Prečo je potrebné užívať doplnky výživy?

Pretože demineralizácia pôdy, používanie pesticídov a genetické modifikovanie spôsobuje úbytok výživových hodnôt (vitamíny, stopové prvky) v potravinách v dôsledku čoho dochádza k nedostatku týchto látok v organizme človeka. Je vedecky dokázané, že takýto stav potom vedie k poruchám imunitného systému a rozvoju ďalších ochorení ako napr. artritída, srdcové choroby, osteoporóza (rednutie kostí, ekzémy), Alzheimerova choroba, vysoká hladina cholesterolu, obličkové kamene, žlčové kamene, dna, zlé trávenie, chronický únavový syndróm, zvýšený krvný tlak, časté bolesti hlavy. Ako pomôcť v týchto prípadoch nájdete v zozname ochorení.

Nezdravý životný štýl, civilizačný stres, genetické dispozície a chemizácia potravín a vody spôsobujú predčasné starnutie organizmu a vznik chronických ochorení. Vhodným užívaním doplnkov výživy je možné takýmto stavom predísť, ale taktiež aktívne sa podieľať na ich liečbe.

 

Skúsenosti ľudí, ktorí používajú naše prípravky nájdete tu.

Starlife výživové doplnky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.