Máte otázky k produktom?

Potrebujete poradiť?

Využite KONTAKTNÝ FORMULÁR!

Skúsenosti STARLIFE


Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Mária Hrušková Dátum: 03.03.2015
Správa: Už viac ako rok trpím na dráždivý trakčník duspatalin ktorý užívam mi skoro nepomáha na doporučenie jedného gastroentrologa som si objednala ALOE STAR a TREND RELAX.A div sa svete konečne som mohla ísť von bez toho aby som sa bála kde ma zastihne nepríjemná hnačka .Už pár dní po užití ustúpili bolesti brucha. Spokojná som aj s shopom objednaný tovar mi bol doručený rýchlo a v poriadku . O doručení som bola informovaná emailom. Takých e shopov z takými produktmi nikdy nieje dostatok.Zdravie máme len jedno a to je k nezaplateniu. Prajem zamestnancom tohoto shopu čo najviac spokojných a zdravých zákazníkov.
 
Meno: Jaroslav Sagan Dátum: 03.03.2015
Správa: no môžem len potvdiť , že tento shop je naozaj veľmi dobrý a sú v nom len zdraviu osožne produkty každemu odporučam aj ked si myslí že to nepotrebuje ale aj tak sa nájdu produkty pre každého z nás napr. spomeniem BETA-CAROTENE STAR je to produkt ktorý napomáha dobrému zraku a zdravej pokožke a to naozaj všetci potrebujeme ale aj naozaj chceme je tu veľa naozaj veľa produktov ktoré potrebujeme a ktoré by sme mali vyskúšať niektorý muži si myslia že tento shop je len pre ženy mne to odporučila manželka a ja to odporučam každemu v práci ,takže chlapi tento shop je aj pre nás.Vrelo odporúčam. :-)
 
Meno: Danka Murgašová Dátum: 03.03.2015
Správa: Dobry den,
som cerstva zakaznicka a tovar som si objednala prvykrat. Potrebovala som zasielku dostat urychlene a po mojej telefonickej prosbe som ju skutocne obdrzala promptne. Velmi som spokojna so sluzbami v tomto obchode a doporucujem ho aj inym zakaznikom.
 
Meno: Michaela Huléni Dátum: 03.03.2015
Správa: MULTI star je prva vec ktorá zabrala mojej dcera na posilnenie imunity a konecne jej prisla aj chutdo jedla...predtym sme skusili mnozstvo pripravkov ale tento skutocne vrelo odporucam snad na vsetko...
 
Meno: Kalousková Dátum: 28.02.2015
Správa: CORDYCEPS STAR, IMMUNITY STAR, CELL GUARD

Po jarnom nachladnutí zostal môjmu mužovi (48 rokov) suchý dráždivý kašeľ, ktorý začínal v popoludňajších hodinách. Vyskúšali sme rôzne prostriedky, avšak kašeľ neprestával, iba sa posúval v čase do podvečerných a večerných hodín. Po nasadení CORDYCEPS STAR a IMMUNITY STAR do štyroch dní kašeľ zmizol. Musím povedať, že nás to veľmi prekvapilo.

Môj muž je aktívny cyklista a tento kašeľ a únava po chrípke ho vyradili z aktívneho tréningu. CORDYCEPS STAR bral ešte mesiac (veľké dávky) a potom sme zaradili CELL GUARD. Liečba bola veľmi účinná, pretože v auguste absolvoval v priebehu dvoch týždňov cyklistický maratón na Vysočine, závod na Šumave, časovku a závod na majstrovstvách sveta veteránov v Rakúsku. Sám sa divil, že sa po závodoch cítil dobre, druhý deň ho neboleli svaly a nebol unavený. Keď to zhrniem: môj muž je z výživových doplnkov STARLIFE nadšený.
 
Meno: Eva Šeránková Dátum: 28.02.2015
Správa: MULTI STAR

Zo všetkých produktov STARLIFE sa mi najviac osvedčil MULTI STAR. Moja kamarátka jedla denne kilá sladkostí. Pri užívaní MULTI STAR ju hneď po troch dňoch regály s čokoládou nechávali úplne pokojnou. Taktiež jej zmizli zapálené vyrážky na tvári. Vydržalo jej to po celý rok.

Moja sestra mala veľmi vysušenú pleť po celom tele. Je to tak trochu šarlatánka a vyskúšala snáď všetky možnosti, ktoré poznala. Keď sa konečne nechala presvedčiť, že je to vnútorná záležitosť, tak po týždni užívania MULTI STAR sa jej pokožka upravila natoľko, že ju má ako bábätko.

Mala som dogu, ktorú trápili problémy s artrózou. V priemere sa táto rasa dožíva najviac asi 9 rokov. Moja fenka žila vďaka produktu MULTI STAR 11 rokov a nemala pokazený ani jediný zub. Keby sme nebývali na treťom poschodí, iste by vládala chodiť.
Ešte dnes!
 
Meno: Alena Běťáková Dátum: 28.02.2015
Správa: Pri návšteve sa mi moja 74-ročná teta posťažovala, že ju choroby trápia natoľko, že sa jej už nechce žiť. Nemá silu, nič ju nebaví a život pre ňu stráca zmysel. Dala mi prečítať svoju diagnózu na husto popísanom formáte A5, kde na poslednom riadku stálo: Osteoporóza spôsobená liekmi. Ďakujem pekne! Po porade s našim odborníkom som jej priviezla ako prvý MULTI STAR a IMMUNITY STAR. Po týždni mi teta volala: „Dievča moje, je to dobré, vrátilo mi to chuť k životu a dokonca som začala znovu i ručné práce. A ten dobrý sirup mi nabudúce dones znova.“
 
Meno: Veronika Dátum: 01.08.2014
Správa: Chcela by som sa opýtať či sa môže súčasne užívať kombinácia týchto produktov: TREND RELAX + NONI + GINKGO
Nemôže táto kombinácia vyvolať nejaké nežiadúce účinky? Ďakujem
 
Meno: Alena O Dátum: 22.07.2014
Správa: s výrobkami som veľmi spokojná :-)
 
Meno: Marek Petráš Dátum: 16.05.2014
Stránka: http://www.namaximum.sk
Správa: Dobrý deň, ktorý z vašich doplnkov je vhodný pre športovú výživu?
 
11-20 / 27

Staň sa našim fanúšikom na Facebooku!

 

Získaj skvelé BONUSY za nákup v našom E-shope!

 

Certifikáty kvality

Certifikát HACCP - Zdravotná a hygienická nezávadnosť

 

Good Manufacturing Practices - Správna výrobná prax