Výživový doplnok FUCOIDAN STAR Starlife

Výživový doplnok FUCOIDAN STAR Starlife

NEDOSTUPNÉ

Výživový doplnok s obsahom fucoidanu a prírodných antioxidantov!

120 €

Výrobca: Starlife

FUCOIDAN STAR patrí vďaka jedinečnej kombinácii obsiahnutých extraktov z celej škály exotických plodov k unikátnym produktom. Jeho najdôležitejšie zložky sú fucoidan, vláknina z morskej riasy Aascophyllum, koncentrovaná šťava z hrozna a pyré z brazílskeho ovocia Açaí. Všetky prítomné ovocné zložky – Açaí, arónia, granátové jablko, čučoriedky, ríbezle, černice a baza – sú známe ako prírodné antioxidanty. Sú prirodzeným zdrojom vitamínov, minerálnych látok, aminokyselín, flavonoidov a iných hodnotných látok.
Vínna réva pôsobí nielen ako antioxidant, ktorý ochraňuje bunky v tele proti voľným radikálom, ale tiež napomáha udržiavať zdravé srdce a správny krvný tlak. Prispieva k normálnej funkcii ciev a podporuje ich prietočnosť, hlavne v dolných končatinách a tým oslobodzuje od únavy ťažkých nôh. Pomáha k zlepšeniu celkového zdravotného stavu a podporuje metabolizmus. Má vplyv na zdravie pokožky.
Prítomný fucoidan je získaný z morskej riasy Ascophyllum nodosun, ktorá dokáže podporiť trávenie a črevné funkcie, hlavne ich pohyb, čím prispieva k pravidelnosti stolice.

 GMP Starlife

 Výživové doplnky Starlife získali certifikát kvality - správna výrobná prax

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu.
Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

 

PREČO UŽÍVAŤ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY STARLIFE?

 

Balenie: : 1 000 ml
Upozornenie:: Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte a skladujte mimo dosahu malých detí! Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.
Doporučené dávkovanie:: 30 ml 1–2× denne.
Zloženie:: White Grape Juice Concentrate (Vitis vinifera, extrakt z vínnej révy), kyselina fulvinová, Pear Juice Concentrate (Pyrus commumis, extrakt z hrušiek), Açaí Purée (Euterpe oleracea, extrakt z plodov euterpe „Açaí“), Chokeberry, Pomegranate, Mangosteen, Apricot, Blueberry, Dark Grape Juice Concentrate (Aronia melanocarpa, Punica granatum, Garcinia mangostena, Armeniaca vulgaris, Vaccinium myrtillus, Vitis vinifera, extrakt z jarabiny čiernej, granátového jablka, z plodov garcinie mangostanu, extrakt z marhúľ, čučoriedok, modrého hrozna), Fucoidan (sulfatovaný polysacharid hnedých rias), Black Currant, Black Raspberry, Elderberry Juice Concentrate (Ribes nigrum, Rubus Fruticosus, Sambucus nigra, extrakt z čiernych ríbezlí, ostružín, bazy čiernej), prírodná mangostenová príchuť, brusnicový prášok. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.
Výrobca:: Starlife

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.