Zdravienamieru.sk - výživové doplnky STARLIFE pre zdravie

Urobte niečo pre svoje ZDRAVIE! Doprajte si výživové doplnky, ktoré užívali aj čínski cisári!

Vitajte v našom e-shope Zdravienamieru.sk zameranom na predaj prírodných produktov pre vaše zdravie, krásu a vitalitu. Výživové doplnky STARLIFE sa vyrábajú z najčistejších prírodných surovín a ich receptúry pochádzajú z čias slávnej čínskej cisárskej dynastie MING zo 14. storočia. V rámci nášho e-shopu Vám ponúkame viac ako 35 výživových doplnkov na rôzne druhy ochorení a taktiež možnosť využiť poradenstvo na mieru. Novinkou v ponuke je biokozmetika Saloos. Prečo si vybrať práve nás sa dočítate tu.

Budeme poctení pokiaľ sa rozhodnete využiť naše služby a dovolíte nám urobiť z vás ďalších spokojných zákazníkov.

Vaše Zdravienamieru.sk

 

Kategórie výživových doplnkov a vitamínov STARLIFE

 

Kompletnú ponuku výživových doplnkov nájdete v katalógu alebo podľa jednotlivých ochorení v časti Zoznam ochorení.

 

Inšpirujte sa pred nákupom skúsenosťami a názormi ľudí, ktorí výživové doplnky STARLIFE vyskúšali pred vami. Chcete naopak vy byť inšpiráciou pre ostatných? Máte vlastnú skúsenosť s našimi výživovými doplnkami, o ktorú by ste sa chceli podeliť s ostatnými. Napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Mária 18.5.2016 00:00:00

Noni Gold Star mi po dlhých rokoch pomohol znížiť hladinu cukru i cholesterolu v krvi. Som s ním veľmi spokojná a objednávam si ďalšie balenie.

Ivana 27.12.2015 00:00:00

Chcem sa poďakovať za výživové doplnky STARLIFE. Vďaka nim naša 8-ročná dcérka užívala antibiotiká od narodenia iba raz. Má pevný imunitný systém...pomohli nám aj v dobe nechutenstva a hyperaktivity počas návštevy škôlky, ktorých príčinou boli parazity. Dcérka vtedy užívala dvojmesačnú kúru s prípravkom Anti-parasite a prípravkom Aloe Vera. Po využívaní problémy ihneď ustúpili. Pri problémoch s herpesom sme užívali prípravok Colostrum Star. Pri prvých náznakoch nachladnutia, či kašla sme nasadili Immunity Star. Pri zvýšenej teplote alebo zápale hrdla Cordyceps Star, ktorý je prírodným antibiotikom. Ešte raz vám posielam jedno veľké ďakujem...

Mariana dojcar 28.7.2015 00:00:00

Zdravie je najdolezitejsie to sa neda kupit no ked pomozu tieto uzasne produkty tak sa to oplati kupit a vyskusat.

Danica 9.3.2015 00:00:00

Dobrý deň, je potrebné pri užití 4 produktov - RELAX,HERBAL,ANTIPARASITE,INULIN-dodžiavať nejaký časový interval alebo je možné ich užiť všetky naraz? Ďakujem za odpoveď.

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková www 9.3.2015 00:00:00

Dobrý deň p. Danica, pri užívaní Vami spomínaných výživových doplnkov je predovšetkým dôležité, aby ste ich užívanie nekombinovali súčasne so syntetickými prípravkami z lekárne. V prípade, že užívate aj takéto prípravky, vždy je potrebné urobiť min. 1 hod. pauzu, medzi ich užitím a užitím výživových doplnkov STARLIFE. V prípade užívania Vami uvedenej kombinácie výž. doplnkov by som odporučila užiť naraz produkty Relax a Antiparasite a následne po cca 2 hod. pauze produkty Herbal a Inulin. V prípade ďalších otázok som Vám k dispozícii e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára v časti Kontakt. S pozdravom Ing. Tatiana Feriančiková Lojková odborný poradca Zdravienamieru.sk

Novinky v e-shope www.zdravienamieru.sk

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.