu pre ľudský organizmus. Výživový doplnok KELP je formula pre podporu sústavy žliaz s vnútorným vylučovaním. Je zdrojom plnohodnotných bielkovín a nukleových kyselín. Jej pôsobenie sa využíva pri redukčných programoch, pretože napomáha pri spaľovaní zásob tuku, zlepšuje činnosť štítnej žľazy, podporuje obranyschopnosť organizmu, zlepšuje kondíciu, trávenie a vylučovanie toxických látok z tela. Pomáha znižovať horúčku, pôsobí pozitívne proti nádorovému bujneniu, podieľa sa na znížení hladiny cholesterolu a krvného tlaku. Dostatočné množstvo jódu u tehotných je dôležitým predpokladom pre správny vývoj centrálnej nervovej sústavy plodu.

 

Využite vysokú vstrebateľnosť našich výživových doplnkov do organizmu 92-95% ako našu výhodu oproti prípravkom od iných výrobcov!

 

Odporúčané kombinácie výživových doplnkov pomáhajú:

- pri zníženej funkcii štítnej žľazy

+ NONI GOLD STAR + MULTI STAR

- spomaľovať predčasné starnutie

+ CELL GUARD + MULTI STAR + COENZYSTAR Q10

- doplňovať potrebné vitamíny, minerály a aminokyseliny

+ MULTI STAR + CELL GUARD + COENZYSTAR Q10

- pri redukcii hmotnosti

+ CHITOSAN.

 

PREČO UŽÍVAŤ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY STARLIFE?

 

Opýtajte sa viac o tomto PRODUKTE.

Balenie: : 60 ks
Upozornenie:: Nie je určené pre deti do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby trpiace thyreotoxikózou (nadmernou činnosťou štítnej žľazy – vysokým obsahom hormónov štítnej žľazy v krvi). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.
Doporučené dávkovanie:: 1 tableta denne.
Zloženie:: Kelp (morská riasa – s obsahom 150 μg jódu tj. 100 % RVH*) 220 mg; emulgátor: mikrokryštalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza; stabilizátor: hydrogénfosforečnan vápenatý; protipeniaca látka: rastlinná kyselina stearová; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý. RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok
Výrobca:: Starlife

Kelp star

, 2.2.2018 19:37:53

Dobry večer.Nie neprišiel mi mail-takže objednavku zopakujem.Ďakujem.

Re: Kelp star

, 1.2.2018 20:52:48

Dobrý večer p. Zuzka, prišlo Vám e-mailom od nás potvrdenie objednávky? Ak nie, pravdepodobne, z technických príčin k nám Vaša objednávka nedorazila, odporúčame objednávku zaslať opäť, prípadne nás kontaktovať e-mailom na adrese: obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky 0903163934. Ďakujeme za pochopenie. {C}Citácia Neznámy: Dobry večer.Objednala som si Kelp star.Ešte stale mi nič neprišlo.Aj mi to pošlete-alebo nie.Ďakuje m{/C}

Kelp star

, 1.2.2018 20:39:14

Dobry večer.Objednala som si Kelp star.Ešte stale mi nič neprišlo.Aj mi to pošlete-alebo nie.Ďakujem

Re:

, 10.12.2017 16:57:54

{C}Citácia Neznámy: Zdravím Vás,chcela by som sa opýtať či je 575mg vysoká gramáž.Manžel užíva Euthyrox 175mg 1x denne.Ďakujem{/C} Dobrý deň, je to skôr otázka na lekára pani Monika, Kelp odporúčame užívať pri zníženej činnosti štítnej žľazy, je možné aj kombinovať s liečbou od lekára, avšak treba spraviť pauzu medzi užitím Kelpu a prípravku od lekára. Ďakujeme za pochopenie.

, 8.12.2017 20:05:53

Zdravím Vás,chcela by som sa opýtať či je 575mg vysoká gramáž.Manžel užíva Euthyrox 175mg 1x denne.Ďakujem

Odpoveď pre p. Janku

, 23.11.2017 09:01:24

Dobrý deň Janka, Kelp odporúčame užívať pri zníženej činnosti štítnej žľazy, je možné kombinovať aj s liečbou od lekára, avšak medzi užitím prípravku od lekára a doplnku výživy Kelp odporúčame spraviť 1 hod. pauzu.

, 22.11.2017 20:40:36

Chcem sa spýtať či môžem užívať l tbl. denne ak dlhodobo užívam thyroxin 75 lxdenne, ďakujem za odpoveď

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.