Výživový doplnok ACAI COMPLEX STAR pre zdravé trávenie 60 tbl

Výživový doplnok ACAI COMPLEX STAR pre zdravé trávenie 60 tbl

Super silný antioxidant z Južnej Ameriky pre zdravé chudnutie!

26,60 €

Výrobca: Starlife

Acai sú plody palmy Euterpe oleracea, ktorá rastie v juhoamerickej Amazónii. Palma Acai dorastá až 25 m a plodí okolo 20 kg plodov, ktoré sú významným prvkom v potrave miestneho obyvateľstva. Vzhľadom sa plody Acai podobajú čučoriedkám. Medzinárodné štúdie preukázali, že ovocie acai patrí medzi najzdravšie potraviny na svete. Obsahuje najvyššie množstvo antioxidantov, vlákniny a esenciálnych omega-6 a omega-9 mastných kyselín.


Odborník na zdravú výživu Dr. Nicholas Perricone označil acai v známej šou Oprah Winfrey ako potravinu číslo jeden, ktorá zlepšuje zdravie, spomaľuje starnutie a tvorí najlepší doplnok stravy pri znižovaní nadváhy. Zároveň pomáha udržiavať optimálnu hodnotu pH zdravého človeka.


Acai bobule zrýchľujú metabolizmus a pomáhajú k optimalizácii niektorých telesných funkcií, čím prispievajú k schopnosti tela spaľovať tuk. Uložený tuk sa zmení na energiu, ktorá vaše telo udržuje aktívne. Okrem toho Acai zvyšuje vašu výdrž.


Plantago ovata - Psyllium Husk – skorocel blškový - podporuje zdravé trávenie a črevné funkcie. Uľahčuje črevný tranzit a pomáha udržiavať zdravé črevá. Je vhodný pri ťažkostiach s hemoroidmi, pretože vhodne predchádza príležitostnej zápche.

Obsiahnutý Lactobacillus acidophilus patrí k baktériám, ktorých stála prítomnosť v tráviacom trakte je považovaná za príčinu dlhovekosti obyvateľov niektorých častí južnej Európy, kde základom každodennej stravy sú kyslé mliečne výrobky. Lactobacillus acidophilus priaznivo upravuje rovnováhu črevnej mikroflóry, zlepšuje sa teda trávenie a peristaltika čriev a zároveň sa zvyšuje prirodzená obranyschopnosť organizmu. Laktobacily vyrábajú výhodné metabolity, ktoré dokážu potlačovať rast patogénnych mikroorganizmov a stimulovať imunitný systém človeka. Prirodzene a bez návyku odstraňujú zápchu a znižujú nežiadúce efekty terapie antibiotikami zvlášť pri urogenitálnych poruchách a pomáhajú udržiavať normálnu poševnú mikroflóru.

Balenie: : 60 tbl
Upozornenie:: -
Doporučené dávkovanie:: 2 x 1 tableta denne
Zloženie:: Plantago ovata (skorocel blškový, semeno) 333,3 mg, Euterpe oleracea (Acai, plod, extrakt 20:1) 333 mg, Camellia sinensis (zelený čaj, list, extrakt 4:1) 35 mg, Lactobacillus acidophilus (333 miliónov aktívnych Lactobacillus Acidophilus v momente výroby) 13,9 mg, Triticum sativum (prášok z pšeničnej šťavy) 8,3 mg, papaín (enzým z plodov papáje) 8,3 mg, bromelaín 8,3 mg, betaín hydrochlorid 8,3 mg, Zingiber officinale (ďumbier, koreň) 8,3 mg, hydrogénfosforečnan vápenatý (stabilizátor), rastlinný stearan horečnatý (protihrudkujúca látka). Želatínová kapsula.
Výrobca:: Starlife

, 4.3.2015 00:23:44

Tento výrobok som už odskúšala a je výborný! z.krnacova@atlas.sk

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.