Školský rok už klope na dvere alebo ako podporiť imunity vašich detí...

27.08.2014, 21:12, klů

Pripravte svoje detičky na nový školský rok aj po zdravotnej stránke....


Školský rok už klope na dvere a Vaše ratolesti budú vystavané zvýšeným nárokom na imunitný systém a obranyschopnosť organizmu...pomôžte im a podporte ich prírodnými výživovými doplnkami STARLIFE!!!

 

 

Podpora imunitného systému:
Výživový doplnok Immunity Star - http://www.zdravienamieru.sk/product/vyzivovy-doplnok-immunity-star-pre-silny-imunitny-system-60-tbl-21/

 

 

Pomoc pri herpese, alergiách, zápalových procesoch (močový mechúr, vaječníky, priedušky, pľúca, hrdlo) v tele:
Výživový doplnok Beta Glucan Star - http://www.zdravienamieru.sk/product/vyzivovy-doplnok-beta-glucan-star-pre-podporu-a-stimulaciu-imunitneho-systemu-s-protinadorovym-ucinkom-60tbl-45/

 

 

Angíny, ochorenia tráviaceho traktu (hnačky, nevoľnosť, zlé trávenie), bolesti hlavy:
Výživový doplnok  Oregano Star - http://www.zdravienamieru.sk/product/doplnok-vyzivy-oregano-star-pre-zdrave-travenie-60tbl-48/

 

 

Doplnenie potrebných vitamínov a minerálov do tela, posilnenie imunitného systému, zlepšenie krvného obrazu:
Výživový doplnok Multi Star - roztok s 92% vstrebateľnosťou do organizmu, vhodný pre všetkých členov rodiny - http://www.zdravienamieru.sk/product/vyzivovy-doplnok-multi-star-pre-doplnenie-vitaminov-a-mineralov-1000ml-22/

 

 

Podpora koncentrácie a pamäte:
Výživový doplnok Brain Star - http://www.zdravienamieru.sk/product/vyzivovy-doplnok-brain-star-pre-spravnu-funkciu-mozgu-60-tbl-49/

 

 

Pre ocinkov a maminy, ktoré potrebujú psychickú podporu počas školského roka:

 

 

Posilnenie psychiky a harmonizácia hormonálneho systému:
Výživový doplnok Life Star - http://www.zdravienamieru.sk/product/vyzivovy-doplnok-life-star-pre-celkovu-harmonizaciu-organizmu-proti-stresu-60-tbl-35/

 

 

Doplnok na posilnenie emocionálnej rovnováhu a proti stresu:
Výživový doplnok Noni Gold Star - http://www.zdravienamieru.sk/product/vyzivovy-doplnok-noni-gold-star-pre-celkovu-harmonizaciu-a-vitalizaciu-organizmu-1000-ml-23/

 

 

Doplnok na zníženie nervového napätia a strachu:
Výživový doplnok Trend Relax - http://www.zdravienamieru.sk/product/vyzivovy-doplnok-trend-relax-pre-znizenie-nervoveho-napaetia-73/

 

 

Ing. Tatiana Feriančiková Lojková

e-shop Zdravienamieru.sk

 
« Späť


Diskusia: "Školský rok už klope na dvere alebo ako podporiť imunity vašich detí..."
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre