V čom spočíva hlavný rozdiel medzi doplnkami výživy STARLIFE a syntetickými prípravkami?

Kým syntetické prípravky sú zamerané predovšetkým na potlačenie prejavov ochorenia (čím vlastne nedochádza k skutočnému vyliečeniu organizmu a zdravotné problémy sa stále opakujú), doplnky výživy STARLIFE na prírodnej báze boli zostavené tak, aby aktivovali imunitný systém človeka a došlo k odstráneniu príčiny choroby a tak k celkovému vyliečeniu organizmu.


Počas užívania výživových doplnkov STARLIFE môže dôjsť k tzv. reverznej reakcii organizmu, kedy dochádza k reakcii organizmu na liečbu v podobe aktivácie obranných mechanizmov a dochádza k uvoľňovaniu toxických látok z tela. Môže sa to prejaviť napr. vyrážkou alebo jej prechodným zhoršením. Môžu to byť rôzne výtoky z telových otvorov, napríklad výtok so slabým pálením na konci močovej trubice u mužov, u žien výtok z pošvy a ďalšie. Akékoľvek mikrobiologické vyšetreniatakýchto falošných výtokov sú negatívne. Každý z nás je jedinečný, reverzia môže mať mnoho podôb. Táto reverzná reakcia je však známkou rýchlej a kvalitnej regenerácie. Ak sa nám zdajú reverzné príznaky veľmi silné, môžeme znížiť ich intenzitu nižším dávkovaním alebo predĺžením intervalov užívania. Užívanie však neprerušujeme. Keď reverzia odoznie, dávky opäť postupne zvýšime.Prípadné nejasnosti ohľadom dávkovania prípravkov prosím konzultujte na adrese: obchod@zdravienamieru.sk.

 

Zatiaľ čo syntetické prípravky zaťažujú organizmus človeka rôznymi vedľajšími nežiadúcimi účinkami, pri našich prípravkoch vám to nehrozí.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.