Ženšeňový extrakt ENERGY STAR pre doplnenie energie

Ženšeňový extrakt ENERGY STAR pre doplnenie energie

Ženšeňový extrakt pre doplnenie energie!!

24 €

Výrobca: Starlife

Výživové doplnky STARLIFE získali certifikát kvality - Správna výrobná prax

GMP

 

 

 

 

 

Med je odjakživa známy pre svoju lahodnosť, prirodzenosť a výživnú hodnotu so všeobecnými blahodarnými účinkami na organizmus.


Panax ginseng – všehoj ženšenový – ženšen, tak sa volá bylinka, ktorej využívanie je v oblasti východnej Ázie doložené už takmer 5 000 rokov. Rástla tu v treťohorách, teda pred viac ako miliónom rokov. Dokázala prežiť tvrdé klimatické zmeny a je teda aj istým symbolom života na zemi. Existujú korene staré 300 až 400 rokov. Má schopnosť upadať do vegetačného pokoja až na niekoľko desiatok rokov. Má špecifické vlastnosti. Pre svoje využitie sú jej prisudzované takmer magické vlastnosti. V starej Číne bola symbolom zdravia a dlhovekosti, na Ďalekom východe je zvykom ju používať ako koreň života pre zvýšenie fyzickej a psychickej výkonnosti. Ženšen je dnes po celom svete rozšírený ako prostriedok doplnkovej výživy. Ženšen dokáže blahodarne pôsobiť na podporu našich duševných a poznávacích schopností, zvyšuje mozgovú aktivitu a činnosť nervového systému. Významne sa podieľa na ochrane nášho organizmu proti vonkajším vplyvom ako antioxidant a ako pomocník pri zachovaní funkcií imunitného systému. Podporuje srdcovú činnosť a krvný obeh, ktorý je spájaný s výkonom mozgu a jeho kreativitou, pomáha udržiavať správnu hladinu glukózy v krvi a tým aj regulovať normálny energetický metabolizmus, tiež pomáha zabraňovať ukladaniu tuku v cievnom systéme. Posilňuje sexualitu, telesnú i duševnú sviežosť, ktoré sú súčasťou zdravého životného štýlu. Priaznivo pôsobí na obnovenie buniek. Je významným pomocníkom proti únave, stresu a v rekonvalescencii. Je dodávateľom pre nás tak potrebnej energie k peknému životu.


Tiež obsiahnutá Guarana (Paulinia cupana) nám dodá časť energie, zníži únavu, povzbudí k duševnej koncentrácii a bdelosti a aktivuje naše telo ako celok. Posilňuje psychicky i fyzicky. Nie je zanedbateľné, že má i priaznivý vplyv na stimuláciu metabolizmu tukov.


Royal jelly - materská kašička - kto by nepoznal, ako je dôležitá pre vývoj a život včiel. A nielen pre nich. Je nazývaná „kráľovská“, pretože v skorších dobách si ju mohli dovoliť len bohatí ľudia. Royal jelly obsahuje všetky veľmi dôležité živiny pre zachovanie života lariev včiel, sú to najmä biologicky aktívne látky (aminokyseliny), sacharidy, vitamíny, stopové prvky, minerálne a hormonálne látky.

 

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu.
Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

 

PREČO UŽÍVAŤ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY STARLIFE?

 

Máte otázky k produktom? Potrebujete sa poradiť? Nech sa páči, napíšte nám!

 

Balenie: : 10 x 10 ml
Upozornenie:: Neužívajte pri vysokom krvnom tlaku. Upozornenie pre osoby citlivé na včelie produkty: obsahuje včelí vosk. Upozornenie pre osoby citlivé na včelie produkty: obsahuje včelí vosk. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.
Doporučené dávkovanie:: 1 fľastička denne nalačno
Zloženie:: Med, Panax Ginseng (Panax Ginseng, všehoj žeňšenový, koreň), guarana, Royal Jelly (včelia materská kašička), Schisandra (Schizandra chinensis, klanopraška čínska).
Výrobca:: Starlife

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.