Základné portfólio e-shopu www.zdravienamieru.sk tvoria tzv. bunečné harmonizéry. Na čo slúžia a ako fungujú?

Ide o špeciálnu radu doplnkov výživy, ktoré boli vyvinuté unikátnou technológiou navodzujúcou tzv. bunečnú harmóniu v organizme. Pôsobia na podobnom princípe ako bunka v ľudskom tele, pričom ich hlavnou zásadou je nenarušenie a podpora prirodzených funkcií buniek. Preto produkty v maximálnej možnej miere využívajú čo najkvalitnejšie rastlinné zložky. Tieto zložky vyživujú všetky orgány a systémy ľudského organizmu, zvyšujú ich účinnosť, podporujú samoreguláciu a regeneráciu buniek. Obnovujú energetickú rovnováhu a normalizujú stav všetkých orgánov a systémov. Kombinácia viac produktov zvyšuje účinnosť jednotlivých produktov a ich zložiek na organizmus. Užívaním doplnkov výživy zakúpených v našom e-shope sa organizmus doslova nabíja energiou. Produkty majú dlhotrvajúci efekt, ktorý pretrváva aj po skončení ich užívania. Zložky obsiahnuté v produktoch majú nízku molekulárnu hmotnosť, pracujú na bunečnej úrovni, rýchle sa vstrebávajú do krvi pokožkou a sliznicou.

Doplnky výživy STARLIFE boli zostavené tak, aby pomáhali ľudskému organizmu dosiahnuť rovnováhu vo všetkých troch oblastiach - fyzickej, psychickej a emocionálnej.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.