Očista tela od parazitov

Očista tela od parazitov

Dnes vám ponúkame jednoduché, prírodné a zdravé riešenie tohto problému, ktorý mnohým komplikuje život, bez toho, že by o tom priamo vedeli a pripisujú tak svoje symptómy diskomfortu niečomu úplne inému a preto ich aj málo efektívne a nie nadobro liečia.


Ako sa telo zamorí?


K zamoreniu zažívacieho traktu cudzorodými organizmami – plesňami, kvasinkami a baktériami vedie najviac častá konzumácia kysnutého cesta a múky všeobecne, mlieka, bieleho cukru a užívania liekov.


Títo paraziti prenikajú do sliznice čriev a živia sa jej krvou. Pritom produkujú väčšinou jedovaté látky, ktoré pôsobia na náš organizmus tak silno, že lekár môže len ťažko odlíšiť symptómy skutočnej choroby od symptómov nepredvídateľnej činnosti parazitov v črevách.


Pokiaľ máte niektorý z vyššie popísaných príznakov, nadbytok stresu, ste chronicky vyčerpaní a konzumujete tony cukru, ktorý prispieva k nahromadeniu prebytku hlienu v tele, ktorý je vynikajúcou základňou pre baktérie a plesne, mali by ste sa očistiť. K prenosu nákazy môže dôjsť aj v dôsledku častého kontaktu s domácimi miláčikmi (pes, mačka atď.), nedostatočného umytia ovocia alebo zeleniny atď. Nechutenstvo u detí predškolského veku, problémy s imunitou, opakujúce sa zápaly močových ciest a zápaly pohlavných orgánov u žien či mužov bývajú veľakrát tiež spojené s prítomnosťou parazitov v organizme.


Ako zistíme, či nemáme v tele parazity?

Je to ťažké, nie vždy sa ich prítomnosť dá určiť kultivačne zo stolice. Tu je však zoznam najčastejších príznakov a symptómov, ktoré parazity vyvolávajú:
- zápcha alebo hnačka,
- vetry a kŕče v bruchu,
- syndróm dráždivého čreva,
- bolesti kĺbov a svalov,
- anémia - chudokrvnosť,
- alegia,
- ochorenia kože,
- chronické vypadávanie vlasov,
- nervozita,
- nespavosť,
- škrípanie zubami,
- chronická únava,
- poruchy imunitného systému,
- tiky a nočné trasenie tela,
- bolesti v brušnej dutine,
- depresia,
- arytmia,
- vyrážky na pokožke, hrčky,
- nachladnutia, ktoré môžu byť vyvolané prítomnosťou lariev i dospelých parazitov vo vedľajších nosných i čelných dutinách.


K očiste tela od známych i neznámych parazitov veľmi dobre poslúži očistná kúra s doplnkom výživy Anti-parasite, je to bylinný prípravok z 19 druhov bylín, ktorý normalizuje činnosť črevnej mikroflóry, ničí kvasné a hnilobné mikroorganizmy, celkove sa podieľa na očiste organizmu. Keďže parazity majú rôzne vývojové štádiá je potrebné dodržať 2-mesačné užívanie tohto prípravku, užíva sa 25 dní bez prerušenia, následne je 5 dní pauza, potom sa ešte užíva 30 dní. Ohľadom presnej dávky užívania je vhodné sa poradiť e-mailom na adrese: obchod@zdravienamieru.sk alebo telefonicky na čísle 0903163934, nakoľko výška dávky je závislá od veku (dieťa, dospelý), hmotnosti, či iných sprievodných zdravotných problémov. Užívanie doplnku Anti-parasite je vhodné doplniť o užívanie vlákniny – Psyllium, či o probiotiká – Acidophillus Star.

 

 

Individuálne konzultácie - alternatívne liečenie, tel. 0903163934

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.