Zdravienamieru.sk - výživové doplnky STARLIFE pre zdravie

Urobte niečo pre svoje ZDRAVIE! Doprajte si výživové doplnky, ktoré užívali aj čínski cisári!

Vitajte v našom e-shope Zdravienamieru.sk zameranom na predaj prírodných produktov pre vaše zdravie, krásu a vitalitu. Výživové doplnky STARLIFE sa vyrábajú z najčistejších prírodných surovín a ich receptúry pochádzajú z čias slávnej čínskej cisárskej dynastie MING zo 14. storočia. V rámci nášho e-shopu Vám ponúkame viac ako 35 výživových doplnkov na rôzne druhy ochorení a taktiež možnosť využiť poradenstvo na mieru. Novinkou v ponuke je biokozmetika Saloos. Prečo si vybrať práve nás sa dočítate tu.

Budeme poctení pokiaľ sa rozhodnete využiť naše služby a dovolíte nám urobiť z vás ďalších spokojných zákazníkov.

Vaše Zdravienamieru.sk

 

Kategórie výživových doplnkov a vitamínov STARLIFE

 

Kompletnú ponuku výživových doplnkov nájdete v katalógu alebo podľa jednotlivých ochorení v časti Zoznam ochorení.

 

Inšpirujte sa pred nákupom skúsenosťami a názormi ľudí, ktorí výživové doplnky STARLIFE vyskúšali pred vami. Chcete naopak vy byť inšpiráciou pre ostatných? Máte vlastnú skúsenosť s našimi výživovými doplnkami, o ktorú by ste sa chceli podeliť s ostatnými. Napíšte nám!

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Marek Petráš www 16.5.2014 00:00:00

Dobrý deň, ktorý z vašich doplnkov je vhodný pre športovú výživu?

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková www 27.1.2014 00:00:00

Dobrý deň, ponuku výživových doplnkov Vám radi zašleme na vašu e-mailovú adresu, keď nám napíšete na: obchod@zdravienamieru.sk. Príjemný deň praje Ing. Tatiana Feriančiková Lojková e-shop Zdravienamieru.sk

Michal L. www 26.1.2014 00:00:00

Dobrý deň! veľmi by ma zaujímalo aké konkrétne výživové doplny pre športovcov by ste mi odporučili? ide mi hlavne o regeneráciu svalstva! ďakujem pekne http://biocare.sk/zdrava_vyziva/clanok/vyziva-pre- sportovcov

Ľudovít Surgent www 19.4.2013 00:00:00

Pozdravujem všetkých, čo skúsili výrobky Star, alebo o tom premýšľajú. Ja som to skúsil a neľutujem. Konkrétne som užíval Imunity Star, nakoľko v mesiaci december 2012 som sa dostal až do nemocnice, kde mi bolo povedané, že mám oslabenú imunitu, preto som to dopracoval až k pobytu na lôžku, kde som musel brať infúzie a lieky pod dozorom lekárov. Po odchode z nemocnice som od liečiteľky dostal prípravok Imunity Star, a po jeho dobratí som si objednal ešte jednu krabičku, nakoľko som cítil ,že to ešte nieje v poriadku. Po dobratí druhej dávky , sa cítim chvala bohu v poriadku a aj výsledky vzoriek krvy sú v norme. Odporučam tento výrobok, hlavne na jar kedy je organizmus oslabený po zime, alebo ľuďom s nadmerným zaťažením, ako som to zažil ja.

Erik Medgyesi 14.4.2013 00:00:00

S prípravkami Starlife som ja a moja rodina nadmieru spokojná čo všetko sme už vyskúšali A NIč SA NEDIALO! Starlife je jedničkou,Coral calcium na kosti,Imunity star,Trend relax celkové uvolnenie tela,najnovšie manželka berie Flax seed star nemá problémi so stolicou.

Novinky v e-shope www.zdravienamieru.sk

OBJEDNÁVKY A PORADENSTVO NA TEL. ČÍSLE 0903163934

Telefón
 

AKTUALITY

 

Vianočná akcia - pri nákupe viac ako 60 eur, máte od nás DARČEK - platí od 12.12. - 15.12.(platí na objednávky slovenskou poštou)

 

 

Máte osobné alebo zdravotné problémy? Využite možnosť alternatívnej terapie a liečenia!!!

Staňte sa našim fanúšikom na Facebooku!

Certifikát kvality

  GMP Certifikát

Good Manufacturing Practises - Správna výrobná prax

 

Prihlásenie

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, predpokladáme, že súhlasíte s používaním týchto súborov. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.